شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehti - 2016-04-22 09:11 PM

سلام با کرال ها نمیدونم.اما با بوکانیر تی اس که گروپ میگرفتم تا 50 متر عین وایروخ گروپ میداد اما تو مسافتهای بالا کم میاورد و خیلی به راست کشیده میشد گروپ هم باز میشد.
جی اس بی برای مسافتهای بیش از 50 خوبه و حرف نداره.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - smoker - 2016-05-03 11:56 PM

سلام سوالی که داشتم آیا میشه با کم کردن پیچ پشت چکش به قدرت 25ژول رسید یا نه؟ میشه فنری مثل فنر چکش رو البته کوتاهتر درست کرد و اگر میشه کجا و چطوری ؟ و نهایتا چند دور میشه پیچ چکش رو چرخوند تا قدرت رو کم کرد و مشگلی پیش نیاد (یعنی حد استانداردش چند دوره)ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2016-05-04 08:32 AM

(2016-05-03 11:56 PM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سوالی که داشتم آیا میشه با کم کردن پیچ پشت چکش به قدرت 25ژول رسید یا نه؟ میشه فنری مثل فنر چکش رو البته کوتاهتر درست کرد و اگر میشه کجا و چطوری ؟ و نهایتا چند دور میشه پیچ چکش رو چرخوند تا قدرت رو کم کرد و مشگلی پیش نیاد (یعنی حد استانداردش چند دوره)ممنون
سلام. این کار شدنیه ولی نمیشه گفت چند دور بپیچونید درست میشه. اگه توان خاصی مد نظرتون هست باید کورنو داشته باشید تا بتونید توان خروجی رو مشخص کنید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mohrahdar - 2016-05-13 04:42 AM

سلام دوستان چطور می شه مخرن کرال مگا را خالی کرد و زیک سوال دیگه با کوبل خودش تفنگ شارژ نمیشه ولی با کوبل هاتسان شارژ می شه یعنی کوبل فابریکش خرابه البته با تلمبه شارژ می کنم ممنون می شم راهنمایی کنید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mryazdi - 2016-05-13 12:58 PM

(2016-05-13 04:42 AM)mohrahdar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان چطور می شه مخرن کرال مگا را خالی کرد و زیک سوال دیگه با کوبل خودش تفنگ شارژ نمیشه ولی با کوبل هاتسان شارژ می شه یعنی کوبل فابریکش خرابه البته با تلمبه شارژ می کنم ممنون می شم راهنمایی کنید
کاش عکسی هم از کوپل ميگذاشتين احتمالا مشکل از اورينگ های کوپل هستش یا خورده شدن و یا پارگی دارن ضمنا اگر محکم بسته نشه هوا نشتی میده و شارژ درست انجام نمیشه

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mohrahdar - 2016-05-13 07:32 PM

متشکر mryazdi اورینگهای زاپاس رو هم امتحان کردم نشد فردا براش اورنگ جدید میگرم ببینم چی می شه
مثل هاتسال کرال اچار برای تخلیه مخزن نداره؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mohammada - 2016-05-25 07:47 PM

سلام به همه دوستان.
من تازه تو سایت عضو شدم.
ممنون از مطالب مفیدتون.
یه سوال داشتم از دوستان.
قصد خرید اولین پی سی پیمو دارم.تا دو تمن بهترین گزینه به نظر شما چیه.من خودم تحقیق که کردم ،گزینه ها کرال پانچر مگا و کرال پانچر برکر و هاتسان ای تی 44 تاکتیکال(البته اگه بتونم گیر بیارم) و ای تی 44 کیو ای
لطفا کمکم کنین.
ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - moeinasghari - 2016-05-25 09:44 PM

(2016-05-25 07:47 PM)mohammada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان.
من تازه تو سایت عضو شدم.
ممنون از مطالب مفیدتون.
یه سوال داشتم از دوستان.
قصد خرید اولین پی سی پیمو دارم.تا دو تمن بهترین گزینه به نظر شما چیه.من خودم تحقیق که کردم ،گزینه ها کرال پانچر مگا و کرال پانچر برکر و هاتسان ای تی 44 تاکتیکال(البته اگه بتونم گیر بیارم) و ای تی 44 کیو ای
لطفا کمکم کنین.
ممنون

اگه بخوای تا دو تومن فقط خود سلاح هزینه کنی

بوکانیر انگلیس 1900 تا 2 میلیون تومان

کرال بریکر 1900 تا 1980 میلیون تومان

کرال مگا 1500 تا 1550 میلیون تومان

کرال مکسی سری جدید سنتتیک 1200 میلیون تومان
کرال مکسی سری جدید چوبی 1250 میلیون تومان
هاتسان ای تی 44 که جدیدا شده تخم مرغ شانسی 1300 میلیون تومان چوبیش 1400 میلیون تومان
از بالا طبق الویت نوشتم و کیفیت و دقت
حالا بماند کپسول یا تلمبه میگیری
دوربین هم میخوای دوربین هم میتونی از 190 تا ... هزینه کنی

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mohrahdar - 2016-05-26 05:30 AM

با سلام مانومتر تفنگم کرال مگا خراب شده دوستان در مورد تعمیر راهنمایی می کنید با تشکر

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - arashramesh - 2016-05-26 11:31 AM

درود
کرال آرمز در ایران نمایندگی رسمی داره؟لطفا معرفی بفرمایید اگه میدونید.
میخوام بپرسم puncher full silent و puncher pro رو کی وارد میکنن ؟!!