شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Ghasemgodarzi - 2017-08-22 12:35 PM

(2017-08-22 06:50 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما،چرا نشه؟یه پیچ آلن خور خیلی ساده است که به راحتی هم باز میشه،اما اگر تفنگتون جزو قنداق های جدید کرال هست توصیه میکنم روش سیلر نپاشید و بجای سیلر زدن چند دست روغن زیتون طبیعی بزنید،هم خیلی زیبا میشه هم در برابر آب و رطوبت مقاوم میشه هم اینکه چوب رو با مواد شیمیایی خفه نمیکنید

دوست عزيز به نظر خودم قنداق و باز كنم رنگ كنم بهتر نيست زيبا تر ميشه
من قبل كرال ديانا داشتم خيلي زيبا بود اين كرال به دلم نميشينه تو يه تايپيك از انجمن
اقاي علي همتي و كاراشون و ديدم خيلي قشنگ شده بود ولي الان كار نميكنن
بايد يه نقاش خوب پيدا كنم كسي از دوستان سراغ داره در تهران لطفا راهنمايي كنه ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-08-22 04:38 PM

والا من به شخصه سیلر رو نمیپسندم،بابک جان هم از روغن زیتون استفاده کردن روی پروشون و راضی هستن،عکس تفنگ من رو هم دیدن،بنظرم اگر چوب رو خفه نکنیم بهتره،حالا شما هرطور خودتون صلاح میدونید عمل بفرمایید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amin.faraji - 2017-08-22 06:14 PM

دوست عزیز سیلر برای زیر سازی کار هست دو دست سیلر میخوره بعد پولیش بعد به انتخاب نیم پلی استر میشه زد یا کیلر که نیم پلی استر هم به دو دسته تقسیم میشه مات و براق که مال کرال مات هستش. در کل قنداق ها الان دیگه همشون تقریبا سیلر خورده هستن به جز قنداق های چینی که روغن جلا میزنن، شاپان هم بعد سیلر میاد رو کار اگه بافت رنگ خود چوب اصلی رو میخاین هم که شاپان نمیرنین
Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Babakpcp - 2017-08-22 09:17 PM

(2017-08-22 06:14 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سیلر برای زیر سازی کار هست دو دست سیلر میخوره بعد پولیش بعد به انتخاب نیم پلی استر میشه زد یا کیلر که نیم پلی استر هم به دو دسته تقسیم میشه مات و براق که مال کرال مات هستش. در کل قنداق ها الان دیگه همشون تقریبا سیلر خورده هستن به جز قنداق های چینی که روغن جلا میزنن، شاپان هم بعد سیلر میاد رو کار اگه بافت رنگ خود چوب اصلی رو میخاین هم که شاپان نمیرنین
Khansariha (8)
با تشکر از سیاوش عزیز و امین جان.اگر دنبال یک کار حرفه ای هستید روشی که امین میگه رو میتونی انجام بدی اما اگه یک کار شسته رفته و راحت میخوای همین روغن زیتون عالیه و مطمئنا راضی خواهی بود از نتیجه کار.اول اینکه بنظر شخصی من اگه قنداق پرو تقریبا مات از کار دربیاد خیلی شکیل تر هست و روغن زیتون تقریبا مات خواهد کرد قنداق رو اما اگه میخوای نسبتا براق و درخشنده باشه روغن زیتون نمال

راستی کسی میدونه سایلنسر فابریک برای کرالها چه قیمتی داره و کدوم فروشگاهها دارن تو فردوسی؟؟؟و اینکه سایلنسر فابریک چه برندی خوبه و برای پرو جواب میده و قیمتشون؟؟؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Ghasemgodarzi - 2017-08-23 12:12 AM

(2017-08-22 09:17 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-22 06:14 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
با تشکر از سیاوش عزیز و امین جان.اگر دنبال یک کار حرفه ای هستید روشی که امین میگه رو میتونی انجام بدی اما اگه یک کار شسته رفته و راحت میخوای همین روغن زیتون عالیه و مطمئنا راضی خواهی بود از نتیجه کار.اول اینکه بنظر شخصی من اگه قنداق پرو تقریبا مات از کار دربیاد خیلی شکیل تر هست و روغن زیتون تقریبا مات خواهد کرد قنداق رو اما اگه میخوای نسبتا براق و درخشنده باشه روغن زیتون نمال

راستی کسی میدونه سایلنسر فابریک برای کرالها چه قیمتی داره و کدوم فروشگاهها دارن تو فردوسی؟؟؟و اینکه سایلنسر فابریک چه برندی خوبه و برای پرو جواب میده و قیمتشون؟؟؟

ممنون از راهنمايي دوستان
من امروز قنداق و باز كردم بردم براي رنگ آميزي پيش اقاي انوري
نمونه كارهاشون هم ديدم و حرفه اي كار ميكنن بايد نتيجه و ببينم
عكس ها شو ميزارم ايشون در زمينه تعمير و ساخت و رنگ آميزي مهارت دارن
دوست عزيز سايلنسر هم من ١٥٠ قيمت كردم از اقالو پرسيدم گفت ما اصلي ميفروشيم هيچ
نوشته اي نداشت گفتم بقيه سايلنسر هاشون روش مارك هاتسان و كرال هست گفت ٥ تومن بده بيا اسم خودتو ميزنم روش
ما دوستمون كرال مگا داره يه سايلنسر هاتسان خريد من مقايسه كردم
تجربي نه علمي انگار روي قدرت و دقت سلاح تاثير منفي ميزاره ولي صداشو ميگيره
به نظر من ارزش نداشت يا يه برند معتبر گير بياري بهتره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-08-23 06:47 AM

(2017-08-22 09:17 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

عکسهاشو که داری بابک جان،خودت دست به کار شو بساز،یه شمش آلمنیوم میخواد یه دریل ایستاده،دو تا رزوه کاری داره که میدی تراشکار برات بزنهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amin.faraji - 2017-08-23 12:38 PM

برای چوب هایی لوکس که بافت نقش خوبی دارن از پوشش رنگی مثل شاپان استفاده نمیکنن فقط یه لایه پوشش محافظ استفاده میکنن در مورد پوشش محافظ هم تو پست قبلی مراحلشو توضیح دادم. تو تاپیک ساخت قنداق هم قنداق اخری که ساختم پوشش خالی فقط زدم بدون شاپان عکس تو تاپیک مربوطه هست میتونین استفاده کنین.
چوب هایی که نقش طرح نداره بیشتر از شاپان روغن جلا استفاده میکننKhansariha (8)

اولین پی سی پی کرال (پانچر) - shahsavar - 2017-08-23 10:12 PM

دوستان از این جلا دهنده میتونید استفاده کنید تو فردوسی دارن . مخصوص قنداق تفنگ ساخت آمریکا . یه لایه شفاف روی چوب میندازه در برابر خط و خش و آب محافظت میکنه [تصویر: a19d4846d088bdf14e3863d5484089f1.jpg]

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Babakpcp - 2017-08-24 01:47 PM

دوستان عزیز سلام
نظرتون درباره ساچمه های هاتسان چیه.من تا حالا استفاده نکردم ولی تعریفشونو زیاد شنیدم.مخصوصا در لانگ رنج
البته منظورم ساچمه رنجر هست

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - masoudraha - 2017-08-24 03:53 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز دیروز کرال مگا خودم را کرنو کردیم ماکزیمم قدرتی که داشت 36ژول بود
نه نشتی هوا دارد ونه ایراد . اون بنده خدا که تفنگ را کرنو کرد گفت بذارید باشه از خروجی هوا از والو است منم علاقه ای که تفنگ را دست غریبه بدم نداشتم .