شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نحوه نصب دو پایه روی انواع تفنگ بادی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: نحوه نصب دو پایه روی انواع تفنگ بادی (/showthread.php?tid=2154)

نحوه نصب دو پایه روی انواع تفنگ بادی - nakhjir - 2015-08-22 07:59 PM

عرض ادب و احترام خدمت دوستان و با کسب اجازه از اساتید بزرگوار
جای این مبحث در انجمن خالی بود و با مشکلاتی که برای خودم در نحوه تنظیم و نصب دوپایه برام به وجود امد، به فکر افتادم که مبحثی تحت این عنوان در انجمن ایجاد کنم تا دوستان عزیز بتوانند از مطالب آن استفاده ببرند و اسایتد هم ان شاء الله کمک به افزودن تجربیاتشون در این مبحث بنمایند.

RE: نحوه نصب دو پایه روی انواع تفنگ بادی - nakhjir - 2015-08-23 10:17 AM

به زودی، در اولین فرصت، نحوه نصب دو پایه بر روی دیانا پی ۱۰۰۰ رو با عکس و مستندات اینجا ارسال میکنم، از دوستان هم درخواست دارم اگر دوپایه ای روی اسلحه شون نصب کردن. ریزه کاری ها نحوه باز کردن قنداق و سوراخ کاری های رو اینجا به اشتراک بزارند

RE: نحوه نصب دو پایه روی انواع تفنگ بادی - saheb - 2016-01-23 01:17 AM

این تاپیک خالیه کهKhansariha (290) اومده بودم یاد بگیرم مثلا :|
مثل اینکه خودم باید دست بکار بشم.....
ولی ریل رو از چی بسازم؟ آلومینیوم یا استیل؟Khansariha (226)

RE: نحوه نصب دو پایه روی انواع تفنگ بادی - gaskin - 2016-01-23 05:48 PM

با سلام خدمت اهلی محترم انجمن
برای تفنگ برنو بلند با قنداق تجاری دو پایه که وزن کم داشته باشه و خوب باشه معرفی کنید قیمتشم بین 300 تا 400 باشه خوبه طریقه نصب رم توضیح بدید ممنون میشمدوپایه هریس از 600به بالاست ونگارد چطور مارکیه کسی استفاده کردهKhansariha (256)