شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
گامو black night - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: گامو black night (/showthread.php?tid=2100)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: گامو black night - emino - 2015-08-03 07:34 PM

من دیگه دوروبر گامو نمیرم به خدا الان یه اسنایپر ورتکس دارم قدرتش یا ساچمه سنگین حدود ٢/۵ اینه قیمتشم اندازه همینه دقتشم اد این بیشتر اصن تفنگ مردونه ایه حس یه تفنگ واقعیو به ادم میده دقتشم ماله من که عالیه واقعا هیولاس...

RE: گامو black night - achilles - 2016-08-28 03:29 PM

منم 1ماهه بلک نایت 4.5 خریدم. قدرت خوبی داری فقط چندتا مشکل هست که بیان میکنم.
1.موقع شلیک و برخورد فنر به ته سیلندر یه صدا و لرزش بدی داره که خیلی جالب نیست البت شاید چون من pcpدارم اینجور حس میکنم.
2.لگد تقریبا زیادی داره که فکر کنم بخاطر نو بودنش هست و باید صبر کرد تا فنر رام بشه.
3.با اینکه تمام پیچهاش رو صفت کردن و دیگه پیچی نمونده وقتی با کف دست به زیر قنداق نزدیک کپ سلاح ضربه میزنم صدا و لرزش قطعاتش درمیاد بیشتر صدای قطعاتی که موقع باز و بسته شدن لول حرکت میکنن.انگار شل هستند یا مثلا بر اثر کارکرد جا بازکردن.
4.هنوز ساچمه ای باهاش مچ بشه و خوب جواب بده پیدا نکرد.تا حالا با پرومگنوم و مچ یابلو گامو و رنجر دراگون 10 گرین و الماس استاندارد 8 گرین استفاده کردم که به ترتیب دقت اول الماس دوم رنجر سوم گامو مچ دیابلو و چهارم پرومگنوم خوب بود براش بهترین گروپی هم که با الماس گرفتم تو 20 متری اندازه یه درب مربا بوده که البته طبیعی هست و بخاطر خوب نبودن ساچمه و نو بودن تفنگ هست که هنوز لگدش زیاد ولی کم کم داره بهتر میشه.
درضمن یه دوربین لیپرز 40×4 میلدات دار گرفتم با یه پایه یک تکه لئوپولد که میخوام ببندم روش و امتحانش کنم ببینم چطور ازآب درمیاد.
ولی از همه اینها گذشته اگه ساچه خوب واسش گیر بیارم تفنگ بسیار سبک،خوش دست و بسیار بسیار قویی هست.
راستی نمیدونم چرا اینقدر تنوع ساچمه در کالیبر 4.5 کم شده اصلا تیر خوب مثل jsb یا h&n گیر نمیاد.
فعلا موفق باشید

RE: گامو black night - achilles - 2016-08-30 01:18 PM

دوستان کسی میدونه سایز واشر پیستون گامو بلک نایت چنده؟؟؟
میخوام جنس پلی اورتان بگیرم فروشنده میگه باید سایزش رو بدی.
اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم بگه.

RE: گامو black night - tinger - 2016-08-30 09:14 PM

(2016-08-30 01:18 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه سایز واشر پیستون گامو بلک نایت چنده؟؟؟
میخوام جنس پلی اورتان بگیرم فروشنده میگه باید سایزش رو بدی.
اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم بگه.
احتمالا واشر شادو میخوره.

RE: گامو black night - achilles - 2016-08-31 02:38 PM

فکر نمیکنم اخه دوبرابر شادو قدرت داره و فنرش بزرگتره احتمالا باید پیستونش هم فرق کنه

RE: گامو black night - keresaspa - 2022-06-06 11:54 AM

سلام خدمت دوستان
به تازگی اسلحه گامو بلک نایت 24 ژول رو خریداری کردم میخوام براش دوربین هم بخرم ، فقط با توجه به لگد زیادش خودم دوربین دیسکاوری HD 3-12X44 FFP SFIR Compact مد نظرمه که طبق مشخصاتش تا 1000G در برابر شوک مقاومت داره.
نظر دوستان با تجربه راجع به این دوربین چیه؟ مناسبه این اسلحه هستش؟
اگر دوربین دیگه ای رو پیشنهاد می دید که برای این اسلحه مناسبتره تا مبلغ 6 میلیون تومان ممنون میشم معرفی کنید.

RE: گامو black night - amn - 2022-06-06 03:44 PM

سلام دوست عزیز ؛ مبارکت باشه ؛ تفنگ خوبی خریدی خودمم پنجشنبه یه گامو ویسپر ایکس خریدم .

نیازی به خرید دوربین دیسکاوری نیست ؛ در واقع هم دیسکاوری بیشتر مناسب تفنگ pcp و گلوله زن هست تا فنر پیستونی.

پیشنهاد من به شما دوربین های زیر هست.
۱ - لیپیرز ۴-۱۶×۵۰ ao
۲- سنتر پوینت ۴-۱۶×۵۰ ao
۳- اسنایپر ۴-۱۶×۵۰ ao
۴- دیانا ۳-۹×۴۰ ao
از دوربین های خود شرکت گامو هم میشه استفاده کرد اما اینا بهتره.
این دوربین هایی که بهتون پیشنهاد دادم کاملا برای تفنگ تون جوابگو هستن ، اینا جز گردن کلفت ترین دوربین ها برای تفنگ های فنری هستن.
زوم ۶-۲۴ هم تهیه نکنید چون دیگه بزرگ میشه و جاش روی تفنگ کمرشکن نمیشه و مانع خم شدن لول میشه.

سوالی بود در خدمتم ؛ بحث دوربین رو هم توی تاپیک مربوط پیگیری کنید بهتره.