شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - KingSaeed - 2016-12-07 03:20 PM

سلام و درود فراوان خدمت دوستان و بزرگان باعث افتخاره عضو این انجمن شدمKhansariha (8).بنده قصد خرید پانچر پرو دارم ولی متاسفانه تو شهر و استان ما(زابل)فروشگاه معتبری نیست و راستش به سایت ها هم اعتمادی ندارم(مشکلات خشاب و لوله و...)دوستان حرفه ای برای خرید کمکم کنن خوشحال میشمKhansariha (8)Khansariha (226)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2016-12-07 04:42 PM

(2016-12-07 03:20 PM)KingSaeed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود فراوان خدمت دوستان و بزرگان باعث افتخاره عضو این انجمن شدمKhansariha (8).بنده قصد خرید پانچر پرو دارم ولی متاسفانه تو شهر و استان ما(زابل)فروشگاه معتبری نیست و راستش به سایت ها هم اعتمادی ندارم(مشکلات خشاب و لوله و...)دوستان حرفه ای برای خرید کمکم کنن خوشحال میشمKhansariha (8)Khansariha (226)

سلام. دوست عزیز مشکل من هم مثل شما بود. پانچر مکسی رو اینترنتی از نماینده رسمیش که شرکت الماس باختر باشه خریدم. مشکلی هم نداشت

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ahmadbah - 2016-12-07 07:56 PM

من از هانت شاپ خریدم مدل مگا یه روزه فرستادن راضیم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2016-12-08 07:58 AM

(2016-12-07 03:20 PM)KingSaeed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود،من هم ابدا به سایتها اعتماد ندارم و تا زمانی که کالا رو نبینم و دست نگیرم نمیخرم،توی شهر ما هم فروشگاهی پانچر پرو رو نداشت،یکی از دوستان که فروشگاه لوازم شکار و ماهیگیری داره سفارش داد برام آوردن،البته به این شرط که اگر از سلامتش راضی نبودم بر ندارم،شما هم به یکی از فروشگاههای شهرتون مراجعه کنید و همین درخواست رو بدین و یادتون هم باشه که بیعانه ندید که پس گرفتنش غیرممکنه!!!در مورد انتخابتون هم واقعا تفنگ خوبیه ولی به دو مورد توجه داشته باشید: 1. حتما حتما تولید 2016 باشه که گلن اف ایکسیه و زیر قنداق جای دوپایه بصورت فابریک داره و قنداقش هم تیره تره.2.به مانومتر نگاه کنید که یه وقت صفر نباشه و اگر صفر بود یعنی تفنگ نشتی داره،بلایی بود که سرم اومد،چیز مهمی نیست و با یه اورینگ حل میشه اما میزنه تو حال آدم بدمصبKhansariha (290)Khansariha (290)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - sinaahoora - 2016-12-11 11:32 PM

سلام بهمگی دوستان میخواستم بدونم مدل مگا ..................................

دوست عزيز
بارها و بارها در انجمن گفته شده كه ش.... با سلاح بادي خلاف قانون هست پس لطفا از مطرح كردن اين موارد در انجمن خودداري فرمائيد كه هم براي خود شما و هم براي انجمن مشكل ايجاد ميكند

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2016-12-27 07:27 PM

سلام نصب رگولاتور بر روی مگا در دقت اون تاثیری داره ؟ از اساتید خواهشمندم پاسخ بدن و دلیل چیست ؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2016-12-28 08:21 PM

رگولاتور باعث میشه برای تمام شاتها از یک میزان هوا استفاده بشه که نتیجه اش سرعت تقریبا برابر تمام شلیک هاست،البته از یه جایی به بعد دیگه رگولاتور خارج میشه از مدار،مطمئنا وقتی تمام شاتها با یک سرعت یا با تلرانس خیلی کم از هم باشن دقت تفنگ هم بالاتر میره،شما تصور کن یه ساچمه با سرعت ۳۲۰ متر و ساچمه بعدی با سرعت ۳۰۰ یا ۳۴۰ متر شلیک بشه،مطمئنا در بالستیکش تاثیر گذاره که رگولاتور با تنظیم میزان فشار هوای خروجی از سیلندر جلوی این قضیه رو میگیره،این نظر حقیر و برداشتم از مطالب اساتید این سایت بود

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - garshasb - 2016-12-31 11:34 AM

(2016-12-28 08:21 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رگولاتور باعث میشه برای تمام شاتها از یک میزان هوا استفاده بشه که نتیجه اش سرعت تقریبا برابر تمام شلیک هاست،البته از یه جایی به بعد دیگه رگولاتور خارج میشه از مدار،مطمئنا وقتی تمام شاتها با یک سرعت یا با تلرانس خیلی کم از هم باشن دقت تفنگ هم بالاتر میره،شما تصور کن یه ساچمه با سرعت ۳۲۰ متر و ساچمه بعدی با سرعت ۳۰۰ یا ۳۴۰ متر شلیک بشه،مطمئنا در بالستیکش تاثیر گذاره که رگولاتور با تنظیم میزان فشار هوای خروجی از سیلندر جلوی این قضیه رو میگیره،این نظر حقیر و برداشتم از مطالب اساتید این سایت بود

با سلام
توضیح کاملی دادید و از بیانتون لذت بردم. فقط نکته ای امکان سو برداشت در مثال شما داره که عرض کنم تفنگهای غیر رگوله هم تلرانس بین شاتی 20 متر برثانیه ندارند و طبق شیب خاصی این اختلاف بوجود میاد. نکته اصلی در رگوله کردن تفنگها نغیر نکردن محل اثابت در فشارهای مختلف میباشد. و دقیقتر شدن یا جمع تر شدن گروپ در مرحله بعدی اهمیت قرار میگیرد.
تلرانس بین شاتی معمولا یک تا پنج متر برثانیه میباشد نه بیشتر.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2017-01-01 07:57 AM

(2016-12-31 11:34 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-28 08:21 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
توضیح کاملی دادید و از بیانتون لذت بردم. فقط نکته ای امکان سو برداشت در مثال شما داره که عرض کنم تفنگهای غیر رگوله هم تلرانس بین شاتی 20 متر برثانیه ندارند و طبق شیب خاصی این اختلاف بوجود میاد. نکته اصلی در رگوله کردن تفنگها نغیر نکردن محل اثابت در فشارهای مختلف میباشد. و دقیقتر شدن یا جمع تر شدن گروپ در مرحله بعدی اهمیت قرار میگیرد.

درود بر شما،اگر هم پاسخ کاملی داده باشم نتیجه شاگردی در محضر شما و سایر اساتید این انجمن است ولاغیر،پیروز باشید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hesamfisher - 2017-01-01 05:48 PM

(2017-01-01 07:57 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-31 11:34 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

درود بر شما،اگر هم پاسخ کاملی داده باشم نتیجه شاگردی در محضر شما و سایر اساتید این انجمن است ولاغیر،پیروز باشید

از شما دو دوست عزیز آقا سیاوش و گرشاسب کمال سپاس رو دارم که اطلاعات ارزندتون رو در اختیار من قرار دادین . در پایان خواستم سوال کنم پس بهتره روی این سلاح رگولاتور نصب کنم که دقت و سرعت شاتهام یکسان بشه ؟؟؟