شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک (/showthread.php?tid=2141)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - aghashekar - 2015-09-04 01:38 PM

سلام دوستان
به نظر شما خدای نکرده امکان اینکه یکی از علفخوارها این عکس را از سایت ما بردارد و دست اویزی علیه ما درست کند وجود ندارد؟
بهتر نیست در استفاده از عکس های مختلف در سایت بیشتر احتیاط کنیم.
البته قصد جسارت ندارم. ببخشید
موفق باشید

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - karbakhsh - 2015-09-04 01:47 PM

اینم یه بحثیه که خود من بهش اعتقادی ندارم به دلایل مختلف که اینجا جاش نیست. ولی نظر شما کاملا محترم و قابل تامله.

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - bigbrother - 2015-09-04 11:04 PM

درود بر همه دوستان
چند صفحه از مشکل بعضی دوستان در مورد خوردن انگور توسط شغال مطرح بود که باید یه تجربه رو خدمت دوستان عنوان کنم.سمت ما باغ انگور زیاده و شغال هم تا دلتون بخواد. کل ما و همه باغ دارا از گوگرد گرد شده واسه مبارزه با انگور خوردن شغالها استفاده میشه. به اینصورت که گوگرد رو تو یه پارچه طوری مانند مثل جوراب زنونه میریزن و با بستن به یه چوب روی هر درخت یکی دو بار تکان میدی دیگه شغال و خیلی از حیوانات موزی به خاطر سمی بودن گوگرد نمیخورن. در ضمن گوگرد رو میتونین از مراکز لوازم کشاورزی و باغبانی و سموم تهیه کنین قیمتی هم نداره کیلویی حدود 1000 تومنه امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم.Khansariha (48)

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - ziaeianho - 2015-09-05 08:21 AM

گوگرد اشتغال زا هست خطرناک نیست Khansariha (214)

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - mirlohi - 2015-09-05 07:33 PM

نه کی گفته گوگرد اشتعال زاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هست ولی بسیااااااااااااااااار کند سوزه.اصلا نگران نباش با خیال راحت استفاده کنKhansariha (8)

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - ziaeianho - 2015-09-05 08:18 PM

عاغا انگورام نسوزن سوختن تجربه شما میره زیر سوال ها
فردا میرم دنبال گوگرد برادر Khansariha (8) شوخی کردم برادر خواستم بدانم ممنون از راهنماییتون موفق باشید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - bigbrother - 2015-09-05 09:18 PM

درود مجدد
همونطور که یکی از دوستان گفت اشتعالزا هست ولی کند می سوزه که از همین کار تو تولید کشمش برا گند زدایی استفاده میشه ولی شما نگران نباش. شما میخای یکم بپاشی روی درخت خیلی کم گفتم اندازه دو بار تکون دادن بسه. دیده شده اگه خیلی روی خوشه انگور ریخته بشه یه حالت شبیه چروک شدن رو حبه ایجاد میشه. شما یکم استفاده کن اگه دیدی دوباره مورد حمله قرار گرفت یه بار دیگه هم استفاده کن. راستی اگه درختاتون از نوع پاچراغی یا چفته هست یک میتونین زیر درخت بریزن. در ضمن مطمئن شو که شغال میخوره خوردن شغال مشخصه همه یا بخشی از خوشه رو میکنه تو دهنش و همه رو مخوره ولی پرنده ها مثل کبوتر و سار میان دونه چین میکنن.

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - karbakhsh - 2015-09-05 11:04 PM

خوش امدین به انجمن Khansariha (48)Khansariha (8)
انگور خوردن شغال از قدیم زبان زد کشاگرزها بوده و توی داستانهای پای اتیشم در موردش حرف زده میشه.جانور نسبتا ترسوییه و فراوان پیدا میشه و همه جا هم هست و اگر فرصت بدیش خیییلی خرابکاره.نسبتا خنگم هسته و خود من بارها با تله سیمی گرفتمشون و به غیر چند بار همیشه ازاد شدن.Khansariha (219)Khansariha (219)
ولللللللی گاهی نیازه که بعضیهاش که به یه محل عادت کردن از بین بردKhansariha (367)

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - feredisin - 2015-09-13 08:27 AM

عاقا به داد مردم این روستا برسید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: چگونگی دفع حیوانات مزاحم و خطرناک - asman - 2015-09-14 07:45 PM

(2015-07-30 01:16 PM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلم نمیاد سگ با وفای گله مردم رو بکشم

پارسال سگ باوفای گله روستامون به یه موتور سوار بیچاره حمله کرده بود اونم ترسیده بودو کنترل موتورو از دست داده بود و با واژگونی موتورش متاسفانه یه پاش شکسته بود ( هیچکی هم جوابگو نبود ) خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
این سگ باوفا برای صاحبش باوفاست نه اونی که مورد حملش قرار میده / / از نظرانسانها سگها حیواناتی مفید وبا وفا هستن اما از نظر گرگها " سگها گرگهایی بودند که برای رفاه واسایش بیشتر تن به بردگی انسان دادند" ( چگوارا )