شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - pmn - 2017-02-04 05:56 PM

با سلام
جسارت نباشه, بنده کوچیک شما دوستان هستم.
ولی آقا سیاوش آقا حسام, چند تا رو نکته که قبلا مدیران انجمن به دفعات تکرار کردن رو در مورد پست گذاشتن رعایت کنید.
یکی این که برای تشکر کافی از گزینه سپاس استفاده کنید,نیازی به پست جدید نیست.
دوم این که در نقل قول هاتون تا اونجایی که میشه از گذاشتن عکس اجتناب کنید و یا متن رو خلاصه کنید تا صحفه تاپیک بی جهت طولانی نشه.
بعضی از دوستان دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارن برای همین با رعایت نکردن نکات بالا باعث عدم دسترسی شون به تاپیک میشیم.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-02-04 06:02 PM

کجای نقل قول توش عکس داشته؟در ضمن سه کامنت آخر چرا حذف شدن؟من جایی نخونده بودم که اگر کسی بپرسه مال کجایی و دیگری پاسخ بده قانونی زیر پا گذاشته بشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-04 07:54 PM

آقا چرا دموکراسی جاری نمیشه ، بحث ما در زمینه سلاح بوده و اینکه فاصله مکانی رو از هم سوال میکنیم شاید امکان دیدار و بحث از نزدیک وجود داره یا نه ، جای تعجب داره.

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - esmaeil1356 - 2017-02-05 08:18 AM

(2017-02-04 07:54 PM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا چرا دموکراسی جاری نمیشه ، بحث ما در زمینه سلاح بوده و اینکه فاصله مکانی رو از هم سوال میکنیم شاید امکان دیدار و بحث از نزدیک وجود داره یا نه ، جای تعجب داره.

با سلام
دوست عزيز
اين دموكراسي كه شما ازش صحبت ميكنيد باعث شده تا حالا چند بار مديران سايت با توجه به شكايتهاي ارگانها ذيربط ( از جمله شهرداري و محيط زيست و .... ) به پليس فتا خوانده بشن و پاسخگوي نوشتار و گفته هاي دوستان در فضاي انجمن باشن .

توضيحا : بارها و بارها و بارها در انجمن گفته شده ش.... با سلاح بادي خلاف قوانين كشور هست و هر گونه اذعان به اين كار باعث دردسر براي انجمن و كاربر مربوطه خواهد بود

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-02-05 09:35 AM

چه کسی و کجا از شکار بحث کرده بود؟این رو بفرمایید،خیلی اگر براتون مشکل داره بگید اصلا کسی چیزی ننویسه،وقتی یه دوست میپرسه که شما کجا ساکن هستی و دیگری پاسخ میده فکر نمیکنم دلیل فراخوندن مدیران سایت به پلیس فتا باشه،بنده از همه دوستان عذرخواهی میکنم اما به دلیل برخورد سلیقه ای و بعضا اصلاح و ویرایش خودسرانه نوشته های اعضا و این دست هنرنمایی هایی که مدیران سایت دارن از حضور در باشگاه معذورم،خدانگهدار همه دوستان باشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-05 02:43 PM

متاسفم از رفتن سیاوش عزیز امیدوارم جدی نگفته باشه .

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - arashx - 2017-02-07 10:29 AM

با سلام خدمت دوست داران اين حرفه.
من به مدت ٦ ماه يك عدد تفنگ كرال پانچر مگا رو در دست داشتم. ديروز براي خريد تفنگ جديد فروختمش.
براي خيلي از دوستان خريد اين سلاح يكي از گزينه هاي انها است به علت قيمت بسيار مناسب در اين كلاس.
من در مدتي كه از اين تفنگ استفاده ميكردم با هيچ مشكلي مواجه نشدم. لزا فروش اون رو با عملكرد بد تفنگ در يك راستا قرار ندهيد.
بحث رو خلاصه ميكنم:
نقاط قوت اين تفنگ:
گروپ مناسب
قدرت بسيار مناسب
وزن كاملا استاندارد
توازن خوب
افت تير متناظر با قدرت پايين
طول لوله ي زياد
كيفيت مناسب چوب
كيفيت عالي لوله و سيلندر
وجود ريل ١١ و ٢٢
گيرداري انتهاي لوله كه از استرس لوله كم ميكنه
وجود قطعات فراوان در بازار در صورت خرابي
مخزن بزرگ
نقاط منفي:
نبود رگولاتور (نصبش ميشه كرد مال خود كرال هم هست ولي حتما بايد بايد كورنو خريد براي تستش و تنظيمش).
افت زياد تير ها بعد از ١٣٠ بار
طول كلي زياد
بيرون زدگي خشاب كه ريل يك تيكه نميشه گذاشت
خشاب بي كيفيت

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2017-02-07 06:46 PM

(2017-02-07 10:29 AM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به مدت ٦ ماه يك عدد تفنگ كرال پانچر مگا رو در دست داشتم. ديروز براي خريد تفنگ جديد فروختمش.
براي خيلي از دوستان خريد اين سلاح يكي از گزينه هاي انها است به علت قيمت بسيار مناسب در اين كلاس.
من در مدتي كه از اين تفنگ استفاده ميكردم با هيچ مشكلي مواجه نشدم. لزا فروش اون رو با عملكرد بد تفنگ در يك راستا قرار ندهيد.
بحث رو خلاصه ميكنم:
نقاط قوت اين تفنگ:
گروپ مناسب
قدرت بسيار مناسب
وزن كاملا استاندارد
توازن خوب
طول لوله ي زياد
كيفيت مناسب چوب
كيفيت عالي لوله و سيلندر
وجود ريل ١١ و ٢٢
مخزن بزرگ
نقاط منفي:
نبود رگولاتور (نصبش ميشه كرد مال خود كرال هم هست ولي حتما بايد بايد كورنو خريد براي تستش و تنظيمش).
طول كلي زياد
خشاب بي كيفيت
سلام. وجود رگلاتور در واقع یه آپشن هستش و سلاحهای زیاد دیگه ای هم هستن که رگلاتور ندارن
در مورد ریل دوربین هم به دلیل اینکه پی سی پی ها لگد ندارن پایه دوتکه بهتره چون وزن کمتری داره.
ولی نقاط ضعف دیگه ای داره که بهش اشاره نکردید. مثلا امکان استفاده همزمان از مگسک و سایلنسر نیست. برای تنظیم ماشه باید قنداق باز بشه. سیستم آنتی دبل فید
هم نداره.
در کل نسبت به قیمت پرداختی واقعا سلاح خوبیه. خیلی زیبا و خوشدست هستش و دقت مناسب و البته البته کپسول 330 سی سی اون که محشره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - arashx - 2017-02-08 10:50 AM

(2017-02-07 06:46 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-02-07 10:29 AM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث رو خلاصه ميكنم:
نقاط قوت اين تفنگ:
گروپ مناسب
قدرت بسيار مناسب
وزن كاملا استاندارد
توازن خوب
طول لوله ي زياد
كيفيت مناسب چوب
كيفيت عالي لوله و سيلندر
وجود ريل ١١ و ٢٢
مخزن بزرگ
نقاط منفي:
طول كلي زياد
خشاب بي كيفيت
سلام. وجود رگلاتور در واقع یه آپشن هستش و سلاحهای زیاد دیگه ای هم هستن که رگلاتور ندارن
در مورد ریل دوربین هم به دلیل اینکه پی سی پی ها لگد ندارن پایه دوتکه بهتره چون وزن کمتری داره.
ولی نقاط ضعف دیگه ای داره که بهش اشاره نکردید. مثلا امکان استفاده همزمان از مگسک و سایلنسر نیست. برای تنظیم ماشه باید قنداق باز بشه. سیستم آنتی دبل فید
هم نداره.
در کل نسبت به قیمت پرداختی واقعا سلاح خوبیه. خیلی زیبا و خوشدست هستش و دقت مناسب و البته البته کپسول 330 سی سی اون که محشره

خیلی ها علاقه مند هستن که دوربین های فیلم برداری روی دوبین تفنگ نسب کنن. باید خود دوربین به جلو رانده بشه ولی این کار با ریل یک تکه امکان پذیر هست. وگرنه دوربین فیلم برداری زیادی به چشم نزدیک میشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک یک مورد.
انتی دبل فید نداره ولی محصولاتی نظیر گلادیوس دارنش. من یادم رفت بهش اشاره کنم. مرسی که دقیق بودید.
مگسک کاربرد چندانی روی این تفنگ ها نداره و فقط شماتیک هست. ولی میشه با کمی دستکاری مگسک رو با سایلنسر بست.
قیمتش نسبت به چیزی که میده ناچیز هست. مثلا محصولات هاتسان با این هزینه یا بیشتر کیفیت کمتری دارن. جنس فلز و چوبشون هم اصلا به این نمیرسه.
تازه قنداق پرو و بریکر هم که دیگه با محصولاتی نظیر دیانا رقابت میکنه.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-11 01:10 AM

سلام دوستان من و یکی از دوستام با فاصله دو هفته از من دوتا مگا خریدیم باید بگم سلاح عالیه تو دقت تو ۷۵ متری پوکه ساچمه زنی رو میزنه ، جالب بود بدونید تفنگ دوستم سبکتر از منه و کمی خوش دست تر دقت کزدم دیدم قنداقش نازکتر تراشیده شده ولی از نظر دقت یکسان بودن ، دوستان این مزیته یا ؟؟؟ اگه کسی اطلاعی داره بفرمایید.