شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مشاوره سلاحهای گلوله زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: مشاوره سلاحهای گلوله زنی (/showthread.php?tid=2116)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - mehdimauser - 2015-07-06 04:44 PM

مرمی سافت پوینت و هالوپوینت ژاکتشان مثل فول متال ها نیست و ژاکت در پشت مرمی هم ادامه میابد یعنی شما اگر از پشت به این مرمی ها نگاه کنید سرب را بر خلاف مرمی های فول متال یا جنگی نمی بینید مثل عکس زیر
[تصویر: bullets.jpg]

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - hossein1haghighi - 2015-07-06 04:50 PM

بله فول متالها احتمال جدا شدن روکش سرب از مغز فولادی مرمی رو داره و اقا مهدی درست میفرمایند منم در پستهای قبلی به خطر این کار اشاره کردم هر چند به ندرت اتفاق میافته.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-07-06 06:49 PM

(2015-07-06 05:48 AM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بحث دستکاری فشنگ شد منم بگم که فشنگ عشایری میزان باروتش بنظرم کم هست و من چندتا فشنگ که سوزن خورده و عمل نکرده رو باروتشو خالی کردم اصلا میزان هیچکدوم با هم برابر نبود یکی نصف پوکه یکی بیشتر یکی کمتر و اینجا بود که به کیفیت عالی فشنگهای ایرانی پی بردم. ولی خودم اومدم پنجتا فشنگ عشایری رو مرمیها رو ازشون جدا کردم باروتش رو تا گلویی پوکه پر کردم و مرمی ها رو جا زدم و رفتم برا تست . یه سنگ در ابعاد یک در یک (متر) تو فاصله تقریبا چهارصد متر هدف ه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

**********بدون شرح************

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - gaskin - 2015-08-02 03:22 PM

سلام
چند وقت بود شدید دنبال خرید برنو بلند بودم که قسمت نشد یعنی کرمان اصلا نداشتن اسلحه فروش ها و ماهم پول پیش ندادیم برامون بیارن دیروز رفتم برنو المانی متوسط داشت میگفت 11/5میخواستم بدونم برنو آلمانی جطور تفنگی هست تاحالا با برنو آلمانی تیر نزدم قیمتش مناسبه اسلحه همچین سالمیم نبود که بشه بگی بکره

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - saintman - 2015-08-02 03:40 PM

ایرانی جنسش بهتره از المانه
اینم در نظر بگیر که آلمانی از جنگ جهانی دوم دست مردم هست ولی بیشتر ایرانی ها مزایده های ارتش هستن و بعد انقلاب وارد بازار شدن

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-08-02 03:52 PM

به شرط سلامت تفنگ هم از نظر ظاهر وهم از نظر باطن و دقت در تیر اندازی قیمتش خوب ومنصفانه است / ناگفته نماند با همین حدود 11-13 تومن میشه یه نخجیر 3 صفربدون دوربین باکالیبر 270 خرید که البته بازم ناگفته نماندازنظر فراوانی فشنگ معمولی (ایرانی ) این دو سلاح باهم فرق دارند وبرنو به علت اینکه زمانی سلاح سازمانی کشور بوده وبرنو به وفور دردست مردم وعشایر غیور موجوده پس فشنگ تولید داخلش راحت گیر میاد اما فشنگ 270 چون فقط چند سالیه که تولید داره وسهمیه فشنگش محدود شده به سالی حداکثر 20 تیر سافت پوینت (سرسربی ) پس نصبت به برنو که هم فشنگ نوک تیز (عشایری ) وهم سرسربی (شکاری ) در داخل براش خط تولید داره بخصوص فشنگ جنگی از فراوانی کمتری برخورداره واما درمورد فراوانی فشنگ خارجی ومعتبر وگران باهم فرقی ندارند واما درمورد بردبیشترودقت بهتر پیروزی با 270 است / قیمت فشنگ جنگی برنو (عشایری) 10-11 تومن ومهام 270 و 57*8 12-15 تومن وخارجی هردو بالای 30 تومن / مطلبی رو اضافه کنم فراوانی فشنگ نوک تیز برنو خیلی بیشتر از سرسربی برنو هست بدلیل تولید فراوان فشنگ جنگی برای دارندگان برنو بخصوص عشایر غیور //
(2015-08-02 03:40 PM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانی جنسش بهتره از المانه
اینم در نظر بگیر که آلمانی از جنگ جهانی دوم دست مردم هست ولی بیشتر ایرانی ها مزایده های ارتش هستن و بعد انقلاب وارد بازار شدن

سال ساخت وعمر سلاح ملاک نیست بلکه ملاک نحوه نگه داری ونحوه ومقدار استفاده از سلاح که مهمه

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - sasuna - 2015-08-09 04:28 PM

با عرض سلام خدمت همه دوستان.بنده میخواستم بدونم قیمت تفنگ آکبند نخجیر 3 کالیبر 57*8 یه صورت سهمیه و آزاد چنده و آیا اصلا به صورت سهمیه ای گیر میاد یا نه؟ضمنا میخواستم بدونم قیمت فشنگهاش چقدره و آیا راحت و به تعداد و قیمت مناسب گیر میاد؟

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-08-09 08:37 PM

سهمیه تفنگ برای عموم تعطیله ولی برای پرسنل و بازنشسته های نیروهای مسلح وجودداره نخجیر3 کالیبر 57*8 و270 نرخ ازادخشک حدود 11-13 بستگی داره به انصاف فروشنده // فراوانترین فشنگ مال فشنگ جنگی برنو(نوک تیز ) سهمیه دونه ای 8 تومن وازاددونه ای 10- 12 تومن بستگی داره به تعداد خرید وانصاف فروشنده وگیر میاد

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - nimrooz - 2015-08-10 08:47 AM

نخجیر 3 کالیبر 308 و 270 و8.57 تولید میکرد ! که 308 برا افراد خاصی فقط تولید میشد،8.57 به همه میدادن ولی تعداد خیلی کمی بود ...تولید 270زیاد بود که برا عموم تولید میشد که جلوی تولید این رو هم گرفتن...البته جناب احمدی عزیز فرمودن که الان هم 270 برا افراد خاصی تولید میشه... قیمت فشنگ ایرانی برنو از 7 تا 10،سر سربی مهام 10تا15 و فشنگ ایرانی برا 270 استفاده نشه بهتره ،خارجی 270 هم به قول معروف زور برسی !! هست که از 35 در دهات ما شروع میشه

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - sasuna - 2015-08-10 07:12 PM

(2015-08-09 08:37 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سهمیه تفنگ برای عموم تعطیله ولی برای پرسنل و بازنشسته های نیروهای مسلح وجودداره نخجیر3 کالیبر 57*8 و270 نرخ ازادخشک حدود 11-13 بستگی داره به انصاف فروشنده // فراوانترین فشنگ مال فشنگ جنگی برنو(نوک تیز ) سهمیه دونه ای 8 تومن وازاددونه ای 10- 12 تومن بستگی داره به تعداد خرید وانصاف فروشنده وگیر میاد

خیلی ممنون از پاسختون.یعنی الان به پرسنل و بازنشسته های نیروهای مسلح تفنگ گلوله زنی و ساچمه زنی سهمیه داده میشه؟؟