شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مشاوره سلاحهای گلوله زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: مشاوره سلاحهای گلوله زنی (/showthread.php?tid=2116)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-09-06 12:37 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-09-06 08:30 AM

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-09-06 12:47 PM

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - mortezazadeh - 2015-12-07 03:03 PM

اسمان جان میخام تکیل ظرفیت کنم طرف شما خفیف برنو 2 تر وتمییز از سری دوم (دسته گلن توخالی) ازدست بخوام بگیرم چنده؟
ای بابا من امروز همش اشتباه تایپ میکنم شرمنده تکمیل ظرفیت

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - nimrooz - 2015-12-07 04:47 PM

آقا خفیف برنو دو چک 12 خان با خشاب 5 تایی قیمت 14 م هست البته تو مغازه
تفنگ خوبی هست ولی برا این کالیبر این همه پول ... میشه یه 270 یا 8.57 تپل خرید با این پول

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-12-07 07:29 PM

(2015-12-07 03:03 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمان جان میخام تکیل ظرفیت کنم طرف شما خفیف برنو 2 تر وتمییز از سری دوم (دسته گلن توخالی) ازدست بخوام بگیرم چنده؟
ای بابا من امروز همش اشتباه تایپ میکنم شرمنده تکمیل ظرفیت

مرتضی زاده عزیز طرفای ما نه سالمش گیر میادو نه خواهان داره واز قیمتش بی اطلاعم هماطور که نیمروز جان فرمودن جدای از عشق وعشق بازی با این پول میشه یه ساچمه زن یا گلوله زن عروسک خرید

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - alenentezar - 2015-12-17 11:14 PM

با سلام خدمت بزرگواران
لطفا راهنمایی فرمایید .
یکی از دوستان بنده رفته یک برنو در یکی از فروشگاههای روبرو اداره اسلحه و مهمات تهران دیده است . میخواد بخره ولی فروشنده گفته تا زمانی که جواز صادر بشه اسلحه در
مغاره امانت خواهد ماند و در ضمن اجازه تست تیر نداده و گفته خودشان اسلحه ها را چک میکنند.
حالا سوال اینکه ایا واقعا دو سه ماه باید اسلحه در مغازه فروشنده باید بماند؟
ایا احتمال تغییر قطعات اسلحه پس از رویت توسط فروشنده وجود دارد؟
ایا اگر بعدا اسلحه مشکلدار باشه چه میشود؟

با تشکر

مشاوره سلاحهای گلوله زنی - hossein1haghighi - 2015-12-17 11:28 PM

سلام دوست عزیز ایشون باید بزارن شما تست کنید؛در ضمن بعد از دریافت فاکتورخریداسلحه وپرداخت پول ازطرف شما؛؛ شما به اتفاق اسلحه فروش میرین اسلحه و مهمات؛اونجا اسلحه ضبط میشه تا کارهای اداری رو انجام بدین و جواز موقت به نام شما بخوره؛سپس بعد از دریافت جواز موقت که اجازه نگهداری سلاح رو به شما در منزل میده؛اسلحه رو از اسلحه مهمات دریافت و به منزل میبرید تا جواز اصلی شما که امکان داره تا سه ماه طول بکشه بیاد ؛در نتیجه پس از فاکتورشدن وپرداخت پول از سوی شما ورسیدن اسلحه به اسلحه مهمات دیگه اسلحه فروش کاره ای نیست و هیچ گونه حقی نسبت به این سلاح نداره و مالک شمایید

حسین حقیقی

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-12-17 11:45 PM

ضمن خوشامدگویی
خریذ سلاح به این ترتیب هست که عرض میکنم
شما اگه از شخص بخواید سلاح بخرید خریداروفروشنده همراه با سلاح وجواز فروشنده مراجعه میکنید به اسلحه ومهمات واونجا کار نقل وانتقال جواز به نام خریدار انجام میشه ویه هزینه کارشناسی که به عهده خربدار هست پرداخت میشه اما اگه کسی بخواد از اسلحه فروش اسلحه بخره باید به شرط تیر(دقت) وتست ورویت وخلاصه به تایید وپسند خریدار برسه بعد که مورد تایید خریدار واقع شد ( اسلحه نزد اسلحه فروش بعنوان امانت میمونه تا زمانی که اطلاعات اسلحه ومهمات خریدارو تایید کنه حدودا 1 ماه طول میکشه وجواز موقت 3ماهه برای خریدار صادر کنه بعد خریدار با مراجعه به اسلحه فروشی میتونه اسلحه شو تحویل بگیره وتا منزل ببره ونیز تا نیومدن جواز کارتی 5 ساله حق اسفاده از سلاحو بعنوان مثلا تمرین تیر اندازی مثل گروپ یا پترن رو نداره وشکار هم که منوط به داشتن جواز کارتی و نیز کسب دفترچه وپروانه شکار از محیطزیست میشه ] واما برگردیم سر قصه اسلحه فروش به صورت اینترنتی سلاحو از لیست موجودی خودش خارج میکنه و یه فاکتور خرید که مشخصات خودش وخریداروسلاح دراون ذکر شده رو به خریدار میده + برگه کارشناسی اسلحه وخریدار این مدارکو همراه مدارک شخصی خودش میبره اسلحه ومهمات ومنتظر جواز موقت 3 ماه میمونه وباقی ماجرا
**
اسلحه فروش گفته خودشان اسلحه را چک میکنند دروغی بیش نیست
احتمال خیانت درامانت از طرف اسلحه فروش هست ولی چاره ای جز اعتماد نیست طبق قانون این اعتماد باید باشه وطبق قانون باید خیانت درامانت نشه
واگر بعد از به منزل بردن سلاح متوجه عیبی درسلاح بشید بایدبردش پیش تعمیر کار وهزینه ش کرد پس قبل از خرید نهایت دقت ووسواس بکار بده بشه ویا یه فرد که خبره باشه رو با خودتون حین خرید ببرید

مشاوره سلاحهای گلوله زنی - hossein1haghighi - 2015-12-17 11:56 PM

اسمان عزیز ؛من منطقه شما رو نمیدونم اما شهرستان ما پس از فاکتور شدن اسلحه ودریافت مبلغ بها اسلحه فروش باید سلاح رو تحویل اسلحه مهمات بده؛ و اسلحه مهمات به پرداخت کننده وجه رسید دریافت اسلحه میده تا جواز موقت صادر بشه و فکر کنم این روند برای جلوگیری از خیانت احتمالی صحیح تر باشه البته مدیریت هر استانی شاید فرق بکنه،که اونم راه داره دوست عزیز .

حسین حقیقی