شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-01-02 07:43 AM

اگر جسارت به اساتید نباشه بنده پاسخ میدم،مطمئنا بودن رگولاتور بهتر از نبودنشه اما به دو مورد باید توجه داشت ،1،رگولاتور کمی افت قدرت میاره(شنیدم،دقیق نمیدونم)2،اضافه کردن رگولاتور کمی هزینه بره،اگر این دو مورد درست باشن و باهاش کنار بیاید مطمئنا بودنش بهتر از نبودنشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - showkaran - 2017-01-04 01:21 PM

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
لطفا از طریق تصویر یا کلیپ اموزش حساس نمودن ماشه بریکر رو اموزش بدید
ممنونم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2017-01-04 09:46 PM

(2017-01-04 01:21 PM)showkaran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم
سلام. والا من نمیتونم وارد آپلود سنتر بشم و عکس بذارم به همین خاطر توضیح میدم. اسلحه رو پشت و رو کن روی حفاظ ماشه یه شیار هست از داخلش که نگاه کنید یه پیچ الن ریز رو جلوی ماشه میبینید. با شل و سفت کردن اون پیچ با اچار الن تنظیمش کنید ولی خیلی حساسیتش رو بالا نبرید. البته همراه اسلحه من اچارش نبود. اگه مجموعه اچارهای همراه اسلحه شما هم بهش نمیخوره باید از بازار تهیه اش کنید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - pmn - 2017-01-05 02:43 AM

(2017-01-04 01:21 PM)showkaran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم

با سلام
شما از طریق دو تا پبج مشخص شده تو عکس میتونید ماشه رو حساس کنید
اول از طریق شماره ۱ اقدام کنید اگر به هر دلیلی نتونستید از پیج دوم استفاده کنید
دقت کنید که حساسیت ماشه خیلی زیاد نکنید که ممکنه با کوچکترین ضربه به قنداق شلیک کنه
[تصویر: vd7v_119_kral-.jpg]

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-01-08 07:30 PM

(2017-01-02 07:43 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر جسارت به اساتید نباشه بنده پاسخ میدم،مطمئنا بودن رگولاتور بهتر از نبودنشه اما به دو مورد باید توجه داشت ،1،رگولاتور کمی افت قدرت میاره(شنیدم،دقیق نمیدونم)2،اضافه کردن رگولاتور کمی هزینه بره،اگر این دو مورد درست باشن و باهاش کنار بیاید مطمئنا بودنش بهتر از نبودنشه

کاملا حق با شما هست . ممنون از راهنمایی شما .
هزینه نصب رگولاتور چقدر هست ؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-01-08 10:27 PM

والا اطلاع دقیق ندارم اما با توجه به قیمت بالای لوازم پی سی پی ها بعید میدونم زیر دویست تومن باشه،شایدم ارزونتر باشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - whitewolf - 2017-01-10 02:34 PM

سلام دوستان
کسی سایز اورینگای کامل کرال بریکر رو داره؟
سایز اورینگای بریکر یا پانچر با هم فرق میکنه؟
اگه فرق میکنه دقیقا کدوم سایزاش فرق داره با هم
ممنون از جواب سریعتونKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2017-01-10 04:27 PM

(2017-01-10 02:34 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی سایز اورینگای کامل کرال بریکر رو داره؟
سایز اورینگای بریکر یا پانچر با هم فرق میکنه؟
اگه فرق میکنه دقیقا کدوم سایزاش فرق داره با هم
ممنون از جواب سریعتونKhansariha (8)

سلام. دوست گرامی من قبلا سایز اورینگ ها رو گذاشتم. شما برو صفحه 59 همین تاپیک ارسال 585 اونجا متن من هست Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - whitewolf - 2017-01-10 11:14 PM

سلام سایز اورینگای کپسول و نازل شارژ برا بریکر رو میخاستم کسی داره لطفا کمک کنین گیر کردم بد جور

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - shahnam - 2017-01-11 01:49 PM

با سلام خدمت دوستان و اساتید آیا میشود قدرت تفنگ کرال پانچر پرو رو اضافه کرد یا خیر؟ بنده این اسلحه رو(اسلحه نو و آکبند) از لحاظ قدرت با تفنگ رنجر هاتسان 135 که در سایت های مختلف قدرت 28.8 ژول اعلام شده امتحان کردم و تقریبا قدرت برابر و حتی کمی هم ضعیف تر بود لازم بذکر است که کرال پرو با فشار هوای 200 (فول) بدون سایلنسر و درجه تنظیم هم در بالاترین قدرت یعنی 44.3 ژول قرار داشت./ میخواستم راهنمایی فرمایید چگونه میتونم قدرت واقعی یعنی 44.3 ژول رو در بالاترین قدرت داشته باشه در صورتی که از تعداد شات کاسته شود مانعی ندارد با تشکر از خدمات اساتید محترم