شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - nicedent - 2016-07-26 04:11 PM

(2016-07-25 10:11 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم مکسی دارم. کرال مگا قدرت بالاتری نسبت به مکسی داره ولی نمونه های وارداتی ظاهرا همه دارای توان برابر در حدود 40 ژول هستند. کپسول بزرگش تعداد شات واقعا خوبی میده ولی خب طبیعی هستش که بلندتر بودنش باعث میشه رودست تیراندازی کردن در قیاس با مکسی مشکل تر بشه. شارژ کردنش با تلمبه نیاز به حوصله داره و بهتره از کپسول برای شارژش استفاده کنید. در مجموع طراحی و زیبایی و کپسول 330 سی سی اون رو توی موقعیت واقعا بهتری نسبت به اسلحه هایی مثل ای تی قرار میده. ولوم توان به طور کلی خیلی کاربردی نیست و خودم هم توی مکسی اصلا ازش استفاده نمیکنم. حداکثر ساچمه ایی که توی خشابش جا میخوره سامیانگ 28 هستش و ساچمه بلندتر توش جا نمیخوره ( البته احتیاجی هم نیست ). در کل در رنج سلاحهای همرده از لحاظ قدرت و قیمت اسلحه واقعا خوبی هستش.

سلام ممنون شما اگه با کپسول شارژ میکنین, میشه بگین چندبار فول میکنین و نوع کپسول رو هم بگین
سپاس

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2016-07-27 09:08 PM

عرض کنم که من از تلمبه کرال برای شارژ استفاده میکنم و تجربه ای در مورد تعداد شارژ با کپسول ندارم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - unique - 2016-07-28 09:53 AM

آیا پانچر از نظر دقت قابل قبول هست؟
ممنون میشم مقایسه ای بین هاتسان و کرال لنجام بدید.
می ارزه من اتی 44 رو بفروشم و پانچر بریکر بگیرم؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hosseinf - 2016-07-31 08:40 PM

سلام
اول از همه از مدیران تقاضا دارم در صورت صلاح دید بخش جدایی برای پی سی پی های کرال ایجاد کنند، چون با توجه به قیمت و واردات مناسب این سلاح، احتمالا یکی از مباحث پرطرفدار سایت خواهد بود، و همچنین به دلیل اضافه شدن مدل های مختلف که بعضا تفاوت های قابل توجه ای با دیگر مدل ها دارند این تاپیک به شدت در حال درهم ریخته شدن هست و جا داره برای برخی موارد تاپیک جدا ایجاد بشه.
............................................................

دوستان آیا بین کرال پرو و مگا غیر از ظاهر، تفاوت دیگری هم هست؟ (البته بیشتر تفاوت های ساختاری مثل کیفیت و ... مد نظرم هست نه ظاهری)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehti - 2016-07-31 11:16 PM

سلام به همه.
دوستانی که کرال بریکر دارند ممنون میشم ی گروپ تو 40 یا 50 متری از این سلاح قرار بدند.تشکر.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2016-08-13 07:48 PM

سلام. روی کپ کرال پانچر سمت چپ جلوی محل قرارگیری خشاب یه پیچ ریز قرار داره. کسی میدونه کارش چیه ؟
سوال دوم هم اینه که برای چک کردن سالم بودن اورینگ دور لوله تلاش کردم لوله رو در بیارم ولی حدود نیم سانت لوله اومد جلو در نیومد. نخواستم بهش فشار بیارم. کسی میدونه دراوردن لوله قلق خاصی داره یا نه ؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - zmehdi - 2016-08-16 01:03 PM

سلام به دوستان

یه دونه پانچر پرو گرفتم که برا ش... لازمش داشتم و خدایی ازش راضی هستم.
دقت بالا
تعداد شات بالا حدود 120
بسیار خوش دست
خیلی شیک و کامل هست.
با ساچمه 18 گرین عالی جواب میده و تا فاصله 80 تا صد متر برا ش... راحت جواب میده.
قیمت بسیار مناسب نسبت به کیفیت.
دوستان کسی خواست بگیره از تلمبه ساخت شرکت کرال استفاده نکنه چون خوب جواب نمیده
از تلمبه دو زمانه اپتیما استفاده کنید تو رب ساعت فول میشه.
چندتا عکس هم میزارم

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس ش...هایی که تو دو ساعت زدم رو به دلیل قوانین نمیتونم بزارم.
دوستان اگه میخواهید ش... کنید یه حد معقول بزارید برا خودتون و هر روز و بی رویه ش... نکنید.
جاهای که میدونید بعد از ش... نمیتونید به شکار دسترسی داشته باشید ش... نکنید چون فقط به طبیعت به احترامی میکنید و وجدانتون رو اذیت میکنید.
من دوربین کامت رو 555 تومن انداختم روش که میل دات حک شده داره و خیلی شفافه.
به 5 تیر تنظیم شد و بعد از تنظیم شدن ردخور نداشت.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - شرود - 2016-08-16 03:31 PM

(2016-08-16 01:03 PM)zmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان

دقت بالا
تعداد شات بالا حدود 120
بسیار خوش دست
خیلی شیک و کامل هست.
با ساچمه 18 گرین عالی جواب میده و تا فاصله 80 تا صد متر برا ش... راحت جواب میده.
چندتا عکس هم میزارم

[/img]

[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان اگه میخواهید ش... کنید یه حد معقول بزارید برا خودتون و هر روز و بی رویه ش... نکنید.
جاهای که میدونید بعد از ش... نمیتونید به شکار دسترسی داشته باشید ش... نکنید چون فقط به طبیعت به احترامی میکنید و وجدانتون رو اذیت میکنید.

مبارک باشه. ان شا الله خوب ازش استفاده کنی و لذتش رو ببری
با قدرت چند ژولی 120 شات میده؟ تو بالاترین قدرت یا پایین ترین قدرتش
به غیر از لحاظ ظاهریش چه تفاوتی با مگا داره؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mojtabasadeghi - 2016-08-16 06:15 PM

سلام دوستان کسی اینجا هست جواب ما رو بده؟ می خواستم بدونم آقا مسیح فروشگاه دارن؟ اگه دارن آدرسش کجاست؟ چطوری میشه ازشون خرید کرد؟ لطفا جواب بدید. ممنون یا شماره ای ازشون کسی داره؟Khansariha (215)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - zmehdi - 2016-08-16 08:47 PM

(2016-08-16 03:31 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-16 01:03 PM)zmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان

دقت بالا
تعداد شات بالا حدود 120
بسیار خوش دست
خیلی شیک و کامل هست.
چندتا عکس هم میزارم

[/img]

[/img]

مبارک باشه. ان شا الله خوب ازش استفاده کنی و لذتش رو ببری
با قدرت چند ژولی 120 شات میده؟ تو بالاترین قدرت یا پایین ترین قدرتش
به غیر از لحاظ ظاهریش چه تفاوتی با مگا داره؟
مگا مخزنش با پرو یکیه ولی مگا فقط 40 شات میده و پرو 120 شات.اونم
به دلیل سوزن والو پانچر پرو بوده و از نظر فنی قابل تنظیم و از طریق پیچ فنر امکان کاهش یا افزایش شات وجود دارد.
با قدرت 45 ژول 120 شات میده.ولی راستشو بگم هنوز با قدرت پایین چک نکردم که چند شات میده.
.