شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) (/showthread.php?tid=213)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - royal - 2012-01-09 10:13 AM

کاملا من حرف شما رو قبول دارم ولی من میگم هر چیزی در جای خودش خوبه الان من گامو رویال دارم من یه شکار چی یا یه تیر انداز حرفه ای نیستم و این تفنگ بهترین گزینه برای منه و من الان تا 40 متر باهاش شکار زدم و دو ساله که این تفنگ رو دارم بدون کوچک ترین مشکلی من چیزی رو که دارم ازش راضیم ولی یه عهده از کاربران سعی دارن گامو رو در حد چینی نشون بدن Khansariha (214)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - masih.hunter - 2012-01-09 10:42 AM

کیفیت اسلحه های گامو حتی تا 2 سال قبل هم خوب بود ولی در حال حاضر واقعا" بی کیفیت شدن ولی نه در حد چینی

حتی هنوز از محصولات ترکیه یک سروگردن بهترن .

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - poya 2000 - 2012-01-09 12:51 PM

به نظر من تفنگهای گامو در رنج قیمت خودشون بی رقیب هستند مخصوصا 2 از بهترین مدلهاش سی اف ایکس و ماکسیما که

در اون رنج قیمت با مقایسه با برند های مشهور تر برای خرید مناسب ترن چون اگه شما کیفیت براتون ملاک باشه این دو محصول با کیفیتن

اگه قدرت براتون ملاک باشه 1000 فوت بر ثانیه سرعت خوبیه

اگه خوشدستی و سبکی براتون ملاک باشه در مقایسه با برند های دیگه در همون رنج بهترند
اگه دقت رو مقایسه کنیم بسیار دقیق هستند و تو دقت چیزی کم ندارن

حالا ممکنه شما بگید کیفیت دیانا بالا تره 100%همینطوره اما چقدر بالاتره ؟؟ فکر نمیکنم خیلی بالاتر باشه ولی نه اینقدر که تفاوت قیمت دارن

چون هر دو تاشونو داشتم اینو تاکید کنم که فقط سی اف ایکس و ماکسیما رو گفتما

پس اگه گیفیت رو به کنار بگذاریم تو موارد دیگه این 2 تفنگ سر ترن

خوشدستی زیبایی و قدرت مناسب دقت قابل قبول برای یک تازه کار مهمه پس بهتره واسه کاربری که تازه میخواد وارد این رشته بشه

راهنمای خوبی باشیم و بهش بگیم تو محصولات گامو هم 2 تا هست که خیلی خوب هستند و اینها رو هم جزو انتخواب هاش بدونه

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - royal - 2012-01-09 10:34 PM

دوست عزیز کاملا درسته من خودم دو ساله گامو ر.ویال دارم واقعا اینایی رو که گفتید دارهKhansariha (8)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - poya 2000 - 2012-01-09 11:56 PM

من خودمم این تفنگ رو داشتم دوست عزیز و تفنگ بسیار خوبی بود الانم دست دوستمه یعنی از من خریدش

من به شخصه چندین مدل از تفگای گامو رو داشتم که از همشون لذت بردم چون برای من خوشدستی و سبکی و دقت مهمه

و گامو این 3 مورد رو داره . البته به نظرم هانتر440 از شادو 1000 با کیفیت تره و از همه اینها باکیفیت تر سی اف ایکس و ماکسیماست

خودم یک مدت دنبال خرید دیانا 27 بودم ولی خوداییش قیافش یکمی دلسردم میکنه اخه حتا یک پد ضربه گیر در انتهای قنداقش نیست

یک کنده کاریه ناقابل روی قبضش نداره ... خوداییش از نظر بالانس و قیافه با مثلا هانتر 440 قابل مقایسه هست؟ قدرتتشونم که یکیه

ولی خوب مثلما کیفیتش بالا تره

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - qwertyu - 2012-01-18 11:21 AM

قدرت هانتر 440 از ديانا 27 بيشتر برادر ودر حد ديانا 35 هم از روي كاتالوگ وهم در استفاده، تازه قيمت كمتر و طرح ظاهري زيبا ترم كه خودتون اشاره كرديد. فقط شايد ديانا دوام بيشتري داشته باشه.

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - hadilove - 2012-01-18 11:16 PM

سلام به همگی من تازه وارده تیر اندازی شدم خیلی از این سایتارو چرخیدم دیدم به اندازه پولی که دارم و مغازه دارا به من شادو 1000 معرفی کردن ولی الان که دقیق این مطالبو میخونم یجورایی فکر کنم درست انتخاب نکردم من فکر کردم تفنگ خوبی هست چون یه آماتور هستم الام یجورایی دلسرد شدم که این تفنگو خریدم.Khansariha (290)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - poya 2000 - 2012-01-18 11:20 PM

(2012-01-18 11:21 AM)qwertyu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قدرت هانتر 440 از ديانا 27 بيشتر برادر ودر حد ديانا 35 هم از روي كاتالوگ وهم در استفاده، تازه قيمت كمتر و طرح ظاهري زيبا ترم كه خودتون اشاره كرديد. فقط شايد ديانا دوام بيشتري داشته باشه.

درسته دوست عزیز ولی بعضی از دوستان میگفتن که قدرت 27 با 35 یکیه ولی این موضوع کرنوگرافی نشد
شما درست میفرمایید دیانا 27 800 فوت بر ثانیه و هانتر 440 1000 فوت است

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - Marksman - 2012-01-18 11:30 PM

پويا جان منم فكر كنم 27 و 35 قدرتشون يكيه نهاتا 1 تا 2 ‍ژول اختلاف دارن.احتمالا منظور دوستمون 34 بوده.Khansariha (8)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - Don Corleone - 2012-01-18 11:36 PM

مهدی جان فکر کنم 35 حدود 20 ژول و 27 حدود 16 ژول انرژی داشته باشند.البته 27s.Khansariha (8)