شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ادگان Edgun products (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=135)
+---- موضوع: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador (/showthread.php?tid=211)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - m.movahed202 - 2013-12-08 05:45 PM

در کالیبر ۲۲ حدود ۵۰ ژول قدرت و ۷۰ شات میده

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - hoseinsaadaty - 2014-01-04 01:41 PM

سلام
تو این قسمت شما خیلی کلی توضیح دادین.دیگه اندازه ها و طرح قطعات رو ندادین
میشه بگین نقشه و طرح قطعات اسلحه رو باید از کجا پیدا کنیم

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - Cayalouss.The.Removal - 2014-01-05 10:56 AM

آقا منظور از پست بالا چیه؟اشتباه ارسال شده؟

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - kingmkh - 2014-11-14 04:05 PM

شکار کلاغ از 117 متری با Edgaun Standard توسط خود عمو Ed Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - AIRKING - 2014-11-28 09:49 PM

دوستان تفاوت ماتادور آر 3 ام با مدل معمولیش تو چیه ،البته به جز خشابش؟

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - kingmkh - 2014-11-29 12:05 AM

تفاوت عمده ای ندارن فقط به مقدار جزیی حجم مخزن متفاوت دارن و مدل معمولی شات بیشتری میده به علت همون خشاب نداشتن.

دیدن این ویدیو هم خالی از لطف نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - climber7043 - 2016-02-22 02:03 AM

من خودم خیلی دنبال این PCP گشتم ولی انگار محصولات درجه یک مثل همین تفنگ که روسی هستش با بازار ایران قهره و نمیشه پیداش کرد. توی نت یه سرچی کردم چند مدل داره ولی همین مدل معمولی که متوسط هستش خیلی باحالتره. این تفنگ هیچ معایبی نداره و همش مزایاس : زیبا، بالانس، با کیفیت، پرقدرت و اما مهمتر از همه دقیییییق!!!!!

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - cornet - 2016-05-04 02:17 PM

از اونجايي که بالاخره این تفنگ هم وارد شده و بعضی دوستان هم موفق به تهیه شدن، لطف کنن و یه بررسی مستند ازش ارایه کنن ممنون میشیمKhansariha (8)

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - mohammadalipoor - 2016-07-11 10:26 PM

سلام دوستان ی خبر خوش واس عاشقان این ...

همین الان دیدم ادگان ماتادور r3m در سایت کوهسار موجوده

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - climber7043 - 2016-07-12 05:50 AM

(2016-07-11 10:26 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ی خبر خوش واس عاشقان این ...

همین الان دیدم ادگان ماتادور r3m در سایت کوهسار موجوده
سلام محمد جان. لطف کردی که خبرش را دادیKhansariha (8)
خودم خیلی خوشحال شدم که وارد شده ولی تا قیمتش رو دیدم نا امید شدم آخه قیمت جهانیش حدود 1450دلاره و اگه از روسیه مستقیم وارد کشور بشه کمتر از این حرفا در میاد حالا تو سایت کوهسار زده هشت میلیون و پانصد هزار تومن که خیلی گرونه و اصلا هیچ قانونی وجود نداره! آخه چه خبره که بخوایم واسه همچین تفنگی ۸.۵ میلیون هزینه کنیم؟!! Khansariha (367)
امیدوارم مسئولین یه نظارتی رو قیمتا داشته باشن نه تنها این تفنگ بلکه بیشتر قیمت ها عادلانه نیست.