شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2016-12-04 08:49 AM

بریکر که اصلا برای هدف زنی نیست،کلا بولپاپ ها بدلیل قنداق خیلی کوتاه برای هدف زنی طراحی نشدن،فلسفه طراحی بولپاپ ها صرفا تیراندازی و شکار بدون نیاز به دقت زیاد از توی ماشین است و بس،برای هدف زنی منحصرا باید از رایفل ها استفاده کنید،حتی در رایفل ها هم باید دقت کنید که سایز قنداق برای شما مناسب باشه،اگر قدتون بلند باشه و قنداق کوتاه سمت چپ بالای هدف رو میزنید و اگر قنداق بلند باشه سمت راست پایین و حتما باید این خطا رو با دوربین اصلاح کنید که کار بسیار پرزحمتی است،بنده اول برنو کوتاه یکی از دوستان رو میخواستم بخرم که با چندین تیراندازی به بالای چپ هدف زدم و فهمیدم باید برنو بلند بخرم،وقتی برنو بلند رو برای آزمایش بردم با نخستین تیر هدف رو زدم،همیشه رایفل ها در هدف زنی یه سر و گردن که چه عرض کنم،تمام قد از بولپاپها سر بودن و هستن،امیدوارم موفق باشید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2016-12-04 04:53 PM

یکی از عزیزان محبت کنند شماره تماسشون رو توی خصوصی ارسال کنند چون بنده آپلود کردن بلد نیسم،از یه گروپ از ۴۵ متری عکس گرفتم میخوام آپ کنم بلد نیستم،سپاس

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - parsahunter - 2016-12-04 06:19 PM

(2016-12-04 04:53 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از عزیزان محبت کنند شماره تماسشون رو توی خصوصی ارسال کنند چون بنده آپلود کردن بلد نیسم،از یه گروپ از ۴۵ متری عکس گرفتم میخوام آپ کنم بلد نیستم،سپاس

یجوری بزا ...استفاده کنیم لطفا نوع ساچمه رو هم بگین

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2016-12-04 07:34 PM

برای یکی از عزیزان تلگرام کردم محبت میکنن از طرف بنده آپلودش میکنن،فاصله ۴۵ متر،وضعیت نشسته،تفنگ روی صندلی تکیه کرده،ساچمه جی اس بی اگزگت ۱۸.۱۳،فشار از ۱۷۰ تا ۱۴۰،باور کنید سه تا ساچمه تعمدا به چپ زدم که ببینم همونجا رو میزنه یا نهKhansariha (219)
برای امین خان فرجی از بچه های انجمن تلگرام کردم اگر زحمت آپلود رو بکشن منت گذاشتن به بنده

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amin.faraji - 2016-12-04 08:21 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2016-12-04 08:22 PM

امین جان یه دنیا سپاسKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - sadeghhutsan - 2016-12-04 11:54 PM

واجب شد ک بعد سال 95 یه کرال پانچر پرو بخرم . اقاع خیلی خوبه و واقعا میارزهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
مفته 1700.
خدایا عمر مارونگیر و بزار به این تفنگ برسیمKhansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - parsahunter - 2016-12-05 12:17 AM

عالیه فقط پانچر پرو هم مثل ای تی بگیر نگیر دارن درسته ؟؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alitb - 2016-12-05 12:31 AM

دوستان اگه بشه نظرتونو درباره کرال پرو بگید
هرکی ازش استفاده کرده خوبی و بدی هاش رو بگه و توی رنج قیمت این تفنگ آیا مدل بهتری برای خرید هست یا نه
ودر کل ارزش خریدش داره یا نه
وشارژ کردنش با تلمبه راحته یا نه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - siavashpayam - 2016-12-05 08:17 AM

(2016-12-04 11:54 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واجب شد ک بعد سال 95 یه کرال پانچر پرو بخرم . اقاع خیلی خوبه و واقعا میارزهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
مفته 1700.
خدایا عمر مارونگیر و بزار به این تفنگ برسیمKhansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)

البته این مدل از 1.7 یخورده بیشتره،چون گلنگدنش اف ایکسیه و زیر قنداق جای دوپایه بصورت فابریک داره،تقریبا 1.8 میلیون،اما واقعا عالیه،خداییش من راضیم،به امید خدا شما به زودی زود میخری،پیش از پایان سال و گروپ میذاری ما کیف میکنیم داداش
(2016-12-05 12:17 AM)parsahunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالیه فقط پانچر پرو هم مثل ای تی بگیر نگیر دارن درسته ؟؟

والا من که از چند نفر شنیدم پرو ایرادی نداره اما امین جان میگن کلا تفنگ شانسیه که من هم تا حدودی قبول دارم،مثلا تفنگ خودم اورینگ زیر مانومترش خراب بود نشتی داشت که خودم درستش کردم اما از نظر دقت بعید میدونم خیلی با هم فرق داشته باشن دوتا تفنگ
(2016-12-05 12:31 AM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه بشه نظرتونو درباره کرال پرو بگید
هرکی ازش استفاده کرده خوبی و بدی هاش رو بگه و توی رنج قیمت این تفنگ آیا مدل بهتری برای خرید هست یا نه
ودر کل ارزش خریدش داره یا نه
وشارژ کردنش با تلمبه راحته یا نه

والا بنده که تازه خریدم ،دو سه هفته است،ولی واقعا راضی هستم،هم توی شکارگاه خوب پاسخ داده هم توی هدف زنی،فقط کمی وزن بالا است که تمام پی سی پی ها وزن بالایی دارن،در مورد شارژ با تلنبه هم باید بگم واقعا کار آسونیه اما بیشتر ما چون بلد نیستیم چجوری باید با تلنبه تفنگ رو شارژ کنیم ازش شاکی یا حتی گریزان هستیم،تلنبه رو آروم بیارید بالا و آروم هم بدید پایین،ابدا تلاش نکنید تند باد بزنید،خیلی با تلنبه معمولی متفاوته،هرچی آروم تر تلنبه بزنید بادی که وارد تفنگ میشه بیشتره،خیلی عجیبه ولی درسته،نکته بعد اینکه در ازای هر ده تلنبه یه استراحت دو سه دقیقه ای به تلنبه بدید،اینجوری تلنبه داغ نمیکنه و اورینگهاش خراب نمیشن،نکته سوم هم که فروشنده بهم گفت این بود که پیچ خروج باد رو آروم آروم باید باز کنید که هوا آروم تخلیه بشه که هنوز دلیلش رو متوجه نشدم،در کل اگر قصد خرید پی سی پی در این رنج قیمت رو دارید بنظر من تفنگ خوبیه و من خیلی راضی هستم ازش،چند بار پیشتر گفتم،باهاش ساقه پرتقال که فکر نمیکنم بیشتر از یک میلیمتر باشه رو از 9 متری زدم،این رو هم فراموش نکنید که دقت در تیراندازی بخشیش به تفنگ برمیگرده اما بخشی هم به دوربین(کیفیت،بستن صحیح و تنظیم صحیح) و بخشی هم به تیرانداز برمیگرده ،پیروز باشید
راستی یه چیز دیگه در مورد تیراندازی به هدف،هدف گیری بیش از ده ثانیه هیچ سودی نداره،بدلیل خستگی چشم و خستگی دستها در هر حالتی غیر از درازکش ،اگر به هر دلیلی هدف گیریتون بیش از ده ثانیه طول کشید کلا بیخیال بشید،چشمتون رو از دوربین بلند کنید،دستها رو ریلکس کنید و بعدش دوباره هدف بگیرید