شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
huben k1بچه غول چینی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: huben k1بچه غول چینی (/showthread.php?tid=2132)

صفحه ها: 1 2 3 4

huben k1بچه غول چینی - tinger - 2015-07-11 01:13 PM

بادرود خواستم یک تفنگ بالپاپ نیمه اتوماتیک ساخت اتریش رو به دوستان معرفی کنم

Bullpup huben k1:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وزن سلاح:3.5kg
طول سلاح:83cm
طول لول:60cm
کالیبر:22/5.5
قدرت: قابل تنظیم از 8تا 100ژول!
ماشه:2مرحله ای قابل تنظیم
ظرفیت مخزن:270cc
فشارماشه:1.6kg
حداکثرفشارکاری مخزن: 350بار!
دارای رگلاتور قابل تنظیم از 120~220بار!
ضامن:دستی
ظرفیت خشاب:19 عدد
تعداد شات:80شات 55 ژولی_38شات 95ژولی
سرعت نوسانات شات(تلورانس):3متربرثانیه
سیستم شلیک:نیمه اتوماتیک

این تفنگ دارای ولووم تنظیم قدرت از 8تا 100هست:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارای خشاب 19تایی که خودش یک رکورد هست:

کیج رگلاتور قابل تنظیم از 120تا 220 بار:

شارژ با تلمبه تا 350بار:

این سلاح بولت37گرینی رو با سرعت حداکثر 293متردرثانیه پرتاب میکندکه معادل103ژول است!که حدود 35شات منظم

در این قدرت دارد:

و80شات منظم 60ژولی با سچمه یک گرمی 15.43گرینی:

عملکرد شروود بارل هم بسیار عالی و فراتر از حد تصور هست بطوریکه در حداکثر قدرت فقط صدای برخورد چکش

شنیده میشه.
یکی از دوستان بنام arash sniperزحمت دانلود و قرار دادن ویدیو این سلاح رو در آپارات کشیدن که نهایت تشکر رو

از ایشون دارمKhansariha (8):

RE: huben k1بچه غول اتریشی - saheb - 2015-07-11 01:36 PM

منظورش از مکانیزم بدون چکش چیه دیگه؟!؟!؟! مگه داریم؟ مگه میشه؟!Khansariha (290)

RE: huben k1بچه غول اتریشی - tinger - 2015-07-11 01:48 PM

(2015-07-11 01:36 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورش از مکانیزم بدون چکش چیه دیگه؟!؟!؟! مگه داریم؟ مگه میشه؟!Khansariha (290)

منظورت «hammerless»هست؟ این کلمه ،«بدون چخماق و سوزنی »معنی میده حالا چگونگی کاربرد دراین سلاح رو نمیدونم!
باید سفارش بدم از اتریش بیارنش تا دل رودش روباز کنیم ببینیم داستان چیه!

ولی بچه ها هیچ تو نخ تلمبه ای که باهاش تا350بار شارژ میکنه رفتید؟؟؟ روی گیجش زده 9000psiمعادل

600بار!!!!Khansariha (66) اینجاست که باید بگیم مگه میشه مگه داریم؟؟؟

ولی بنظر من بهترین و کاملترین و بی نقص ترین pcp حال حاضر در جهان است! خب نظر منه دیگهKhansariha (226)

اینم گروپش در 50یاردی:

RE: huben k1بچه غول اتریشی - ALIANA-54-T06 - 2015-07-11 02:42 PM

با سلام
اول باید تشکر کنم از معرفی چنین pcp قدری Khansariha (8)
و از اظهار تعجب و شگفتی خودم بگم که توسط هنگ کنگ (شایدم تحت لیسانس در اتریش) یک سلاح با قابلیتهای مختلف طراحی و ساخته شده Khansariha (214)
اما نکته ظریفی که از گیج و فشار کاری تلمبه اشاره شد
(2015-07-11 01:48 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی بچه ها هیچ تو نخ تلمبه ای که باهاش تا350بار شارژ میکنه رفتید؟؟؟ روی گیجش زده 9000psiمعادل

600بار!!!!Khansariha (66) اینجاست که باید بگیم مگه میشه مگه داریم؟؟؟
البته جالب هست ولی درکل دور از ذهن هم نیست چون دیده شدن مدرجات گیج ها تا دوبرابر ظرفیت کاری چیز عجیبی نیست (میتوانند تجاری باشند)
[تصویر: Gauge_small_8700AL.jpg]
و اینها معمولا بالاتر از حد کاری انتخاب میشوند تا سلامت گیج تضمین و کارکرد بالاتری داشته باشند .
البته اینم اضافه کنم که رقمهای خیلی بالاتری نیز برای نشان دادن فشارهای بالاتر و یا فوق تصور نیز وجود دارد که این گیج ها جزو دسته (High Pressure Gauge) هستند .
مثل این نمونه که تا 50000 psi یا معادل 3500 بار مدرج گردیده است . فعلا Khansariha (8)
[تصویر: Gauge.bmp]

RE: huben k1بچه غول اتریشی - DAGGER - 2015-07-11 02:55 PM

تشکر از آقا میثم بابت معرفی این pcp Khansariha (8)

میثم جان حدود 2 سال پیش کپی همین pcp رو در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعنوان یه طرح مفهومی از pcp جدید چینی مطالعه کرده بودم و اونجا بعنوان محصول جدید چینی بنام : cn-dragon-bullpup معرفی شده بود و چون فقط یه طرح گرافیکی و مشخصاتش رو داده بود و منبع موثقی برای مرجع نداشت معرفیش نکردم ، البته دقیقآهمین مشخصاتی که شما معرفی کردید

حالا این طرح همون مورد باشه یا نه و چطور این طرح بعد از این مدت سر از اطریش در آورده و وارد بازار شده باید کمی بیشتر مکاشفه کنیم
مدت زیادی با مشخصات معرفی شده و ظواهر فنی که از روی شماتیک پرسپکتیو سلاح میشد درک کرد سرو کله زدم و یه چیزایی دستگیرم شد ولی با وجود فیلم سلاح مشخصآ این pcp وارد بازار شده و با این تواناییها که تو فیلم بیان میشه جای خاصی پیدا میکنه
البته پست این چیزی از زحمات شما بابت معرفی کم نمیکنه و جای تشکر داره ، هدف بیان این هست که طرح اولیه در نهایت تبدیل به محصول و وارد بازار شده

[تصویر: cn-dragon-pullpup-1-2-.jpg]
[تصویر: cn-dragon-pullpup-1-1-.jpg]
معرفی کاملتری هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داره ولی ورود به فروم رجیستر میخوادKhansariha (226)

[تصویر: c-n-dragon-b0.jpg]
[تصویر: c-n-dragon-b1.jpg]

RE: huben k1بچه غول اتریشی - tinger - 2015-07-11 03:23 PM

آقابهروز ما شاگرد شما هستیم Khansariha (8) وهدف من بیشتر این بود که اطلاعات بیشتری ازین pcpکسب کنم چون واقعا بنظر من چیزی کم نداره ویک pcpکامل و بی نقصه و مایلم اساتید تحقیق بیشتری برروی این سلاح بکنن ممنونKhansariha (8)

RE: huben k1بچه غول اتریشی - adak - 2015-07-11 03:47 PM

درود

تا اونجا که معلومه این سلاح اتریشی نیست و ساخت هنگ کنگه.

RE: huben k1بچه غول اتریشی - tinger - 2015-07-11 04:12 PM

(2015-07-11 03:47 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

تا اونجا که معلومه این سلاح اتریشی نیست و ساخت هنگ کنگه.
اتفاقا من خیلی کنجکاو شدم تاببینم ساخت کدام کشوره و در یک سایت به made in austriaبرخوردم!حالا دوستان بررسی بیشتری میکنن.Khansariha (8)

RE: huben k1بچه غول اتریشی - adak - 2015-07-11 04:19 PM

درود

منبع بنده سایت خود سازنده هست.

ارادت

RE: huben k1بچه غول اتریشی - tinger - 2015-07-11 05:01 PM

راجع به تلمبه باید بگم که وقتی عقربه گیج به 350 بار رسید و حتی کمی هم از 350 بار گذشت از نحوه شارژ کردن و حرکت عقربه گیج بنظر میرسید تلمبه پتانسیل شارژ کردن بیشتر رو هم داره البته این استناد شخصی بنده هست و سندیت علمی و فنی نداره Khansariha (226)