شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - RezaHatamiHunter - 2021-08-13 08:26 PM

سلام جناب علیزادهKhansariha (8)
نظرات و نقد و بررسی شما عالی بود اما دوربین رو مخالفم
عدله منتاسب با موضوع هم دارم
ببینید دوست عزیز fkh
به نظر بنده دوربینی تهیه کنید که ان شاء الله بعد از خرید یک سلاح عالی تر براتون مقدور باشه روی اون ببندید کلا دوربین های بوشنل از لحاظ کیفیتی در وضعیتی مطلوبی به سر نمی برند
انتخاب اول و آخرتون یا سنترپوینت باشه یا لیپرز
باز هم تصمیم با خودتون هست Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2021-08-14 08:53 PM

سلام خدمت اقای هاتمی.
لطف دارید خیلی ممنون ما داریم درس پس میدیم.Khansariha (8)Khansariha (8)

دوربین که بله کاملا با شما موافقم ؛ دوربین های بوشنل اصلا خوب نیستن.
یادمه وقتی میخواستم برای تفنگم یه دوربین بخرم یکی میگفت بوشنل المانیه ؛ یکی میگفت امریکاییه خخ یکی دیگه میگفت ژاپنیه.
در واقع اصلش مال ژاپنه و خیلی هم کیفیت خوبی داره اما الان فکر کنم غیر ممکن باشه که بشه اصلش رو پیدا کرد.
همه بوشنل ها الان چینی هستن و خیلی بی کیفیت.
دلیلی که من به اقای fkh پیشنهاد بوشنل دادم این بود که ارزونن.
مگرنه منم با شما موافقم دوربین لیپیرز و سنتر خیلی از بوشنل بهترن.
باز دوباره دوربین هاوک و اسنایپر هم هست که اونا هم خوبه.

انشا الله که تو این وضعیت بد بازار بتونن یه دوربین خوب بخرن‌.
راستی اقای fkh بهتره دوربین کار کرده نخرید چون دوربین یه وسیله حساس به حساب میاد و معلوم نیست قبل از شما باهاش چطوری استفاده شده و رو چه اسلحه ای بسته شده و......

موفق باشید Khansariha (8)Khansariha (8)
حق نگه دارتان.Khansariha (256)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - RezaHatamiHunter - 2021-08-15 06:09 AM

درود بر شماKhansariha (8)
در رابطه با دوربین های بوشنل خدمتتون عرض کنم
همین دوربین رو ابتدا با نام بوشنل عرضه می کنند
بعد تعدادی رو بانام گامو
یه چند تا دیگه رو بانام لئوپولد
و
و
و
...
Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2021-08-15 10:55 AM

(2021-08-15 06:09 AM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شماKhansariha (8)
در رابطه با دوربین های بوشنل خدمتتون عرض کنم
همین دوربین رو ابتدا با نام بوشنل عرضه می کنند
بعد تعدادی رو بانام گامو
یه چند تا دیگه رو بانام لئوپولد
و
و
و
...
Khansariha (8)

سلام.

بله درسته و این مشکل تو ایران حاد تر بقیه جا هاست.
تو ایران 90 درصد دوربین ها چینیه و بقیه اصل.
و این خیلی خیلی بده.
چی میشد اگر ما هم به دوربین های اصل و درجه 1 دست رسی راحت داشتیم.
البته دوستانی که پی سی پی دارند مشکلشون کمتره چون پی سی پی دوربین شکن نیست .
ضعف این دوربین ها خودشو رو فنر پیستون ها نشون میده.
البته فکر کنم داریم از بحث اصلی تاپیک دور میشیم.
من همینجا پیشا پیش از آقا اسماعیل معذرت میخوام.
موفق باشید.
فعلا خداحافظ.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Mohammadsardar - 2021-08-21 08:48 PM

(2021-08-14 08:53 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اقای هاتمی.

یادمه وقتی میخواستم برای تفنگم یه دوربین بخرم یکی میگفت بوشنل المانیه ؛ یکی میگفت امریکاییه خخ یکی دیگه میگفت ژاپنیه.
در واقع اصلش مال ژاپنه و خیلی هم کیفیت خوبی داره اما الان فکر کنم غیر ممکن باشه که بشه اصلش رو پیدا کرد.

راستی اقای fkh بهتره دوربین کار کرده نخرید چون دوربین یه وسیله حساس به حساب میاد و معلوم نیست قبل از شما باهاش چطوری استفاده شده و رو چه اسلحه ای بسته شده و......

سلام ببخشید جاش اینجا نیست ولی من یه بوشنل ۳.۹.۴۰ گرفتم از یه مغازه که ۱۰ ساله بسته بوده و این حرفا با این دوربینایه جدیدم که بوشله فرق میکنه چون یه کلیک که مال روشن کردن رتیکل هست رو نداره و میلدات هم نیست سادست میخواستم بدونم این چینیه یا از خود ژاپن ممنون از پاسخگویی تون یا حق

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2021-08-23 04:20 PM

(2021-08-21 08:48 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-08-14 08:53 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اقای هاتمی.

سلام ببخشید جاش اینجا نیست ولی من یه بوشنل ۳.۹.۴۰ گرفتم از یه مغازه که ۱۰ ساله بسته بوده و این حرفا با این دوربینایه جدیدم که بوشله فرق میکنه چون یه کلیک که مال روشن کردن رتیکل هست رو نداره و میلدات هم نیست سادست میخواستم بدونم این چینیه یا از خود ژاپن ممنون از پاسخگویی تون یا حق

سلام‌.Khansariha (8)
اینجوری نمیتونم نظر بدم اگه یه عکس ازش بزارید بهتر میتونم کمکتون کنم.
ولی اگر آرم حَک باشه و روش لوگو بوشنل درست و بدون کم و زیاد کردن حروف نوشته شده باشه اصله.
اگر ارمش لیزری هم باشه احتمال داره اصل باشه ولی اگه حک باشه قطعا اصله.
حالا باز عکسش باشه بهتره ؛ ولی اینجور که میگید چراغ نداره احتمال اصل بودنش بیشتر میشه چون الان همه بوشنل های چینی چراغ دارن.
موفق باشید انشاالله که اصل باشه.
فعلا خداحافظ. Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Mohammadsardar - 2021-08-23 06:48 PM

اینم عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)خدمت شما

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - fkh - 2021-08-23 07:00 PM

سلام.
جناب amn و RezaHatamiHunter عزیز دوربین بوشنل گرفتم عکساشو تو صفحه مرتبط با دوربین قرار دادم.اگه اطلاعاتی ازش دارین ممنون میشم بهم بگین.Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2021-08-23 09:27 PM

(2021-08-23 06:48 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم عکس

Khansariha (8)خدمت شما

سلام.
این دوربین خیلی خیلی با بوشنل هایی که ساخت چین هستن فرق میکنه حتی از توی عکس هم میشه فهمید کیفیتش از بوشنل های چین بالا تره ؛ احتمال داره اصل باشه ؛ البته نمیتونم دقیق بگم ولی احتمال اصل بودن زیاده حالا صبر کنید اقای حاتمی هم یه نظری بدن.
از نظر من چینی نیست.
موفق باشید.
فعلا خداحافظ.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - RezaHatamiHunter - 2021-08-24 06:17 AM

سلام
از نظر حقیر که خیلی جاها گفته شده دوربین های بوشنل آنتی شوک هستند و یک جا توی همین انجمن خوندم که یک نفر برای خرید به یکی از مغازه های شهرشون مراجعه کردند و به طرف گفتند این دوربین ها آنتی شوک نیستند و اون بنده خدا هم از 1/5متری دوربین رو کوبونده بود زمین خخخخخخ
و اثبات کردند که آنتی شوک هست خوبشم هست
با توجه به قیمتش خیلی دوربین عالی هست معروف هست و همچنین پر کاربرد توی انواع سلاح ها برای پی سی پی هم مشکلی بوجود نمیاره
اما رتیکل عجیبی داره
باید میلدات دار باشه
با توجه به گفته های آقا صالح از سر و شکل هم معلومه با سایر دوربسن ها فرق داره
فقط اینکه چراغ دار نیست؟
Khansariha (8)