شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2016-01-17 06:08 PM

اورنگ لول عوض کن اندازه هم 1*7.5 هست از جنس وایتون استفاده کن البته نمیدونم سری جدید تو قسمت اورنگ تغییراتی دادن یا نه این اندازه که من گفتم مال سری پامچر هست .من خودم با این مشکل مواجه شدم که موقع شلیک ساچمه بعدی میزنه بیرون که باید خشابو دربیاری و دوباره ساچمه گذاری کنی که ایراد از اورنگ لول بود وبا تعویض مشکل حل شد

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MILADSOBHI - 2016-01-17 08:36 PM

خیلی ممنون از راهنمایی شما

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MILADSOBHI - 2016-01-19 02:24 PM

سلام..دوستا خشاب رو باز کردم یه فنر ریز بود درست بالای خشاب داخل اون قسمت شیشه ای اون گم شد...از کجا میتونم پیدا کنم...ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2016-01-19 08:35 PM

(2016-01-19 02:24 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..دوستا خشاب رو باز کردم یه فنر ریز بود درست بالای خشاب داخل اون قسمت شیشه ای اون گم شد...از کجا میتونم پیدا کنم...ممنون

سلام دوست گرامی قبل از باز کردن هر قسمتی از سلاح یک پارچه سفید یک در یک متر روی زمین و نه میز پهن کنید .
و قبل از باز کردن هر وسیله ای که اطلاعاتی در موردش ندارید از دوستانی که تجربه داند سوال کنید
اون فنر هم باید بگردید یه فنر ریز با قطر خدود یک و نیم یا دو میلیمتر پیدا کنید . جاش بذارید . جایی نیست که فنر خشاب پانچر بفروشه .

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - lambook - 2016-01-20 01:10 PM

سلام دوست عزیز میتونی یه فنر مشابه خودش گیر بیاری جایگزین کنی
مال من جای پیچ خشاب هرز شده بود و باز میشد از پیچ بلند تر و یه خورده گوشت دار استفاده کردم خیلی هم محکم شده و درست داره کار میکنه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - jabili - 2016-01-23 12:30 PM

دوستان رو حالت مینیمم و ماکزیمم کرال پانچر تعداد شات متفاوته یا یکسان؟و اینکه اگ رو حداکثر دوربین تنظیم بشه رو ولوم های دگ دوربین تنظیمش بهم میخوره؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Atiyabi - 2016-01-24 11:24 AM

سلام،دوستان اگه راهنامایی کنین ممنون میشم،من تازگی یه کرال پانچر مکسی خریدم،یه مشکل که دارم اینه که نمیدونم باید صدای تفنگ بدون صدا خفه کن چقدر باشه ،الان صدای تفنگ من بدون صدا خفه کن شاید از تفنگ بادی هم بیشتر باشه رو قدرت 45 ژولش،،میخواستم ببینم این صدا طبیعیه؟ ممنون
خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدین ،مرسی

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2016-01-24 12:53 PM

(2016-01-24 11:24 AM)Atiyabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،دوستان اگه راهنامایی کنین ممنون میشم،من تازگی یه کرال پانچر مکسی خریدم،یه مشکل که دارم اینه که نمیدونم باید صدای تفنگ بدون صدا خفه کن چقدر باشه ،الان صدای تفنگ من بدون صدا خفه کن شاید از تفنگ بادی هم بیشتر باشه رو قدرت 45 ژولش،،میخواستم ببینم این صدا طبیعیه؟ ممنون
سلام روی ولوم اخر صداش خیلی زیاده :D
روی ولم اول صداش خیلی کمه . سایلنسر من که آقا مسیح ساختنش به شدت روی صدا تاثیر داره و اون رو کم میکنه
(2016-01-23 12:30 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان رو حالت مینیمم و ماکزیمم کرال پانچر تعداد شات متفاوته یا یکسان؟و اینکه اگ رو حداکثر دوربین تنظیم بشه رو ولوم های دگ دوربین تنظیمش بهم میخوره؟
در مورد تعداد شات هیچ وقت نشمردم و مقایسه نکردم ولی 40 تا 50 شات خوب میده .
در مورد ولوم و تاثیرش روی صفر هم بله تاثیر داره .

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - jabili - 2016-01-24 01:11 PM

(2016-01-24 11:24 AM)Atiyabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله طبیعیه.صدای پی سی پی بدون خفه کن زیاده

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MILADSOBHI - 2016-01-24 03:13 PM

سلام دوستان عزیز...اقا دنبال اورینگ 7.5*1دنیا رو گشتم....کسی سوراغ داره...واسه دهنه لوله پانچره...لطفا راهنمایی..ممنون میشم