شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mirhashemi - 2020-04-29 07:49 AM

سوپر مگا هست با رگلاتور فابریک ،دو مانومتر (یکی برای نشان دادن فشار رگلاتور و یکی برای نشان دادن فشار مخزن و دارای حجم مخزن 380 سی سی و لوله تمام شروود می باشد.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ROOBAH - 2020-04-29 10:25 AM

با سلام و درود
بله، همانطور که جناب میرهاشمی فرمودند مدل سوپر مگا همچین مشخصاتی داره
نکته جالب درباره شرکت کرال اینه که مشغول بازی کردن با حجم مخزن و طول لوله و مدل قنداق و... هست!!! مخزن این مدل رو برمیداره و میگذاره روی اون مدل و یه پسوند یا شماره کنار اسم قبلی میگذاره --->میشه یه مدل جدید!!! یا لوله ی اون یکی رو برمیداره و میگذاره روی یه مدل دیگه ( قنداقشم عوض میکنه خخخخ ) و اینبار یه اسم جدید از خودش ابداع میکنه بدون پسوند و پیشوند-----> یه مدل فوق جدید!!! و الی آخر.... ولی در کل پلتفرم اصلی تغییری نمیکنه. البته مدل های خوبی هم از این ترکیب کردن ها ارائه داده و تقریبا برای تمام سلیقه ها و کاربری ها تولید کرده، چه برای کسانی که تعداد شلیک زیاد با یه بار شارژ میخوان، چه افرادی که تفنگ جمع و جور و کوچیک میخوان و... اما به نظر من کمی داره زیاده روی میکنه.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - sinaahoora - 2020-04-29 10:49 AM

(2020-04-29 10:25 AM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و درود
بله، همانطور که جناب میرهاشمی فرمودند مدل سوپر مگا همچین مشخصاتی داره
نکته جالب درباره شرکت کرال اینه که مشغول بازی کردن با حجم مخزن و طول لوله و مدل قنداق و... هست!!! مخزن این مدل رو برمیداره و میگذاره روی اون مدل و یه پسوند یا شماره کنار اسم قبلی میگذاره --->میشه یه مدل جدید!!! یا لوله ی اون یکی رو برمیداره و میگذاره روی یه مدل دیگه ( قنداقشم عوض میکنه خخخخ ) و اینبار یه اسم جدید از خودش ابداع میکنه بدون پسوند و پیشوند-----> یه مدل فوق جدید!!! و الی آخر.... ولی در کل پلتفرم اصلی تغییری نمیکنه. البته مدل های خوبی هم از این ترکیب کردن ها ارائه داده و تقریبا برای تمام سلیقه ها و کاربری ها تولید کرده، چه برای کسانی که تعداد شلیک زیاد با یه بار شارژ میخوان، چه افرادی که تفنگ جمع و جور و کوچیک میخوان و... اما به نظر من کمی داره زیاده روی میکنه.

یواش یواش داره تبدیل میشه به کارخونه سایپا با تولید پرایدهای مختلف

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mirhashemi - 2020-04-29 11:27 AM

اگه مخزنش رو همون 380 سی سی 250 بار و با آلیاژ آلمنیوم میزدند مانند مخزن جانبو که یمقدار سبکتر میشد تقریبا تفنگ عالی ای از آب در میومد .و اگه همین سیستم رو بولپاپ کنند و گلن گلدنش رو بروی ماشه انتقال بدند و باقابلیت تغییر اهرم گلنگدن به طرفین چپ و راست که دیگه نورعلی نور میشه. هی..... ای کاش من یکی از طراحان شرکت کرال بودم ....

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - sinaahoora - 2020-04-29 11:47 AM

(2020-04-29 11:27 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مخزنش رو همون 380 سی سی 250 بار و با آلیاژ آلمنیوم میزدند مانند مخزن جانبو که یمقدار سبکتر میشد تقریبا تفنگ عالی ای از آب در میومد .و اگه همین سیستم رو بولپاپ کنند و گلن گلدنش رو بروی ماشه انتقال بدند و باقابلیت تغییر اهرم گلنگدن به طرفین چپ و راست که دیگه نورعلی نور میشه. هی..... ای کاش من یکی از طراحان شرکت کرال بودم ....

فکر کنم یه همچین چیزی بشه طراحی شما
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
شرکت اتا هم جدیدا داره پی سی پی های خوبی میزنه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ROOBAH - 2020-04-29 01:33 PM

سلام
مدل های مشابه این پی سی پی آتا در مدل های کرال موجود هست، برای پانچر پرو مخزنی مشابه جامبو ( آلومینیوم ) 500cc گذاشته اند. کلا مدلی ( به لحاظ حجم مخزن و طول لوله ) نیست که کرال نزده باشه خخخخخخ. گویا رقابت تولید پی سی پی در ترکیه از رقابت تولید شکاری ها هم بیشتر شده ( کرال و ایکول و آتا و هوگلو و... ). ولی در کل، تمام این شرکت ها به فکر تولید مدل های بیشتر با حداقل هزینه هستند، اگر دقت کنید طرح کلی بلوک ایندکس آلومینیومی کرال در اکثر ( شاید بشه گفت تمام ) مدل های اون مشترکه و این هزینه های تولید رو براشون خیلی کاهش میده، وگرنه طرح های بسیاری رو میشه زد که واقعا بشه گفت یه مدل جدید تولید شده، نهایت کاری که میکنن اینه که دسته گلن رو عوض میکنن. قطعا از اینگونه طرح ها زیاد هست ولی اون ها تمایل به تولید در تیراژ بالا و مدل های زیاد ( با کنترل هزینه های تولید ) دارن تا بتونن بازار رو در اختیار بگیرن.
درباره ایندکس کرال ها گفتم، البته به نظر من طرح کلی خوبی داره چون یه تیکه است و تعمیرات راحت تر ( با اینکه کپی برداری شده )

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - HMAR - 2020-04-29 07:23 PM

دوستان تشکر از راهنماییتون راستش من قصد خرید یک کرال پانچر مگا را دارم با این همه تنوع گیج شدم بنظر شما کدوم مدلش از همه بهتره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - sinaahoora - 2020-04-29 07:36 PM

(2020-04-29 07:23 PM)HMAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تشکر از راهنماییتون راستش من قصد خرید یک کرال پانچر مگا را دارم با این همه تنوع گیج شدم بنظر شما کدوم مدلش از همه بهتره

یه مدلم الان من دیدم بریکر ۲۰۲۰ قنداق استتار کل لوله شروود فکر کنم قیمتشم ۵۶۰۰ بود اونم یه نگاهی بندازی بد نیستش

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - HMAR - 2020-04-29 10:32 PM

نه منظورم این بود که کرال مگا جدید که رگولاتور داره با ماشه مسابقاتی از لحاظ عملکرد چطوریه ایا کیفیت داره یا همون سری معمولی هاش بهترن

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mirhashemi - 2020-04-30 07:51 AM

(2020-04-29 10:32 PM)HMAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه منظورم این بود که کرال مگا جدید که رگولاتور داره با ماشه مسابقاتی از لحاظ عملکرد چطوریه ایا کیفیت داره یا همون سری معمولی هاش بهترن

هنوز یک ماه نیست که وارد بازار شده و کسی گروپی یا ریویویی ازش ارائه نکرده که بشه در موردش نظر داد
ولی در کل کرال مگا خوبه من 2019 رو گرفتم و راضیم . اگه حد اقل همون کیفیت ساختد رو داشته باشه ،با 50
سی سی حجم مخزن بیشتر و وجود رگلاتور باید از کرال معمولی دقیق تر و تعداد شات بیشتری داشته باشه .
ولی قیمت بالاست.