شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی (/showthread.php?tid=2113)

صفحه ها: 1 2 3

معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - milad123 - 2015-05-29 09:07 AM

بلک فبوژن یکی از جدید ترین تفنگ بادی های شرکت گامو می باشد که مجهز به سیستم آی جی تی است.
مشخصات:
کالیبر: ۵٫۵ میلی متر / ۴٫۵ میلی متر
وزن: ۳ کیلوگرم
شتاب: ۲۲۰ متر بر ثانیه / ۳۰۵ متر بر ثانیه
طول ۱۱۶ سانتی متر
سیستم ماشه کشی SAT
لرزه گیر قنداق مجهز به سیستم SWA
[تصویر: black-fusion23.jpg]
[تصویر: black-fusion233.jpg]

این مدل علاوه بر نیترو پیستون بودن یه جورایی تکنولوژی کاهش صدا مثل سری qe هاتسان که در 2015 مدلهای فنریش رو هم به اون مجهز کرده رو داره تا کمی بیشتر از صدای اصلحه هنگام شلیک کم بشه.چون این تفنگ رو نداشتم نمیدونم تا چقدر این موضوع میتونه صحت داشته باشه.ضمنا قدرت این تفنگ در سایت گامو حدود 29 ژول اعلام شده و نمیدونم اون 220 متر برثانیه برای 5.5 مربوط به چه ساچمه ای هست چون اگر 29 ژول قدرت داشته باشه اون 220 متر بی معنی هست

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - tinger - 2015-05-29 03:27 PM

از شکل سلاح معلومه تفنگ خوشدستی باید باشه .ابتکارش در مازل لوله جالبه که سوراخها رو که در بیشتر استریپر ها در کنارین تعبیه میکنن اینجا در تاج گذاشته که من در چند سلاح گلوله زن ومسلسل جای دیگه ای ندیدم .
پوشش لوله بنظر پلاستیک فشرده میاد مشابه بعضی مدلهای گامو مثل دلتا.
ولی گامو انگار سیاست تولید محصولات مشابه ولی متفاوت الظاهر بهش جواب داده ،تفنگهای مشابه زیادی درکالیبر 4.4&5.5 و سرعت 305 -220ساچمه در محصولاتش دیده میشه.

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - saheb - 2015-05-29 03:48 PM

محصولات گامو انقدر تنوع داره آدم موقع خرید گیج میشه...برای مثال خودم میخواستم دو ماه پیش یکی از مدل های جدید گامو تا ۸۰۰ تومن بخرم دیگه پشیمون شدم فعلا نخریدم تا ببینم دوستان دارن چیکار میکنن!! اصن یه وضعی
این تفنگ فکر کنم از سیستم جدید نیتروپیستون بنام igt match 1 استفاده میکنه که فقط اسمش رو بلدم اطلاعات دیگه ای ندارم درباره این سیستم
جدیدا گامو سیستم ریلی هم استفاده کرده اسم تفنگش فکر کنم pigman match1 البته مثل ریلی دیانا نیست یه ریل دوربین هست که لگد رو کنترل میکنه
یه سایلنسر دیگه هم ساختن بنام whisper maxxim
خلاصه کارش شده اینهو سایپا

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - milad123 - 2015-05-29 05:27 PM

نمیدونم قدرت و دقتش واقعا چقدره اما تو یوتوب کلیپی گذاشته بود با ویسپر فیوژن ای جیتی که شبیه همینه با کمی تغییر قنداق در 50 متری با هد شات یک خوک وحشی شکار میشه

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - tinger - 2015-05-29 08:45 PM

این گامو برای تبلیغ تفنگاش میره ازین خوکهای سکته ای و مریض پیدا میکنه بعدش هم یه ساچمه PBA میزنه تو گیجگاش !
حالا قبلا با هانترایکستریم و 1250این کارو میکرد که 35 ژول قدرت داشت یه چیزی ولی با 23 ژولی!؟؟!!

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - milad123 - 2015-06-06 12:03 AM

والا نمیدونم نمونه داخل ایران ساده هست یا match1.تازه در مورد قدرت هم مطمن نیستم.نمیدونم کالیبر 5.5 این سلاح برای شکاروهدف زنی بهتره یا 4.5.نظر شما چیه دوستان

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - milad123 - 2015-06-11 09:36 PM

با سلام.امروز ورژن ای جی تی این تفنگ رو به قیمت 800 هزارتومان تهیه کردم و واقعا متحیر شدم.بسیار سبک و خوشدست واز همه مهمتر باور نمیکردن تکنولوژی سایلنسر فیوژن اینقدر صدارو کم کنه.تقریبا یه چیزی نزدیک به پی سی پی با صدا خفه کن شده.قدرت از طرف کارخانه برای این مدل 29 ژول اعلام شده در کاتالوگ 2015 که حتی اگر با ساچمه pba باشه با ساچمه معمولی حتما بالای 20 ژول خواهد بود.به زودی با کمک اساتید سایت سعی میکنم یک ریویو کامل ازش قرار بدم.(علت خرید این مدل کنجکاوی و داشتن یک تفنگ نیترو مناسب بود.همچنین کمی با وجود مزایای پی سی پی از pcp خسته شده بودم و یک تفنگ دراین حدود هم نیاز فعلی منو برطرف میکرد بنابراین تصمیم به خرید این مدل گرفتم)

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - milad123 - 2015-06-11 09:57 PM

ضمنا علاوه بر فیوژن این تفنگ از تکنولوژی جدید igt mach1 استفاده میکنه که ویدیو اون رو تو لینک زیر میتونید ببینید و با ای جی تی معمولی فرق داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - milad123 - 2015-06-12 09:11 PM

ریویو کامل سلاح به همراه گروپ ها در سایت پیرامید(البته مربود به ویسپر این سلاح هست که تفاوتش با این مدل فقط در قنداق هست که پد گونه متحرک داره)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی گامو بلک فیوژن ای جی تی - smoker - 2015-06-13 11:49 AM

کسی جواب بنده رو نداد این تفنگ صداش کمتره نسبت به شادو هزار یا نه و مسلح کردنش راحتره یا نه لگدش از شادو چقدر کمتره