شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ادگان Edgun products (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=135)
+---- موضوع: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador (/showthread.php?tid=211)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - persiankiller - 2012-05-13 10:20 AM

علی اقا از این راهنمایی هاتون کمال استفاده رو میبریم...خیلی ممنونKhansariha (8)

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - homayonfar - 2012-05-13 01:50 PM

واقعا عالی وکامل بودKhansariha (8)

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - mani - 2012-08-25 12:39 AM

سلام ،آقا من همچنان منتظر خبر جدیدی از ادگان ماتادور هستم و هر بار وارد سایت میشم اینجا هم سر میزنم .

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - saeedaria - 2012-08-25 07:05 AM

با سلام
مانی جان اولا که کلا قضیه واردات PCP چه مسافرتی و چه رسمی منتفی شده.
ثانیا خبردار شدیم یکی از دوستان چند وقت قبل 2 قبضه بصورت مسافری آورده اما قیمت در مقایسه با سلاحهای قابل خرید در اون زمان بالا بوده.

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - mani - 2012-08-25 11:14 AM

سلام آقا سعید ، ممنون از پاسخگویی شما .
یعنی کلا" واردات پی سی پس ممنوع شده یا بدلیل تحریم و این حرفهاست و اگر ممنوعیتی در واردات بدلایل امنیتی هست پس سلاحهای موجود در دست مردم چه سرنوشتی خواهند داشت ؟
اگر مقدور هست بفرمایید این دو قبضه ای که وارد شده آیا قصد فروش دارند اگر پاسخ مثبت است چه مدلی هست و به چه قیمتی ؟
سپاسگزارم

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - ALIANA-54-T06 - 2012-08-25 11:29 AM

(2012-08-25 11:14 AM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی کلا" واردات پی سی پس ممنوع شده یا بدلیل تحریم و این حرفهاست و اگر ممنوعیتی در واردات بدلایل امنیتی هست پس سلاحهای موجود در دست مردم چه سرنوشتی خواهند داشت ؟
آقا مانی این تاپیک با موضوع سئوال شما همخوانی نداره لطفا به موضوع تاپیکها دقت نمائید.Khansariha (214)
یک یادآوری
سلاح ادگان بخاطر اینکه توسط گروه کوچکی ساخته میشه و خط تولید نداره بعنوان یک سلاح سفارشی تلقی میشه و فی این سلاح هم بخاطر همین بالاست.
لذا این دو موضوع باعث میشه از این سلاح اینجا براحتی پیدا نشه مگر مثل همون موردی که آقا سعید گفتند و یک نفر بصورت مسافرتی دو قبضه آورده بود. Khansariha (8)

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - mani - 2012-08-25 11:46 AM

(2012-08-25 11:29 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-25 11:14 AM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مانی این تاپیک با موضوع سئوال شما همخوانی نداره لطفا به موضوع تاپیکها دقت نمائید.Khansariha (214)
یک یادآوری
سلاح ادگان بخاطر اینکه توسط گروه کوچکی ساخته میشه و خط تولید نداره بعنوان یک سلاح سفارشی تلقی میشه و فی این سلاح هم بخاطر همین بالاست.
لذا این دو موضوع باعث میشه از این سلاح اینجا براحتی پیدا نشه مگر مثل همون موردی که آقا سعید گفتند و یک نفر بصورت مسافرتی دو قبضه آورده بود. Khansariha (8)
سلام اقای مدیر ارشد
من فکر میکنم شما بیش از حد به این مسایل جزیی اهمیت میدید ، آقای آریا در پاسخ سوال من مطلبی نوشته که بنده در ارتباط با اون مطلب سوالی پرسیدم حالا به نظر شما باید سوال را جای دیگری بپرسم و اینجا به ایشان بگم که برید در فلان تاپیک پاسخ منو بدید ؟
سوال من در ارتباط با پی سی پی بود و اینجا تاپیک یکی از انواع پی سی پی ...
موفق باشید

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - ALIANA-54-T06 - 2012-08-25 12:22 PM

(2012-08-25 11:46 AM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-25 11:29 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک یادآوری
سلام اقای مدیر ارشد
من فکر میکنم شما بیش از حد به این مسایل جزیی اهمیت میدید ، آقای آریا در پاسخ سوال من مطلبی نوشته که بنده در ارتباط با اون مطلب سوالی پرسیدم حالا به نظر شما باید سوال را جای دیگری بپرسم و اینجا به ایشان بگم که برید در فلان تاپیک پاسخ منو بدید ؟
سوال من در ارتباط با پی سی پی بود و اینجا تاپیک یکی از انواع پی سی پی ...
موفق باشید
دوست من همین سئوال و جوابهای جزئی غیر مرتبط هست که اغلب تاپیکها را بی دلیل پرحجم کرده و ما مدیران ودیگر همیاران محترم هم الان نمیتونیم به این ایرادی که به انجمن وارده رسیدگی کنیم و یا براحتی رفع کنیم و سروسامان بدیم .
خودتون قضاوت کنید به سئوالتان ((یعنی کلا" واردات پی سی پس ممنوع شده یا بدلیل تحریم و این حرفهاست و اگر ممنوعیتی در واردات بدلایل امنیتی هست پس سلاحهای موجود در دست مردم چه سرنوشتی خواهند داشت ؟))
وجدانا اگر به این سئوالها بخواهیم اینجا و توی این تاپیک جواب بدیم بنظر شما جای مناسبی برای جواب بوده ؟ و یا باز سئوال جدیدی به ذهن نخواهد رسید و پرسیده نخواهد شد . Khansariha (214)
میدونید هرسئوال اینچنینی گاها صفحه های زیادی را به پاسخ وامیداره و موضوع را بجای تمرکز و تجمیع در تاپیک تخصصی خودش پراکنده خواهد کرد و در اخر هم دوباره اغلب دوستان در جای دیگه همین موارد را تکرار میکنند . اینم بگم اکثر مطالب ما متاسفانه توسط دوستان داره تکرار میشه و دلیلش هم احتمام نداشتن دوستان در نخواندن اطلاعات گذشته و رعایت نکردند همین موارد جزئی هست. Khansariha (8)

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - kingpaco - 2012-11-12 11:18 PM

روز بروز علاقه من نسبت به این سلاح بیشتر میشه و به همون نسبت فاصله ام هم افزایش پیدا میکنه
با توجه به قیمت خریدش حساب کنید چقدر دست ما میرسه
1650 یورو در امریکا
Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
[تصویر: 13527495141.jpg]
[تصویر: 13527495141.jpg]
[تصویر: 13527497141.jpg]

RE: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador - DAGGER - 2012-11-12 11:35 PM

جناب حبیب خانKhansariha (8)
اون روسی که این تفنگو ساخت دوتا کارش اصلآ دلچسب نبود!
اول قیمتش
دوم single shotبودنش