شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-01-29 07:37 PM

(2017-01-26 07:51 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب اگر وزن براتون مهم نیست پرو بخرید،پرو با دوربین چیزی در حدود 4 کیلو وزنشه،یعنی نزدیک به وزن ژ3،اما دقتش مثال زدنیه،موقع خرید به چند چیز دقت کنید،تمیز بودن و یکدست بودن قنداق و زاجکاری قطعات فلزی،سر لوله زدگی نداشته باشه(اگر مازل بریک روش بسته است،بازش کنید و سر لول رو ببینید)،تفنگ حتما حتما شارژ داشته باشه چون کمپانی تفنگ رو با شارژ اولیه معمولا بالای 100 بار میفروشه و اگر شارژ نداره یعنی نشتی داره،اگر میخواید پرو بخرید حتما گلنگدن اف ایکسی باشه و تولید 2016 چون آخرین ورژنشه و زیباتر.
دوست من مکسی داره و من پرو،میتونم بگم از لحاظ دقت فرق چشمگیری با هم ندارن.
ساچمه هم فقط جی اس بی 18.13 بخر،تفاوتش در یه بسته پونصدتایی با ارزون ترین ساچمه پدر مادر دار شاید بیست تومن باشه اما در عوض هم در دقت تاثیر داره هم روی خان تفنگ تاثیر بد نمیذاره.
خبرش رو همینجا بده ببینیم چی خریدی و خوشحالمون کن

آقا سیاوش پس به استناد حرف شما کرال مگا ای که من خریدم هم رگولاتور داره ، درسته ؟؟؟؟؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-01-29 08:00 PM

نه قربان،مگا نداره و با کم و زیاد کردن ولوم قدرت هم تعداد شات مگا تغییر نمیکنه،مکسی هم،فقط قدرتش کم و زیاد میشه و باقی باد فکر کنم هرز میره
راستی مگه خریدی مگا رو؟آوردی خونه؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2017-01-30 09:31 AM

(2017-01-29 06:19 PM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(1970-01-18 08:04 AM)siavashpayam
درود،تا جاییکه میدونم نشد مستند و مستدل،بنده تفنگم رو باز کردم،رگولاتور رو دیدم توش،اینترنال هم هست،اتفاقا با تغییر قدرت هم تعداد شات افزایش پیدا میکنه چون آزمایش کردم،من کلا عادتمه چیزی میخرم دینش رو در میارم،سه ماهه خریدم اما دوتا بسته جی اس بی اگزکت ۱۸.۱۳ باهاش زدم،یعنی هزار ساچمه که بیش از پونصدتاش فقط برای آزمایش رگولاتور و کورنو کردن و تغییر تعداد شات بوده،لطفا تا چیزی رو آزمایش نکردید یا اطلاعات موثق ندارید از نظر دادن خودداری کنید،سپاسگزارتون خواهم بود اگر چیزی به بنده یاد بدید،اما همونطور که عرض کردم مستند و مستدل
[hr' نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفنگتون هم مبارکتون باشه،انشاالله حسابی لذت ببرید از تیراندازی باهاش،فقط ساچمه خوب و مرغوب بزنید،فرقش انقدری نیست،توی یه بسته پونصد تایی نهایت بیست تومن

سلام من بر اساس اعلام فروشندگان با تجربه و اخبار سایت عرض کردم شاید بنده اشتباه کرده باشم ، کاش اینجور باشه . ممنون بابت توصیه خوبتون من روی این مسئله حساسم ، ولی تفنگ با دوربین 700 گرمی سنتر پوینت خیلی سنگین شده و کار منو بدجوری سخت کرده ...

دوست عزیز شما یه بار برای امتحان یه بی تی 65 یا گالاتیان با دوربین رو دستت بگیری تازه متوجه معنی واقعی وزن بالا میشی . پرو اسلحه هدفزنیه و سنگین بودنش تا حدی مزیته. ولی بی تی 65 که کاملا یه اسلحه شکاریه با دوربین وزنش به 5 کیلو میرسه و رودست گرفتنش آدم رو از کت و کول میندازه. نگران وزن اسلحه خودت نباش بعد یه مدت کاملا بهش عادت میکنی

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-01-30 11:02 AM

دقیقا ،درست و به جا فرمودید،کلا پی سی پی ها وزن بالایی دارن نسبت به فنری ها،ولی وزن هاتسان همیشه از کرال بیشتر بوده،بی تی رو هم کاملا درست فرمودید،بیش از 5 کیلو میشه و بنده وقتی دستم گرفتم (تفنگ دوستان) تازه فهمیدم چقدر باید قربون صدقه تفنگ خودم برم!!Khansariha (219)
(2017-01-29 06:19 PM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود،تا جاییکه میدونم نشد مستند و مستدل،بنده تفنگم رو باز کردم،رگولاتور رو دیدم توش،اینترنال هم هست،اتفاقا با تغییر قدرت هم تعداد شات افزایش پیدا میکنه چون آزمایش کردم،من کلا عادتمه چیزی میخرم دینش رو در میارم،سه ماهه خریدم اما دوتا بسته جی اس بی اگزکت ۱۸.۱۳ باهاش زدم،یعنی هزار ساچمه که بیش از پونصدتاش فقط برای آزمایش رگولاتور و کورنو کردن و تغییر تعداد شات بوده،لطفا تا چیزی رو آزمایش نکردید یا اطلاعات موثق ندارید از نظر دادن خودداری کنید،سپاسگزارتون خواهم بود اگر چیزی به بنده یاد بدید،اما همونطور که عرض کردم مستند و مستدل
[hr' نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفنگتون هم مبارکتون باشه،انشاالله حسابی لذت ببرید از تیراندازی باهاش،فقط ساچمه خوب و مرغوب بزنید،فرقش انقدری نیست،توی یه بسته پونصد تایی نهایت بیست تومن

سلام من بر اساس اعلام فروشندگان با تجربه و اخبار سایت عرض کردم شاید بنده اشتباه کرده باشم ، کاش اینجور باشه . ممنون بابت توصیه خوبتون من روی این مسئله حساسم ، ولی تفنگ با دوربین 700 گرمی سنتر پوینت خیلی سنگین شده و کار منو بدجوری سخت کرده ...

درود بر شما،در مورد تمام مدلهای کرال پیش از پرو درسته،رگولاتور ندارن، ولی پرو داره،در مورد وزن هم کلا مگه چند کیلو شده؟!!3 کیلو و خورده ای،انقدرها هم زیاد نیست،دستت باید به تفنگ عادت کنه،مبارکت باشه داداش

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-01-31 06:48 PM

(2017-01-29 08:00 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه قربان،مگا نداره و با کم و زیاد کردن ولوم قدرت هم تعداد شات مگا تغییر نمیکنه،مکسی هم،فقط قدرتش کم و زیاد میشه و باقی باد فکر کنم هرز میره
سلام درود به سیاوش عزیز ، بله خریدم و رسیده دستم راضیم فقط وزن که باید عادت کنم :shy:

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

(2017-01-30 11:02 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا ،درست و به جا فرمودید،کلا پی سی پی ها وزن بالایی دارن نسبت به فنری ها،ولی وزن هاتسان همیشه از کرال بیشتر بوده،بی تی رو هم کاملا درست فرمودید،بیش از 5 کیلو میشه و بنده وقتی دستم گرفتم (تفنگ دوستان) تازه فهمیدم چقدر باید قربون صدقه تفنگ خودم برم!!Khansariha (219)

درود بر شما،در مورد تمام مدلهای کرال پیش از پرو درسته،رگولاتور ندارن، ولی پرو داره،در مورد وزن هم کلا مگه چند کیلو شده؟!!3 کیلو و خورده ای،انقدرها هم زیاد نیست،دستت باید به تفنگ عادت کنه،مبارکت باشه داداش
میخواستم پرو بخرم ولی چون چپ دست بودم و قنداق برا راست دست اراشیده شده رفتم سراغ مگا

(2017-01-31 06:48 PM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-01-29 08:00 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام درود به سیاوش عزیز ، بله خریدم و رسیده دستم راضیم فقط وزن که باید عادت کنم :shy:

(2017-01-30 11:02 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم پرو بخرم ولی چون چپ دست بودم و قنداق برا راست دست اراشیده شده رفتم سراغ مگا

من بی تی دستم گرفتم بد سنگینه ، کلا از هاتسان خوشم نمیاد . مال یکی از دوستان مرتب گیر و گورم داشتو قلقی بود داستان داشتیم باهاش

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-01-31 07:59 PM

آره بابا،وزن الکی داره،تازه این فنری های دیانا هم کم وزن ندارن،۵۲،۵۴ هم واقعا خیلی سنگین هستن،یه مدل دیگش هم هست نمیدونم کدوم شماره است،همون که قنداق تامبهول داره،اونم خیلی سنگین بود،واقعا سه کیلو و نیم با دوربین وزن زیادی نیست،بقول شما گیر و گور هم زیاد داره هاتسان،از همه بدتر کوپش دو تکه است که واقعا دلیلش غیر قابل درکه،من کلابا کرال بهتر ارتباط برقرار میکنم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-01 01:25 PM

دقیقا

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-02-01 09:07 PM

به زودی یه گروپ میگیرم از مگا میزارم .دقتش انصافا خوبه ، شما هم یه گروپ از عروسکتون بزارید قربان...

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - pmn - 2017-02-02 07:44 AM

با سلام
در مورد رگلاتور کرال سرچ می کردم اتفاقی به سایت زیر برخوردم که بعضی از مدل های جدید 2107 شرکت های مختلف از جمله کرال رو معرفی کرده بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تا محصول جدید کرال:
[تصویر: kral-arms-puncher-bigmax-1.jpg]
Kral Arms Puncher BigMax
Caliber: .177 - 4.5 mm / .22 - 5.5 mm / .25 - 6.35 mm
Barrel Length: 48,5 cm
Working Pressure: 200 Bar
Cylinder capacity: 425 + 425 = 850 cc
Magazine Capacity: 14 Shots 4.5 mm - 12 Shots 5.5 mm - 10 Shots 6,35 mm
Weight: 4kg
Output Speed: 950 fps with JSB brand 18.13 grain pellets
Adjustable Trigger Weight: Min. 0.4 - Max. 1.1 Kg
Variable power dial
Side Lever Cocking
Fully shrouded barrel
Fitted accessory rail
Dovetail scope rail
Walnut stock
Adjustable butt plate
Manual Safety
[تصویر: Kral-Puncher-Pitbull-1.jpg]
Kral Puncher Pitbull
Rear cylinder capacity: 425cc
Front cylinder capacity: 330cc
Weight: TBA
Length: TBA
Barrel length: TBA
Calibres: 4.5 mm / 5.5 mm / 6.35 mm
Variable power dial
Side Lever Cocking
Fully shrouded barrel
Fitted accessory rail
Dovetail scope rail
Walnut stock
Adjustable butt plate
Manual Safety
با توجه به اینکه توان مالی بیشتر کاربرا تو ایران به محصولات ترکیه ای ختم میشه و از طرفی تا اونجایی که من اطلاع دارم تا قبل از این در بین محصولات ترک تنها مدل هرکولس هاتسان بود که دو تا مخزن داشت که در مجموع ۱ لیتر حجم در اختیار مصرف کننده قرار می داد که علاوه بر این که هنوز وارد نشده و اگر هم بشه بدلیل وزن زیادش که بزرگترین عیب محصولات هاتسان هم هست(۵.۹ کیلوKhansariha (290)) فکر نکنم استقبالی ازش بشه شخصاً نظر من که اینه دیگه دوستان رو نمی دونم.
اگه این دو مدل با قیمتی مناسب مثل سری پانچر فعلی وارد بشن،استقبال خوبی ازشون میشه.
وزن pitbull رو که مشخص نکرده، ولی وزن bigmax کلا ۴ کیلو هست با ۸۵۰ سی سی حجم در صورتی که بی تی معمولی ۴/۲۵ کیلو وزنشه با ۲۵۵ سی سی حجم!!!!!!!!.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-02-02 07:49 AM

(2017-02-01 09:07 PM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به زودی یه گروپ میگیرم از مگا میزارم .دقتش انصافا خوبه ، شما هم یه گروپ از عروسکتون بزارید قربان...

خوشحال میشم،قربونت برم داداش،هم عکس هم گروپ تفنگ من از 45 متری رو داداش امین فرجی از بچه های گل اینجا زحمت کشیده توی صفحه 66 همین تاپیک گذاشتهKhansariha (8)
(2017-02-02 07:44 AM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
در مورد رگلاتور کرال سرچ می کردم اتفاقی به سایت زیر برخوردم که بعضی از مدل های جدید 2107 شرکت های مختلف از جمله کرال رو معرفی کرده بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تا محصول جدید کرال:
[تصویر: kral-arms-puncher-bigmax-1.jpg]
Kral Arms Puncher BigMax
Caliber: .177 - 4.5 mm / .22 - 5.5 mm / .25 - 6.35 mm
Barrel Length: 48,5 cm
Working Pressure: 200 Bar
Cylinder capacity: 425 + 425 = 850 cc
Weight: 4kg
Output Speed: 950 fps with JSB brand 18.13 grain pellets
Variable power dial
Side Lever Cocking
Fully shrouded barrel
Fitted accessory rail
Dovetail scope rail
Walnut stock
Adjustable butt plate
Manual Safety
[تصویر: Kral-Puncher-Pitbull-1.jpg]
Kral Puncher Pitbull
Rear cylinder capacity: 425cc
Front cylinder capacity: 330cc
Weight: TBA
Length: TBA
Barrel length: TBA
Calibres: 4.5 mm / 5.5 mm / 6.35 mm
Variable power dial
Side Lever Cocking
Fully shrouded barrel
Fitted accessory rail
Dovetail scope rail
Walnut stock
Adjustable butt plate
Manual Safety
با توجه به اینکه توان مالی بیشتر کاربرا تو ایران به محصولات ترکیه ای ختم میشه و از طرفی تا اونجایی که من اطلاع دارم تا قبل از این در بین محصولات ترک تنها مدل هرکولس هاتسان بود که دو تا مخزن داشت که در مجموع ۱ لیتر حجم در اختیار مصرف کننده قرار می داد که علاوه بر این که هنوز وارد نشده و اگر هم بشه بدلیل وزن زیادش که بزرگترین عیب محصولات هاتسان هم هست(۵.۹ کیلوKhansariha (290)) فکر نکنم استقبالی ازش بشه شخصاً نظر من که اینه دیگه دوستان رو نمی دونم.
اگه این دو مدل با قیمتی مناسب مثل سری پانچر فعلی وارد بشن،استقبال خوبی ازشون میشه.
وزن pitbull رو که مشخص نکرده، ولی وزن bigmax کلا ۴ کیلو هست با ۸۵۰ سی سی حجم در صورتی که بی تی معمولی ۴/۲۵ کیلو وزنشه با ۲۵۵ سی سی حجم!!!!!!!!.

دادا دستت درد نکنه،عجب چیزهایی زده کرال،خداییش بدجور خاطرخواهش شدم،خیلی قشنگه،بنظر من همه جوره کرال از هاتسان سره و فقط دروزن خلاصه نمیشه،به امید خدا وارد میشه بچه هایی که نخریدن از این مدلها بخرن