شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر (/showthread.php?tid=2098)

صفحه ها: 1 2 3

RE: تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر - siavashpayam - 2017-06-18 06:50 AM

درود ،چون خودم کرال دارم در موردش نظر میدم،بله،در خشاب تکی رو مطمئن هستم که میتونید اما اینکه در خشاب 12 تایی بشه یا نه نمیدونم،چون یه مقداری ساچمه جی اس بی 18.13 توی خشاب به بالا و پایین لق میزنه،شاید اندازه یک میلیمتر،اگر اونها همینقدر بزرگتر باشن قطعا جا میشه،اما در مورد خشاب تکی مطمئن هستم

RE: تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر - tinger - 2017-06-21 09:36 PM

من هاتسان رو میپسندم، کیفیت قطعات کرال به مراتب پایین تر از هاتسان هست از همه مهمتر لول تفنگ که هسته مرکزی و نقطه قوت تفنگ هست در هاتسان بهتره و کرال لول و خانکشی مناسبی به نسبت هاتسان نداره.
والو کرال البته ثبات شات بهتری داره وزن محصولات کرال کمتره که البته بخاطر قطعاتی با مقاومت کمتر هست.

RE: تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر - siavashpayam - 2017-06-22 10:31 AM

دیگه نظر هرکسی یه جوره دیگه،من در مقایسه هایی که داشتم هاتسان خیلی کیفیتش پایین تر بود،دقت کرال هم خیلی بالاتر ،نظر شما هم محترمKhansariha (8)

RE: تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر - mehrvar - 2017-06-22 06:15 PM

سلام و درود
به نظرم محصولات کرال مخصوصا سری های جدید کیفیت ساخت خوبی دارن،من خودم به شخصه دارم و ازش راضی ام.خب هر برندی یه سری معایب و مهاسن داره درمورد کرال پانچر از نظر وزن و خوش دستی عالیه،درمورد قیمت هم که اصلا گفتن نداره فقط بنظرم خشاب های هاتسان خیلی بهتره،درمورد محصولات هاتسان کسانی که قصد خرید دارن باید به وزن زیاد هاتسان ها توجه داشته باشن چون خیلی ها رو بعد از خرید دلسرد کرده

RE: تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر - siavashpayam - 2017-06-22 06:54 PM

در مورد خشاب هاتسان کاملا حرفتون رو قبول دارم ،نباید از انصاف دور شد،واقعا خشابهای فلزی که اونجوری جا میرن عمر بهتری هم دارن،اما در عوض خشاب کرالها به ساچمه آسیب نمیزنه،در مورد وزن هم کاملا حق با شماست،یکی از دوستانم گلادیوس خریده شاید سه ماه نشده،بدجور پشیمونه و بنده خدا به کنایه میگه باید یه کارگر بگیرم برام تفنگم رو حمل کنه!!!

RE: تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر - amin.faraji - 2017-06-23 01:57 PM

در مورد هاتسان من هم بی تی 65 داشتم هم ای تی44
ای تی از لحاظ ظاهری و بالانس واقعا کم کاری توش دیده میشه باز بی تی 65 بهتر هست تو این موارد. کپ دوتیکه هست این یعنی کار کمتر واس تولید کپ کرال یه تیکه هست و آلومینیومی که باعث کاهش وزن کرال به هاتسان میشه قسمت کپ بالای هاتسان الومینیومی هست تیکه پایینی اهنی و پوشش داخلی قطعات برنجی واس خاطر این وزن بالا رفته.
بنده از محصولات کرال بریکرشو داشتم از لحاظ کیفیت ساخت تراش خیلی بالاتر از هاتسان هست. سری جدید لوله های کرال خان پهن هستن و دقت بالای دارن
تازگی کرال یه مدل جامبو هست زده سیستم خوبی داره کپی شده از طرح رویال 400 هست وزن خوبی هم داره.
از لحاظ خشاب هاتسان بهتر عمل میکنه تا کرال

RE: تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر - siavashpayam - 2017-06-23 08:55 PM

آفتاب آمد دلیل آفتاب،جناب امین خان فرجی یکی از اساتید متبحر در زمینه پی سی پی ها هستن،بنظر من وقتی ایشون هم کرال رو بهتر میدونن دیگه جای بحثی نیست