شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) (/showthread.php?tid=213)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - Benjamin_Marauder - 2011-12-20 09:47 PM

خب از همون اول هم دلم رو خوش نکردم به این نمانیدگیها..........
زنگ می زنی گلک تو تیراژه....بعد از 4 روز که تازه به خودش زحمت داده و تلفن رو جواب میده....معلوم نیست از خواب بیدارش کردی یا خستست..انقدر بی حال جوابت رو میده که خودت مجبور شی بعد از 30 ثانیه قطع کنی...........بعد می پرسی اقا...ساچمه پروهانتر دارید..میگه نه...میگی چرا..میگه خوب وارد نکردیم....
ولی تا اونجائی که من از یک نمایندگی معتبر می دونم اینه که وقتی شرکتی میاد نمانیدگی می زنه جائی...تمامی مصرف کنندگان اون محصول باید بتوانند براحتی هر مدل از محصولات رو از طریق نمانیگی تهیه کنند........
برخورد با مراجعه کننده یا حتی تماس گیرنده باید عالی باشه
حالا شما حساب کن گامو شرکتی به این بزرگی ...اومده تو ایران نمایندگی داده............نمایندگی گامو ساچمه پروهانتر رو نداره....ساچمه ای که مسملا" خود گامو هم می دونه تو بین ساچمه های مزخرفی که با توجه به مقایسه یا ساچمه خوب تولید می کنه..طرفداران بیشتری داره.........به نظر من این یک فاجعه است..ولی ما عادت کردیم به این جور کمبودها...........حالا گامو بیاد 100 تا نمایندگی بزنه...........فروشگاه فردوسی که اسمش رو یادم رفت....نمانیدگی گامو...در رو که باز می کنی شاید فقط جای 4 یا 3 نفر تو اون مغازه که شبیه سمساری است بشه.......وسائل رو وسائل همینجوری ریخته شده.....فرضا یک توریست شکارچی اومده تو ایران......یا اصلا شکارچی نیست...میاد میره نمانیدگی گامو تو ایران با فرض اینکه اینجور نمایندگی ها با همان شکل و شمایل و همان قدرت که تو خارج است کار می کنه........با این موضوع برخورد می کنه....!!!! واقعا جای تاسف داره.........
Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - masud7 - 2011-12-20 10:40 PM

بچه ها ببينيد نيترو پيستون هم جداگانه اوردن قيمتش هم بپرسين

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - Marksman - 2011-12-22 12:10 PM

Benjamin_Marauder عزیز ساچمه پروهانتر توسط شرکت گامو دیگه تولید نمی شه و در سایتهای خارجی این شرکت هم موجود نیست ظاهرا ساچمه هانتر جایگزین شده که اونم تو ایران موجود نیست.
بقیه مسائل که فرمودین عین حقیقته اینا نمی دونم با چه رویی به خودشون می گن نمایندگی!Khansariha (367)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - saeedaria - 2011-12-22 12:45 PM

نمایندگی اصلی گامو در ایران (گلک شعبه تیراژه و مطهری) در وهله اول یک اسباب بازی فروشی هست که محصولات گامو رو هم تحت پوشش قرار داده به عنوان اسباب بازی!!! کسی که سرش به پازل و عروسک و ماشین کوکی و ماکت لگو و جدیدا هواپیما و ماشین کنترلی هست از بحث تخصصی سلاح چیزی سر درنمیاره.بنابراین انتظار زیادی ازشون نباید داشته باشین.
فروشگاه درنا در فردوسی هم محصولات گامو رو از گلک تهیه میکنه و به نوعی توزیع کننده است.همونطور که انواع سلاحهای چینی رو هم میفروشه.یادمه چند وقت قبل که رفتم به درنا سر زدم داشتن برا چالوس شکار بار چینی میفرستادن.فکرشو بکنید ساچمه TS-22 در فروشگاههای گلک بسته ای 7000 تومن،در فروشگاه درنا7500 و در باقی بازار تا 10000 تومن هم دیدم.فلذا این نمایندگی گامو در ایران رو به چشم یک نماینده متخصص در نظر نگیرید

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - Benjamin_Marauder - 2011-12-22 03:54 PM

در خصوص صحبتهای دوستان عزیز اقا سعید و ganymede74 که متاسفانه اسمتون رو نمی دونم...
درسته ...معظلات اینچنینی چیزهای پیش پا افتاده بازار فعلی ما است....دیروز فردوسی بودم....تنها مغازه ای که بالشتک زیر دست و قنداق داشت که تو تاپیک ساپورت هم دیدید فقط اقای محرابی بود اونهم فقط بالشتک پشت رو داشت....قیمت هم 48 می گفتن امریکائی.....کل بازار رو زیر و رو کردم اصلا فکر می کردی کسی این جنس رو نمی شناسه....
فروشگاه درنا رفتم ...می گم اقا پروهانتر دارید..میگه نه..می گم چرا..می گه خوب وارد نکردیم...قرار نیست ما کل کارخانه گامو رو جارو کنیم بیاریم اینجا!!! یک نگاه کردم به مغازش....می خواستم بگم یعنی الان کل محصولات گامو به غیر از ساچمه مذکور جارو شده اومده اینجا؟؟؟؟؟؟
از یک مغازه دیگه می پرسم ساچمه حرفه ای داری....می گه اره..گامو بسته ای 5000 تومان!!!!
یک مغازه دیگه میاد میگه برد این تفنگ بادی 200 متره!!!خلاصه بگذریم...کلا بازار نداریم..آشفته بازار داریم
چند روز پیش زنگ زدم به پسر خالم تو سوئد.....لیست ساچمه هائی که فقط تو کلیپها میشه دید و تو ایران هنوز نیومده و نخواهد اومد رو بهش دادم...گفتم برو مغازه اسلحه فروش و شکار ..ببین داره......2 روز دیگه زنگ زده می گه اره همه رو داشت اون مغازه که رفتم....کداماشو میخوای بگیرم بفرستم!!!! بدبختی اگر از گمرک نمی ترسیدم حتما می گفتم تا برام بفرستند!!!
بعد اینجا کل فردوسی رو زیر رو می کنی...ساچمه فقط گامو و باراکودا
اونجا یک مغازه..همه چی توش داره.....Khansariha (226)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - majid1234 - 2011-12-31 07:40 PM

من وقتی گفتم تفنگم نصف شد خیلی از دوستان فکر کردند با گامو لج میکنم ولی واقعا" محصولاتش حرفی برای گفتن نداره واین یکی هم که دوستان خریدند

یکی از دوستانم دوشنبه هفته گذشته یه دونه رویال به قیمت 360000 تومان گرفت که روز پنجشنبه هنگام مسلح کردن قنداق از ناحیه پیچ ماشه شکسته و سپس تفنگ بصورت الکلنگ شده و قنداق از زیر هم خرد شده
به یه هفته نرسیده از هم پاشید.Khansariha (367)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - masud7 - 2011-12-31 07:55 PM

نقل قول :در خصوص صحبتهای دوستان عزیز اقا سعید و ganymede74 که متاسفانه اسمتون رو نمی دونم...
درسته ...معظلات اینچنینی چیزهای پیش پا افتاده بازار فعلی ما است....دیروز فردوسی بودم....تنها مغازه ای که بالشتک زیر دست و قنداق داشت که تو تاپیک ساپورت هم دیدید فقط اقای محرابی بود اونهم فقط بالشتک پشت رو داشت....قیمت هم 48 می گفتن امریکائی.....کل بازار رو زیر و رو کردم اصلا فکر می کردی کسی این جنس رو نمی شناسه....
فروشگاه درنا رفتم ...می گم اقا پروهانتر دارید..میگه نه..می گم چرا..می گه خوب وارد نکردیم...قرار نیست ما کل کارخانه گامو رو جارو کنیم بیاریم اینجا!!! یک نگاه کردم به مغازش....می خواستم بگم یعنی الان کل محصولات گامو به غیر از ساچمه مذکور جارو شده اومده اینجا؟؟؟؟؟؟
از یک مغازه دیگه می پرسم ساچمه حرفه ای داری....می گه اره..گامو بسته ای 5000 تومان!!!!
یک مغازه دیگه میاد میگه برد این تفنگ بادی 200 متره!!!خلاصه بگذریم...کلا بازار نداریم..آشفته بازار داریم
چند روز پیش زنگ زدم به پسر خالم تو سوئد.....لیست ساچمه هائی که فقط تو کلیپها میشه دید و تو ایران هنوز نیومده و نخواهد اومد رو بهش دادم...گفتم برو مغازه اسلحه فروش و شکار ..ببین داره......2 روز دیگه زنگ زده می گه اره همه رو داشت اون مغازه که رفتم....کداماشو میخوای بگیرم بفرستم!!!! بدبختی اگر از گمرک نمی ترسیدم حتما می گفتم تا برام بفرستند!!!
بعد اینجا کل فردوسی رو زیر رو می کنی...ساچمه فقط گامو و باراکودا
اونجا یک مغازه..همه چی توش داره.....Khansariha (226)
خود اگه بياره مشكلي پيش نمياد

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - royal - 2011-12-31 08:39 PM

دوست عزیز چرا داری الکی جو رو در مورد گامو به هم میریزی من دوسال رویال دارم و حدود 1700 تا شلیک باهاش انجام دادم بدون کوچکترین مشکلی قنداق و بدنه چوبی گامو بسیار عالی هست و فقط با یه پیچ شل شدن نمیشکنه در ضمن مسلح کردن تفنگ چه ربطی به شل شدن پیچ قنداق و شکستن اون داره لطفا دلیل اصلی رو بگید

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - majid1234 - 2011-12-31 10:12 PM

(2011-12-31 08:39 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز چرا داری الکی جو رو در مورد گامو به هم میریزی من دوسال رویال دارم و حدود 1700 تا شلیک باهاش انجام دادم بدون کوچکترین مشکلی قنداق و بدنه چوبی گامو بسیار عالی هست و فقط با یه پیچ شل شدن نمیشکنه در ضمن مسلح کردن تفنگ چه ربطی به شل شدن پیچ قنداق و شکستن اون داره لطفا دلیل اصلی رو بگید

من ذینفع نیستم که بخوام جو بهم بریزم.همچین جنسی هم نداره که تعریف کنم چه دلیلی تفنگ بعد از 3 روز موقع مسلح شدن بشکنه؟؟؟؟شما یه توضیح بده؟
ویسپر ایکس خودم چرا به نظرت موقع مسلح کردن در رفت و لوله شکوند؟؟؟
عکس با فاکتور بزارم خوبه؟؟
عکس پیستون تفنگ رو بزارم ببینی چجوری خورده شده؟؟
یا اینکه 4ماه نمایندگی علاف کرد.
کدومشو؟؟
یه بار نظرات رو بخونی متوجه میشه دوست من کسی نمیخواد برندی رو خراب کنه.
ببین چند نفر از هانتر1250 که شاخ محصولات گامو هستش راضی هستند.
بازم سری اول گامو خیلی بهتر از الان بود

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - ALIANA-54-T06 - 2011-12-31 10:21 PM

(2011-12-31 10:12 PM)majid1234 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-31 08:39 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ذینفع نیستم که بخوام جو بهم بریزم.همچین جنسی هم نداره که تعریف کنم چه دلیلی تفنگ بعد از 3 روز موقع مسلح شدن بشکنه؟؟؟؟شما یه توضیح بده؟
ویسپر ایکس خودم چرا به نظرت موقع مسلح کردن در رفت و لوله شکوند؟؟؟
عکس با فاکتور بزارم خوبه؟؟
عکس پیستون تفنگ رو بزارم ببینی چجوری خورده شده؟؟
یا اینکه 4ماه نمایندگی علاف کرد.
کدومشو؟؟
یه بار نظرات رو بخونی متوجه میشه دوست من کسی نمیخواد برندی رو خراب کنه.
ببین چند نفر از هانتر1250 که شاخ محصولات گامو هستش راضی هستند.
بازم سری اول گامو خیلی بهتر از الان بود

از دوستان میخواهم کمی با لطافت و آرامش به بحث و تبادل نظر بپردازند . ما و دوستان از تبادل نطرات و تجربیات شما عزیزان بهره لازم را خواهیم برد . Khansariha (8)