شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hosseinf - 2016-08-25 03:54 PM

(2016-08-25 02:38 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
مدل بریکر در بالاترین قدرتش 120 شات میده
در پایین ترین قدرتش چطور ? همون 120 شات رو میده یا بیشتر ?
خواهشا کسایی که این تفنگ رو تست کردن جواب بدن

(2016-08-25 03:22 PM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-25 02:38 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
۵۰ تا ۵۵ شات در بالاترین قدرت میده

گر نکوبی شیشه غم را به سنگ ،هفت رنگش میشود هفتاد رنگ
بنده این سلاح رو ندارم اما:
مگه در مدل بریکر تغییر قدرت به وسیله ولوم قدرت تاثیری در تعداد شات داره؟ تا جایی که یادمه همه جا گفته شده (البته در مورد مدل های معمولی و مکسی و مگا) این ولوم قدرت تاثیری در تعداد شات نداره.

در ضمن اون 120 شات که برای مدل پرو عنوان میشه من فقط در این سایت از یک نفر و در یک فروشگاه اینترنتی دیدم که عنوان شده و در مشخصات خود سایت کرال همون تعداد 60 شات برای فشار 200 تا 120 بار ذکر شده(با مخزن 330 سی سی)، البته شاید بشه به 120 شات رسوند اما با چه قدرتی مشخص نیست و بعید میدونم در مدل پرو تحول تکنولوژیک خاصی انجام شده باشه که افزایش تعداد شات آن هم به 120 شات با کاهش شدید قدرت مواجه نشه.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2016-08-25 08:05 PM

بنده متاسفانه یک تانک کامل شارژ تست نکردم مدلهای جدید رو ولی در مدل دویل با کم کردن ولوم افزایش میزان شات داشتم .

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2016-08-26 11:06 PM

(2016-08-25 03:54 PM)hosseinf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

(2016-08-25 03:22 PM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
۵۰ تا ۵۵ شات در بالاترین قدرت میده

گر نکوبی شیشه غم را به سنگ ،هفت رنگش میشود هفتاد رنگ
بنده این سلاح رو ندارم اما:
مگه در مدل بریکر تغییر قدرت به وسیله ولوم قدرت تاثیری در تعداد شات داره؟ تا جایی که یادمه همه جا گفته شده (البته در مورد مدل های معمولی و مکسی و مگا) این ولوم قدرت تاثیری در تعداد شات نداره.

در ضمن اون 120 شات که برای مدل پرو عنوان میشه من فقط در این سایت از یک نفر و در یک فروشگاه اینترنتی دیدم که عنوان شده و در مشخصات خود سایت کرال همون تعداد 60 شات برای فشار 200 تا 120 بار ذکر شده(با مخزن 330 سی سی)، البته شاید بشه به 120 شات رسوند اما با چه قدرتی مشخص نیست و بعید میدونم در مدل پرو تحول تکنولوژیک خاصی انجام شده باشه که افزایش تعداد شات آن هم به 120 شات با کاهش شدید قدرت مواجه نشه.
پرو همون مگا با قنداق شکیل تره. 120 شات نمیده مگر اینکه با تنظیم فنر سوزن توانش پایین آورده بشه. همیشه وقتی صحبت تعداد شات
میشه منظور توی محدوده 200 تا 100 بار هستش. من شخصا با مهندس میانجی مدیر عامل الماس باختر صحبت کردم. تمامی نمونه های وارداتی کرال 40 ژول هستند. وقتی مکسی من تو محدوده 200 تا 100 بار توی بیشترین توان 70 شات میده چطور پرو با فقط حداکثر 20 درصد حجم بیشتر سیلندر میتونه 70 درصد شات بیشتر بده ؟؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amin.faraji - 2016-08-29 11:05 PM

دوستان کسی خبر داره مانومتر مخزن هاتسان به مخزن کرال میخوره یا نه؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2016-08-30 06:13 PM

(2016-08-29 11:05 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی خبر داره مانومتر مخزن هاتسان به مخزن کرال میخوره یا نه؟

بعید میدونم دوست عزیز. مانومتر کرال خیلی کوچیکه و چون توی قنداق هستش در صورت یکسان بودن رزوه ها به احتمال زیاد محل قرار گیریش در قنداق باید گشاد بشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - discovery - 2016-09-01 03:06 PM

دوستان کسی میدونه ایا خساب های مدل قدیمی مکسی مشکلی هم داره یا نه ؟ یا فقط خشاب های مدل fx بدون مشکل هستند .ممنونKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2016-09-01 04:27 PM

(2016-09-01 03:06 PM)discovery نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه ایا خساب های مدل قدیمی مکسی مشکلی هم داره یا نه ؟ یا فقط خشاب های مدل fx بدون مشکل هستند .ممنونKhansariha (8)

خشاب اف ایکسی بخرید. من خشاب فلزی خریدم که یکی از خشابها تازگی کمی لبه ساچمه رو دفرمه میکنه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Amirrrsm - 2016-09-19 10:59 PM

سلام من تازه واردم Khansariha (8)مدل مكسي رو از كجا ميتونم تهيه كنم
توي فردوسي تهران كي كارش از همه درست تره ؟؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - climber7043 - 2016-09-20 08:12 PM

(2016-09-19 10:59 PM)Amirrrsm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من تازه واردم Khansariha (8)مدل مكسي رو از كجا ميتونم تهيه كنم
توي فردوسي تهران كي كارش از همه درست تره ؟؟
سلامKhansariha (8)
فروشگاه آقالو خوبه بخری. با خیال راحت خرید کن.Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - discovery - 2016-10-09 08:37 AM

من تفنگم رو چهار روز پیش شارژ کردم الان که رفتم سراغش دیدم که فشارش اومده روی 170 بار به نظرتون کدوم اورینگش مشکل داره و اینکه ایا دوستان سایز اورینگش رو دارن؟ممنونKhansariha (8)