شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehrvar - 2017-10-05 10:59 PM

سلام به دوستان
دوستان کسی سایز دقیق اورینگ داخل مخزن کرال پانچر مکسی رو میدونه،و اینکه چندتا اورینگ داخل مخزن داره؟ تفنگم مشکلی نداره فقط میخواستم برم اورینگ یدکی بگیرم برای مخزنش هم بخرم.ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-10-06 07:45 PM

اگر سیستم مخزن پرو و مکسی یکی باشه دوتا اورینگ روی درپوش ها و یه اورینگ که کمی هم لق میزنه روی سوزن خروجی داره،شیر یک طرفه هم یه واشر کائوچویی،یادم نمیاد اورینگ دیگه ای داشته باشه توی مخزن،اما سایزشون رو نمیدونم،اگر مشکلی نداره هروقت برای سرویس بازش کردید ببرید از روش ده تا بخرید،کاری که من میکنمKhansariha (266)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehrvar - 2017-10-07 09:28 PM

(2017-10-06 07:45 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر سیستم مخزن پرو و مکسی یکی باشه دوتا اورینگ روی درپوش ها و یه اورینگ که کمی هم لق میزنه روی سوزن خروجی داره،شیر یک طرفه هم یه واشر کائوچویی،یادم نمیاد اورینگ دیگه ای داشته باشه توی مخزن،اما سایزشون رو نمیدونم،اگر مشکلی نداره هروقت برای سرویس بازش کردید ببرید از روش ده تا بخرید،کاری که من میکنمKhansariha (266)

ممنون سیاوش جان،ولی بعید میدونم اورینگهای داخل مخزن به این زودی خراب شن چون تحرکی روشون نیست مگر موقع باز و بستن یا سرویس تفنگ

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mirhashemi - 2017-10-08 11:35 AM

دوستان تفاوت مگا با پرو بجز قنداق در چی هست؟اگه براشون رگلاتور بزازیم حد اکثر چند ژول قدرت میشه ازشون گرفت و چند شات رگوله .

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-10-08 12:27 PM

(2017-10-07 09:28 PM)mehrvar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-10-06 07:45 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون سیاوش جان،ولی بعید میدونم اورینگهای داخل مخزن به این زودی خراب شن چون تحرکی روشون نیست مگر موقع باز و بستن یا سرویس تفنگ

درود بر شما،دقیقا درست میگید،خیلی دیر خراب میشن،من الان با تلنبه به مشکل خوردم که هرکاری میکنم حل نمیشه،نازل دوتا اورینگ داره،هر سایز اورینگی میذارم به محض اینکه میخوام وارد شیر ورودی کنم یک طرف اورینگ رو میبره و باعث میشه بیش از 170 باد نشه،توی سوراخ ورودی والو هیچ گونه زائده ای نیست اما انتهای سوراخ والو از یک طرف (سمت چپ)کمی زاجش رفته که نمیتونه دلیل پاره شدن باشه چون اولا زبر نیست دوما انتهای سوراخ هست و این پارگی همون اول اتفاق میفته،با بابک خان خیلی در موردش حرف زدیم ولی نتونستیم راه حلی براش پیدا کنیم.
سایز اورینگ نازل رو کسی میدونه؟
(2017-10-08 11:35 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تفاوت مگا با پرو بجز قنداق در چی هست؟اگه براشون رگلاتور بزازیم حد اکثر چند ژول قدرت میشه ازشون گرفت و چند شات رگوله .

یکی از دوستانم مکسی داره،از نظر دقت تفاوتی با پرو نداره یا من حس نکردم،از لحاظ قدرت اما چون دبی هوای خروجی کمتر از پرو هست مطمئنا قدرت و سرعت کمتری داره،مخزن ها رو که باز کرده بودیم سوراخ خروجی هوای پرو انگار کمی بزرگتر بود که شاید دلیل سرعت بیشتر و به تبع اون قدرت بیشتر به همین دلیل باشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehrvar - 2017-10-09 08:13 PM

دوست عزیز
نازل شارژ تفنگم که فعلا همون دو تا اورینگ فابریکی شفاف روشه،وقتی با تلنبه باد میکنم تو فشار بالا کمی از کنار اورینگها نشتی باد داره ولی آخرین بار تا 220 بار راحت شارژ کردم مشکلی نداشت.احتمالا برای شما شاید اورینگ سایز بزرگ تر گرفتین و یا ابتدای ورودی نازل شارژ کمی تیزی داره خوب پرداخت نشده که موقع جا زدن اورینگ پاره میکنه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-10-10 07:33 AM

(2017-10-09 08:13 PM)mehrvar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
نازل شارژ تفنگم که فعلا همون دو تا اورینگ فابریکی شفاف روشه،وقتی با تلنبه باد میکنم تو فشار بالا کمی از کنار اورینگها نشتی باد داره ولی آخرین بار تا 220 بار راحت شارژ کردم مشکلی نداشت.احتمالا برای شما شاید اورینگ سایز بزرگ تر گرفتین و یا ابتدای ورودی نازل شارژ کمی تیزی داره خوب پرداخت نشده که موقع جا زدن اورینگ پاره میکنه

دوتا هم یدکی داری،به هیچ وجه اونها رو از دست نده که گرفتار میشی،دوست من یدکی های من رو ازم گرفت الان من گرفتار شدم،هرسایز اورینگی میندازم لبه ی اورینگ رو میخوره،هم بزرگتر هم کوچکتر،سوراخ ورودی رو هم به هر ترفندی که فکرش رو بکنید چک کردم،اگر بحث خوب پرداخت نشدن بود چرا از اول پاره نمیکرد؟الان یکسال شده تفنگ رو دارم و یک ماهی میشه اینجوری شده،با پارچه توش رو تمیز کردم ،با ذره بین چک کردم،عین روز اولش هست ولی اورینگ پاره میکنه!!Khansariha (367)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehrvar - 2017-11-15 08:19 PM

دوستان درمورد رگولاتور فابریک کرال که تو بازار هست[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
آیا راحت میشه اونو نصب و تنظیم کرد یا نیاز به کرنوگراف هست؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-11-16 07:39 AM

کار سختی نیست،اما برای تنظیم دقیقش مطمئنا به کورنوگراف نیاز دارید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehrvar - 2017-11-16 09:11 AM

(2017-11-16 07:39 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کار سختی نیست،اما برای تنظیم دقیقش مطمئنا به کورنوگراف نیاز دارید
سلام و درودKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
فکر کنم کرال پروها رگولاتور دارن،این رگولاتورها قابلیت تنظیم دارن یا ساده هستن؟