شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
گامو black night - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: گامو black night (/showthread.php?tid=2100)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: گامو black night - milad123 - 2015-06-15 10:57 PM

دوست عزیز این مدل و بلک فیوژن در ورژن ای جی تی تو کاتالوگ براشون قدرت 29 ژول ذکر شده اما روی خود سلاح کنار سریال 24 ژول ذکر شده.اون تستی هم که شما کردید که از مگنوم نفوذ بیشتر بوده احتمالا به خاطر دیزلینگ سلاح نو هست.البته من حتما فردا بلک فیوژن رو کورنو میکنم و تو سایت قرار میدم

RE: گامو black night - mory - 2015-06-15 11:12 PM

سلام یکماه پیش بلک نابت خریدم قدرتش خیلی عالیه و نشونشم خوبه فقط میخواستم بدونم بعد از زدن چند شاد فنر نیاز تعویض داره؟

RE: گامو black night - emino - 2015-06-16 01:29 PM

(2015-06-15 11:12 PM)mory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکماه پیش بلک نابت خریدم قدرتش خیلی عالیه و نشونشم خوبه فقط میخواستم بدونم بعد از زدن چند شاد فنر نیاز تعویض داره؟

دوست من اگه ای جی تی داری که هیچ وقت ولی اگه فنرپیستون داری بعد ۱۰ هزارتا به صورت معمولیش هست و بعد ۵ هزارتا باید واشر عوض کنی...راستی دوست من از دقتش راضی هستی...؟!از چه ساچمه ای استفاده میکنی...؟!اخه تفنگ من با زاقارت مگنوم تو ۱۵ متری گروپ ۴سانتی میده!!!!!!!
Khansariha (256)

RE: گامو black night - mory - 2015-06-16 10:42 PM

داداش ممنون از راهنماییت من از ساچمه های گامو استفاده میکنم خیلی ازشون راضیم توفاصله 70 متری بدون دوربین قوطی رانی پلمپ رو زدم ازدو طرفش رد شد یشل رانی رو بردم
مگه ای جی تی چفرقی میکنه؟

RE: گامو black night - emino - 2015-06-17 01:02 PM

(2015-06-16 10:42 PM)mory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش ممنون از راهنماییت من از ساچمه های گامو استفاده میکنم خیلی ازشون راضیم توفاصله 70 متری بدون دوربین قوطی رانی پلمپ رو زدم ازدو طرفش رد شد یشل رانی رو بردم
مگه ای جی تی چفرقی میکنه؟

خواهش میکنم میتونم اسمتون رو بدونم من ساتراپ هستم...میشه مدل ساچمه گامو هم بگید...سیستم ای جی تی دیگه فنر نداره و از یه سیستم مثل بنجامین تریل یا مثل سریای ورتکس هاتسان میمونه و یه جک که از هوا پر شده به جای فنر هست که هم میشه قدرتشو کم و زیاد کرد هم قدرتش بیشتره هم دقتش...
:khansariha (256)

RE: گامو black night - mory - 2015-06-17 10:32 PM

سلام تشکر از جواب کاملتون من کوچیک شما مرتضی هستم
ساچمه pro magnum

RE: گامو black night - emino - 2015-06-18 12:52 AM

(2015-06-17 10:32 PM)mory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تشکر از جواب کاملتون من کوچیک شما مرتضی هستم
ساچمه pro magnum

اقا مرتضی پس چرا با تفنگ من پرت میزنه...؟!شاید از سری های قبلی دستتون افتاده...
بازم مرسی...
Khansariha (256)

RE: گامو black night - mory - 2015-06-19 10:56 AM

مگه شما کی خریدنی؟

RE: گامو black night - emino - 2015-06-19 02:51 PM

(2015-06-19 10:56 AM)mory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه شما کی خریدنی؟

من تفنگمو با ساچمه های جدیدو یه 2 ماهی میشه خریدم...
Khansariha (256)

RE: گامو black night - mory - 2015-06-19 03:03 PM

ببخشید میشه بگی چند واز کجا خریدی؟