شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-08-24 10:36 PM

(2017-08-24 01:47 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام
نظرتون درباره ساچمه های هاتسان چیه.من تا حالا استفاده نکردم ولی تعریفشونو زیاد شنیدم.مخصوصا در لانگ رنج
البته منظورم ساچمه رنجر هست

من خیلی دنبال ساچمه گشتم،اما چیزی بهتر از جی اس بی پیدا نکردم،البته بابک جان بیژن سرگنبدی استفاده کردن گفتن عالیه ولی من هنوز استفاده نکردم
(2017-08-24 03:53 PM)masoudraha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز دیروز کرال مگا خودم را کرنو کردیم ماکزیمم قدرتی که داشت 36ژول بود
نه نشتی هوا دارد ونه ایراد . اون بنده خدا که تفنگ را کرنو کرد گفت بذارید باشه از خروجی هوا از والو است منم علاقه ای که تفنگ را دست غریبه بدم نداشتم .

وزن ساچمه چقدر بود؟فشار هوای داخل سیلندر؟وضعیت ولوم قدرت؟همه اینها در میزان سرعت ساچمه و بالتبع در ژول تفنگ تاثیر دارند

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Babakpcp - 2017-08-25 01:03 PM

دقیقا سیاوش جان.بهترین ساچمه جی اس بی هست.حالا بیژنم بگیری بنظرم تا حدود 90% به نسبت جی اس بی ازش راضی خواهی بود.ساچمه رنجر ظاهرش خیلی با کیفیته.بدون پلیسه و شکل هندسی خیلی خوب.حالا من خودم میگیرم استفاده بکنم ببینم چطوریه.مدل چیتا که 15وخورده ای گرین هست مد نظرمه.ساچمه سبکتر برای لانگ رنج

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Ghasemgodarzi - 2017-08-25 01:55 PM

دوست عزيز سلام
گجت كمپ كرنو كرده ميتونيد ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان سوال بنده. اين هست تو اين كرنو
از ٢١٠ تا ١١٠ ٥٠ تا شات بهشون داده
ولي من از ٢٠٠ تا ١٠٠ حدود ٦٥ تا ٧٠ تا شات و ميده
من با سلاح يكي از دوستانم تست گرفتم شارژ مخزنش زود تر از من
به ١٠٠ ميرسه جفت سلاح هم ساخت ٢٠١٧ هست ؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-08-25 05:20 PM

این مورد ممکنه،احتمال اینکه به هردلیل سوراخ شیر خروجی تفنگ شما تنگ تر از مال تفنگ دوستتون باشه هست،به همین دلیل خروجی هوای کمتر و بالتبع سرعت کمتر ساچمه و به همون نسبت ژول پایین تری دارید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - masoudraha - 2017-08-25 07:09 PM

با سلام کرال مگا خودم در بالا ترین حالت ولوم قدرت با ساچمه بیژن میانگین سرعت 246 متر بر ثانیه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-08-25 08:39 PM

درود،عرض کرده بودم که وزن ساچمه خیلی مهمه،لابد از این بیژن های سرگنبدی ۱۵ گرین که بابک خان فرمودن هم نبوده؟!وب سایت کرال گرین ۱۸.۱۳ توصیه کرده،با اون آزمایش کنید قطعا بالاتر خواهد بود

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - samani - 2017-08-25 09:46 PM

سلام دوستان گرامی
خواهشی دارم کسی از دوستان اگه کرال جامبو دارند ممنون میشم در مورد این اسلحه و دوربین و متعلقاتش توضیح بدهند
قدرت و دقت اسلحه
کیفیت دوربین همراه اسلحه
ممنونم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Babakpcp - 2017-08-26 12:14 AM

(2017-08-25 01:55 PM)Ghasemgodarzi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز سلام
گجت كمپ كرنو كرده ميتونيد ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان سوال بنده. اين هست تو اين كرنو
از ٢١٠ تا ١١٠ ٥٠ تا شات بهشون داده
ولي من از ٢٠٠ تا ١٠٠ حدود ٦٥ تا ٧٠ تا شات و ميده
من با سلاح يكي از دوستانم تست گرفتم شارژ مخزنش زود تر از من
به ١٠٠ ميرسه جفت سلاح هم ساخت ٢٠١٧ هست ؟

دوست عزیز شما تفنگتون رو با این کلیپ نمیتونید مقایسه کنید.به ادعای گجت کمپ این مگاهارو سفارشی و با قدرت 60 ژول وارد کرده.حالا راست میگن یا خودشون تیون کردن من نمیدونم چون گجت کمپ خیلی ادمهای صادقی نیستن
(2017-08-25 08:39 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود،عرض کرده بودم که وزن ساچمه خیلی مهمه،لابد از این بیژن های سرگنبدی ۱۵ گرین که بابک خان فرمودن هم نبوده؟!وب سایت کرال گرین ۱۸.۱۳ توصیه کرده،با اون آزمایش کنید قطعا بالاتر خواهد بود

سیاوش جان اون بیژن سرگنبدی ها 18.2 گرین هست یعنی همون وزن جی اس بی که شما فرمودید.15 گرینی نداره بیژن
(2017-08-25 07:09 PM)masoudraha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام کرال مگا خودم در بالا ترین حالت ولوم قدرت با ساچمه بیژن میانگین سرعت 246 متر بر ثانیه

خیلی کمه.پیچ ولوم قدرت رو دربیار و ی نگاهی به سوراخ و دوتا اورینگش بنداز.شاید از اینجا مشکل داشته باشی.چکش تفنگتو باز کن نگاه کن ببین تهش غور شدگی نداشته باشه که درست نتونه ضربه بزنه و همون سوزن والو اتش که اقا سیاوش گفتن رو هم چک کن و واقعا و درست چک کن.از روی حدس و گمان ازشون رد نشو چون شاید مشکلت همونجا باشه.سوراخ لوله تفنگ رو از اونجایی که باد ازش وارد لوله میشه و میره پشت ساچمه رو چک کن نکنه سوراخش مشکل داشته باشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amin.faraji - 2017-08-27 03:49 PM

در مورد بالا پایین بودن قدرت یه اسلحه فقط از پیچ تنظیم فنر میتونه باشه و خرابی اورینگ ها که باعث پرتی هوا میشه. ربطی به بزرگ کوچیک بودن سوراخ ها ورود خروج هوا نداره تمامی قطعات با یه سایز فرز تو شرکت زده میشه مگه اینکه بنا به درخواست سفارش دهنده قدرت خاصی سفارش بده.Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Babakpcp - 2017-09-15 01:39 AM

(2017-08-25 09:46 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرامی
خواهشی دارم کسی از دوستان اگه کرال جامبو دارند ممنون میشم در مورد این اسلحه و دوربین و متعلقاتش توضیح بدهند
قدرت و دقت اسلحه
کیفیت دوربین همراه اسلحه
ممنونم

ببین کلا تفنگهای کرال بیشترین قدرت مال مگاست و کمترین مال بریکر هست.اما بازم در کل تفاوت ساختاری خاصی ندارن و تفاوتشون ظاهریه.با جامبو تیراندازی نداشتم اما صداش بخاطر شرود بودن مقداری کمتر از پرو و مگا هست.کیفیت ظاهریش در حد بقیه کرالهاست اما بسیار خوشدسته.از لحاظ ظاهری کپی موفقی از اوانیکس ویندی و اف ایکس رویال هست.بنظر من بجز بریکر بخاطر بولپاپ بودنش که کلا در یک کلاس دیگه ای قرار میگیره با ارزشترین تفنگ کرال هست فعلا