شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - garshasb - 2016-01-25 01:15 AM

(2016-01-24 03:13 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز...اقا دنبال اورینگ 7.5*1دنیا رو گشتم....کسی سوراغ داره...واسه دهنه لوله پانچره...لطفا راهنمایی..ممنون میشم

سلام
از سایز ۸_۱/۵ استفاده کنید، هم عملکرد بهتری داره هم نایاب نیست و به قولی سایز استاندارد هست.Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MILADSOBHI - 2016-01-25 08:07 AM

1.5-8جا نمیرع تو شیار لوله...
(2016-01-17 06:08 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اورنگ لول عوض کن اندازه هم 1*7.5 هست از جنس وایتون استفاده کن البته نمیدونم سری جدید تو قسمت اورنگ تغییراتی دادن یا نه این اندازه که من گفتم مال سری پامچر هست .من خودم با این مشکل مواجه شدم که موقع شلیک ساچمه بعدی میزنه بیرون که باید خشابو دربیاری و دوباره ساچمه گذاری کنی که ایراد از اورنگ لول بود وبا تعویض مشکل حل شد

دوست عزیز شما اورینگ رو از کجا پیدا کردین اردبیل رو کلا گشتم..استارا...حسن اباد هم بچه ها گشتن....اگخ لطف کنین ادرس اون اورینگ فروشی که از اونجا خرید کردین رو بگید..ممنون میشم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Atiyabi - 2016-01-30 11:18 AM

سلام.بچه ها من یه کرال پانچر مکسی خریدم ،به نظرتون اگه هاتسان at44 میگرفتم بهتر نبود؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - jabili - 2016-01-30 01:22 PM

(2016-01-30 11:18 AM)Atiyabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.بچه ها من یه کرال پانچر مکسی خریدم ،به نظرتون اگه هاتسان at44 میگرفتم بهتر نبود؟

مشاوره بعد خرید؟Khansariha (266)
خب حالا خریدی دگ دوست عزیز.مبارکت باشه.انشالاه ماشش برات بچکه .بنظر از هاتسان بهتره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - garshasb - 2016-01-30 01:49 PM

(2016-01-30 11:18 AM)Atiyabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
مبارک باشه دادا، با سلامتی و بی خطر استفاده کنی.
باید قبل از خرید سوال میپرسیدید، نه الان!!!
لطفا دست از تحقیقات بردار و با لذت کامل از تفنگ بسیار خوشگلت لذت ببر، برای تفریح و ... خیلی تفنگ خوبیه، بالانس خیلی خوبیم داره و البته قدرت خیلی خوبیم داره.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2016-01-30 09:08 PM

مبارک باشه. دوست عزیز چند تموم شد براتون ؟ میخوام در جریان قیمت باشم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Atiyabi - 2016-02-01 12:31 PM

سلام عزیزم ،1500 خریدم ،فردوسی ،راستی اگه کرال پانچر مکسی 45 ژول قدرت داره چرا تو سایت خوده کرال زده 33 ژول؟ هاتسان فکر کنم افت قدرت زیاد داره نه؟'

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - N.Sniper - 2016-02-01 01:08 PM

دوستان این تفنگ ولوم تنظیم قدرت داره؟
اگه داره رو چه قدرت هایی میشه تنظیم کرد؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - jabili - 2016-02-01 01:46 PM

(2016-02-01 01:08 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این تفنگ ولوم تنظیم قدرت داره؟
اگه داره رو چه قدرت هایی میشه تنظیم کرد؟

بله از 16 ژول تاتقریبا 45 ژول

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2016-02-01 01:50 PM

(2016-01-25 01:15 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-24 03:13 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز...اقا دنبال اورینگ 7.5*1دنیا رو گشتم....کسی سوراغ داره...واسه دهنه لوله پانچره...لطفا راهنمایی..ممنون میشم

سلام
از سایز ۸_۱/۵ استفاده کنید، هم عملکرد بهتری داره هم نایاب نیست و به قولی سایز استاندارد هست.Khansariha (8)

سلام
دوستان منم 7.5*1 میخوام، 8*1.5 امتحان کردم، اولا که چون ضخامتش 1.5 هست جا نمیره، بعد هم که با هزار بدبختی جا زدم با چند تا شلیک باز بیرون اومد و تو درگیری با ساچمه پاره شد
لطفا اگر کسی میشناسه کجا اورینگ 7.5 در 1 رو دارن معرفی کنه
ممنون