شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) (/showthread.php?tid=213)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - shovan.s.bahrami - 2011-10-02 09:02 AM

سلام به همه دوستان گرامي

والا راستش رو اگه بخواهين اين جاهايي كه دوستان زحمتشو كشيدن آدرس گذاشتن من تيراژه و فردوسي رو رفتم به نظر من در حد نمايندگي نيستن اولي كه مغازه اسباب بازي فروشيه كه يه گوشه مغازه محصولات گامو رو گذاشته -- دومي هم كه از همون مغازه هاي فردوسي هستش كه از هر چيزي يه تيكه شو دارن --- تازه اون چيزهايي كه داشتن توي ساير مغازه ها هم گير مياد قيمتش هم فرقي نداره -- تازه من روغن گامو رو مي خواستم كه هيچكدومشون نداشتن --- از ساير فروشگاههاي فردوسي تهيه كردم -- ساچمه پرو هانتر - پرو مچ و . .. رو نداشتن فقط مثل سايرين چند تا مدل مگنوم و پرو مگنوم و ... رو داشتن كه همه جا گير مياد - مگسك شادو رو نداشتن - شايدبهتر بود مي گفتن عامليت فروش نه نمايندگي
Khansariha (290)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - imangta - 2011-10-04 08:44 PM

(2011-10-02 09:02 AM)shovan.s.bahrami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گرامي

والا راستش رو اگه بخواهين اين جاهايي كه دوستان زحمتشو كشيدن آدرس گذاشتن من تيراژه و فردوسي رو رفتم به نظر من در حد نمايندگي نيستن اولي كه مغازه اسباب بازي فروشيه كه يه گوشه مغازه محصولات گامو رو گذاشته -- دومي هم كه از همون مغازه هاي فردوسي هستش كه از هر چيزي يه تيكه شو دارن --- تازه اون چيزهايي كه داشتن توي ساير مغازه ها هم گير مياد قيمتش هم فرقي نداره -- تازه من روغن گامو رو مي خواستم كه هيچكدومشون نداشتن --- از ساير فروشگاههاي فردوسي تهيه كردم -- ساچمه پرو هانتر - پرو مچ و . .. رو نداشتن فقط مثل سايرين چند تا مدل مگنوم و پرو مگنوم و ... رو داشتن كه همه جا گير مياد - مگسك شادو رو نداشتن - شايدبهتر بود مي گفتن عامليت فروش نه نمايندگي
Khansariha (290)

البته همون فروشگاه تو خیابان فردوسی رو که میگید من رفتم مثل اینکه تو کار فروش ماهی و میگو هم هستش چون فروشگاهش بوی ماهی میده Khansariha (214)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - imangta - 2011-10-09 07:44 PM

یه شوال نمایندگی گامو تو ایران سلاح رو تحت گارانتی میفروشه یا نه؟؟؟؟

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - Marksman - 2011-10-10 11:42 AM

خیر گارانتی وجود نداره وشما را در امان خدا بدرقه می کنن.Khansariha (219)تازه ازش پرسیدم اگه این کپ تفنگ بشکنه چی کار باید کرد گفت لولش رو باید پیدا کنی وعوض کنی واقعا منت گذاشتن.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (399)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - poriya3001 - 2011-10-10 12:22 PM

بروبچ تهرانی هم که دنبال ساچمه پروهانترهستن یاساچمه های دیگه که مربوطه به شرکت گامو هست رو میتونن از نمایندگی گامو در پونک پاساژتیراژه طبقه ی هم کف تهیه کنن (باتشکر از سهیل)Khansariha (8)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - نظري - 2011-10-10 12:31 PM

پرو هانتر بسته اي چنده قيمتش ؟

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - arash1324 - 2011-10-10 01:21 PM

ديروز به اصطلاح نمايندگي گامو در مشهد بازار حكيم رفتم كه ساچمه هاي پرومگنوم را بسته اي 10 هزار تومان اعلام كرد كه برام تعجب بود چون بالاترين قيمت در مشهد رو ايشون داد .

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - Marksman - 2011-10-10 01:31 PM

آرش جان ایشون حق گردن کلفتی می خواسته احتمالا بابت خدمات نداشته پس از فروش این که قیمتش همه جا 5000 تومنه!!Khansariha (219)

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - slug - 2011-10-10 01:38 PM

(2011-10-10 01:31 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جان ایشون حق گردن کلفتی می خواسته احتمالا بابت خدمات نداشته پس از فروش این که قیمتش همه جا 5000 تومنه!!Khansariha (219)

البته دوستان توجه داشته باشند اين نمايندگيهائي كه مثل قارچ در سراسر ايران داره به اسم گامو سبز ميشه،هيچكدام واقعي نيست،چون اطلاع دقيق دارم و آقايون وارد كننده اين اقلام از جمله همون فروشگاه گلك و تيراژه از دوستان هستند،عرض مي كنم به غير از سه فروشگاه در تهران :مركز خريد تيراژه،خيابان مطهري و فروشگاه درنا در فردوسي بقيه قلابي هستند.بارها شاهد بودم كه از شهرهاي مختلف با اين دوستان تماس گرفتند و درخواست جنس و اعطاي نمايندگي كردند كه موافقت نشده.

RE: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس) - slug - 2011-10-11 11:25 AM

دوستان توجه داشته باشند،پيرو مطلبي كه ديروز عرض كردم،ديشب فرصتي دست داد تا سري به دوستان نمايندگي گامو بزنم.ظاهرا به تازگي به چند شهرستان نمايندگي اعطا شده كه در زير به آنها اشاره خواهم كرد،ضمنا از اين به بعد براي كنترل صحت ادعاي فروشگاه ها در اين زمينه به سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مراجعه نمائيد.
و اما نمايندگيها به نقل از همين سايت:
-
تهران- خیابان استاد مطهری- نبش خیابان فجر- فروشگاه گُلک
88303954-021

2-
تهران- بزرگراه شهید همت- بزرگراه اشرفی اصفهانی- مجتمع تجاری تیراژه- طبقه همکف- شماره 13- فروشگاه گُلک 2
44491212-021

3-
تهران- میدان امام خمینی- خیابان فردوسی- بعد از خیابان سرهنگ سخایی- روبروی بانک مسکن- پلاک 161- فروشگاه درنا
33930223-021

4-
اصفهان- خیابان چهار باغ عباسی- نبش پاساژ صفویه- فروشگاه شکار و ماهیگیری سمسارزاده
2224647-0311

5-
بانه- خیابان شهدا- پاساژ خدری جدید- طبقه زیرین- پلاک 115
4236324-0875

6-
مشهد- خیابان امام خمینی- بازار حکیم- طبقه 1- ، فروشگاه اول سمت چپ- فروشگاه آسیا

شاد و پيروز باشيد.Khansariha (8)