شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - HMAR - 2020-04-30 09:24 AM

بله متاسفانه قیمت خیلی بالاست نوسان قیمت هم بین فروشنده ها زیاده

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mirhashemi - 2020-04-30 12:17 PM

فعلا آقایان فروشنده میخوان از آب گلالود تازه اومدن این محصول ماهی بگیرن .چند وقت بگذره قیمتش متعادل میشه.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - HMAR - 2020-05-01 10:45 PM

دوستان من رفتم داخل سایت شرکت کرال مدل جدید با نام kral puncher mega II که در اینجا فروشنده ها بهش میگن سوپر مگا که دو مانومتره هست و رگولاتور داره در مشخصاتی که فروشگاه ها ذکر کردند گفته شده 80 شات در صورتی که خود شرکت نوشته 46 شات در ضمن فقط برای کالیبر 4.5 نوشته شده 20.5 ژول انرژی و در مورد 5.5 چیزی نگفته عکس هم خواستم آپلود کنم هر چه سعی کردم نشد فقط اینم بگم که گلنگدن مدل جدید تغییر کرده

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ROOBAH - 2020-05-02 09:38 AM

سلام دوست عزیز
بله حق با شماست در کالیبر 5.5 نوشته 46 شات و قدرت کالیبر 5.5 هم نوشته نشده، ابتکار عمل به خرج دادن و دسته گلن جامبو رو براش نصب کردن خخخخ
اینم لینک عکسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - HMAR - 2020-05-02 10:10 AM

راستش من الان گیج شدم نمیدونم مدل بدون رگولاتور را بگیرم یا رگولاتور دار را

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ROOBAH - 2020-05-02 11:28 AM

(2020-05-02 10:10 AM)HMAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش من الان گیج شدم نمیدونم مدل بدون رگولاتور را بگیرم یا رگولاتور دار را

همونطور که دوستان هم گفتن این تفنگ تازه به بازار اومده و قطعا تجربیات زیادی ازش موجود نیست، خودم به شخصه درباره کارایی رگولاتور های فابریک کرال اطلاعی ندارم، ممکنه با این تفنگ نتیجه ی بسیار مطلوبی بده و یا امکان داره که کارایی پایین تری نسبت به رگولاتور های موجود در بازار که جداگانه بر روی تفنگ نصب میشن داشته باشه. باید حتما تست بشه تا امکان نظر دادن درباره ی اون وجود داشته باشه، اگر کارایی مطلوبی داشته باشه و کسی تفنگ رگولاتور دار بخواد و با وزن و طول بیشتر و ... مشکلی نداشته باشه قطعا مدل رگولاتور دار بهتره و نیازی نیست بعدا جداگانه رگولاتور نصب کنه. ولی همونطور که گفتم باید مورد تست قرار بگیره تا بشه نظر داد، فکر نمیکنم کسی از دوستانی که آنلاین میشن این محصول ( رگلاتور دار جدید ) رو داشته باشن وگرنه حتما تجربیاتشون رو میگفتن، شما اگر در مورد این موضوع خیلی حساس هستید بهتره دنبال کسی باشید که این مدل رو تهیه کرده. در کل هر محصولی که تازه به بازار میاد باید مدتی بگذره تا بشه در مورد نواقص و نکات مثبت اون بحث کرد. درست مثل زمانی که دو مخزنه های کرال تازه به بازار اومده بودن و همه فکر میکردن که بهترین مدل همین دومخزنه ها هستند اما با گذشت زمان و آشکار شدن معایب اونها ( امکان نشتی بیشتر، سختی یا بهتر بگم غیر ممکن بودن شارژ با تلمبه، نیاز به کپسول با ظرفیت بیشتر و ... ) همچنان پر فروش ترین های کرال در ایران همین مدل های : مگا و بریکر و مکسی و ... بودند اما دو مخزنه ها هم طرفداران خودشون رو داشتند و دارند. اما در مورد این مدل مگای جدید، چون مگای معمولی قبلا امتحانش رو پس داده، باید کارایی رگلاتور مورد بررسی قرار بگیره.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - HMAR - 2020-05-03 08:40 AM

جالبه که تو یوتیوب هم ویدیویی در موردش نیست فکر کنم هنوز کسی تو دنیا ازش نخریدهKhansariha (367)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2020-05-06 10:32 PM

سلام. کسی اطلاع داره که امکان نصب کپسول مگا بروی مکسی هست یا نه ؟ و اینکه اختلاف طول کپسول این دو مدل چند سانته ؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mirhashemi - 2020-10-13 11:12 AM

سلام دوستان .اینم سالار ما با دوربین جدیدش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عملیات انتقال مانومتر به سر مخزن

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ROOBAH - 2020-10-13 10:37 PM

سلام و درود[تصویر: khansariha%20(8).gif]
دوربین جدید مبارک باشه جناب میرهاشمی و امیدوارم همیشه به هدف بزنید.[تصویر: khansariha%20(334).gif]
میشه دلیل انتقال مانومتر به سر مخزن رو بدونم؟