شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-02 09:28 AM

این مدل های جدید خیلی چشم نوازن [THUMBS UP SIGN]

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

(2016-12-04 08:21 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این گروپ تو این فاصله بی نظیره [CLAPPING HANDS SIGN][CLAPPING HANDS SIGN][CLAPPING HANDS SIGN][CLAPPING HANDS SIGN][CLAPPING HANDS SIGN][CLAPPING HANDS SIGN]
حسودیم شد....انشاالله ماشش بچکونه واست [PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION]

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-02-02 09:38 AM

نوکرتم داداش،قابل شما رو نداره این تفنگ،مطمئنا شما هم میتونی داداشم،به امید خدا تفنگت رو یه تست مشتی بزن گروپش رو بذار ما کیف کنیم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-02 11:57 PM

(2017-02-02 09:38 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوکرتم داداش،قابل شما رو نداره این تفنگ،مطمئنا شما هم میتونی داداشم،به امید خدا تفنگت رو یه تست مشتی بزن گروپش رو بذار ما کیف کنیم
ممنونم سیاوش جان حتما

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-02-03 07:09 PM

دوستان یه چیز جالب اتفاق افتاد،لوله تفنگ رو چند روز پیش تمیز کردم،امروز برای تیراندازی رفتم بالا میزد!!دوربین تنظیم بود و اصلا از تنظیم خارج نشد اما اندازه یه میلدات بالا میزد،بنظرتون بخاطر تمیز کردن لوله سرعت ساچمه بالاتر رفته؟چون همون ساچمه رو هم استفاده کردم و پس از اینکه دوربین رو دوباره تنظیم کردم دوباره مثل قبل شد و تیر روی تیر میزد،لطفا بنده رو از نظرات ارزشمندتون بی بهره نگذارید،سپاسگزارم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-03 10:19 PM

(2017-02-03 07:09 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه چیز جالب اتفاق افتاد،لوله تفنگ رو چند روز پیش تمیز کردم،امروز برای تیراندازی رفتم بالا میزد!!دوربین تنظیم بود و اصلا از تنظیم خارج نشد اما اندازه یه میلدات بالا میزد،بنظرتون بخاطر تمیز کردن لوله سرعت ساچمه بالاتر رفته؟چون همون ساچمه رو هم استفاده کردم و پس از اینکه دوربین رو دوباره تنظیم کردم دوباره مثل قبل شد و تیر روی تیر میزد،لطفا بنده رو از نظرات ارزشمندتون بی بهره نگذارید،سپاسگزارم
سیاوش عزیز تمیز بودن لوله روی دقت تفنگ خیلی تاثیر داره ، بازم خدارو شکر بهتر شده وضعیت . راستی با چی نظافت کردی لول رو ؟

امروز هوا خیلی سرد و بادی بود و نشد برم گروپ ....

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-02-03 11:12 PM

دقتش که باور نکردنی شده،تیر روی تیر میزنه در حد مسابقات،ولی چرا بالا میزد رو موندم توش،تنها توضیحی که براش پیدا کردم این بود که سرعت ساچمه بالاتر رفته،همین،برای تمیز کردن لول هم یک متر نخ ماهیگیری که سرش حلقه است رو از سر لول کردم تو و از کوپ زد بیرون،پارچه کوچک رو آغشته به اسپری ناهید چرب کردم و نخ رو کشیدم،پنج شش بار کثیف بود بار هفتم هشتم تمیز بود و دوبار پارچه خشک کشیدم که روغن اضافی توی لول رو بردارم،همین

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - shahsavar - 2017-02-03 11:18 PM

سلام ، فشار زیر ۵۰ بار بیاد نشتی از والو مخزن عادیه ؟

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-04 12:24 AM

(2017-02-03 11:12 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقتش که باور نکردنی شده،تیر روی تیر میزنه در حد مسابقات،ولی چرا بالا میزد رو موندم توش،تنها توضیحی که براش پیدا کردم این بود که سرعت ساچمه بالاتر رفته،همین،برای تمیز کردن لول هم یک متر نخ ماهیگیری که سرش حلقه است رو از سر لول کردم تو و از کوپ زد بیرون،پارچه کوچک رو آغشته به اسپری ناهید چرب کردم و نخ رو کشیدم،پنج شش بار کثیف بود بار هفتم هشتم تمیز بود و دوبار پارچه خشک کشیدم که روغن اضافی توی لول رو بردارم،همین
دمت گرم روش خوبی برا نظافت هست،کاش پرو برا چپ دستا بود . حتما پرو میگرفتم.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-02-04 07:50 AM

(2017-02-03 11:18 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما،بله،عادیه،چون فشار پشت سوزن اونقدر نیست که بتونه سوزن رو به دیواره والو فشار بده،هیچوقت نذارید زیر 110 برسه
(2017-02-04 12:24 AM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-02-03 11:12 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما مگا داری داداش،اونم دستکمی از پرو نداره،فقط ما منتظر گروپ از سالار هستیمKhansariha (219)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-04 11:15 AM

(2017-02-04 07:50 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-02-03 11:18 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما،بله،عادیه،چون فشار پشت سوزن اونقدر نیست که بتونه سوزن رو به دیواره والو فشار بده،هیچوقت نذارید زیر 110 برسه
(2017-02-04 12:24 AM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما مگا داری داداش،اونم دستکمی از پرو نداره،فقط ما منتظر گروپ از سالار هستیمKhansariha (219)
ممنون سیاوش عزیز شما لطف داری بزودی ، خیلی هوا سرد شده.