شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2016-01-05 09:48 PM

لطف کنید گروپ های 25 و 50 مترشون رو بزارید تا بهتر متوجه بشم ....
چون خیلی از دوستان مشکل من رو دارن

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amirz - 2016-01-06 12:03 AM

سلام
من تا حالا بالای ۱۰تا کرال رو تست کردم بیشترشون ایراد مونتازدارن وباید پیچ پشت چکش رو تنظیم کرد .
بیشتر این اتفاق موقعی می افته که قدرت تفنگ بیشتر از ۴۸ژول میشه.
من دستگاه کونگراف ندارم وبا دردسر زیاد موفق به تنظیم تفنگه خودم شدم که از 200تا100بار 48شات یک نواخت میده.
در اولین فرصت گروپ 20 تا 50 می زارمKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - taleb - 2016-01-06 07:05 PM

لطفا عکس پیچ پشت چکش به همراه توضیح روش تنظیم رو هم قرار بدید. رسیدن به شلیک های یکنواخت ضروریست.
تنظیم پیچ چکش یعنی کم کردن قدرت؟

فرستاده شده از ST27aِ من با Tapatalk

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - lambook - 2016-01-15 04:14 PM

سلام دوستان امروز یه گروپ 25 متر گرفتم
تعداد شلیک 4 تا که دو تا روی هم خورد و یکی با فاصله یک سانت از اولی و یکی با فاصله 2 سانت

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MILADSOBHI - 2016-01-16 08:20 PM

سلام خدمت دوستان گرامی...یکی دو روز پیش وقتی با تفنگم شلیک کردم ساچمه از جای که پشتش تو خشاب خالیه...همون جایی که خشاب رو پرمیکنن..بعد شلیک میاد بیرون و برای شلیک بعدی خشاب نمی چرخع...اورینگ هارو عوض کردم..گفتم شاید اورینگ خراب باشه وباد رو پس میزنه..اورینگهای لوله و اورینگ دور خشاب ولی الان اصلا مکش نداره...ولی باز دامنه تیر میاد بیرون..حالا این مشکل برای دوستان پیش اومده

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2016-01-17 01:27 AM

(2016-01-16 08:20 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گرامی...یکی دو روز پیش وقتی با تفنگم شلیک کردم ساچمه از جای که پشتش تو خشاب خالیه...همون جایی که خشاب رو پرمیکنن..بعد شلیک میاد بیرون و برای شلیک بعدی خشاب نمی چرخع...اورینگ هارو عوض کردم..گفتم شاید اورینگ خراب باشه وباد رو پس میزنه..اورینگهای لوله و اورینگ دور خشاب ولی الان اصلا مکش نداره...ولی باز دامنه تیر میاد بیرون..حالا این مشکل برای دوستان پیش اومده

سلام من متوجه نمیشم
ساچمه از سوراخی که برای پر کردن خشاب استفاده میشه میزنه بیرون ؟
چه ساچمه ای استفاده میکنید ؟
آیا خشاب رو چرب کردید ؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MILADSOBHI - 2016-01-17 10:07 AM

(2016-01-17 01:27 AM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-16 08:20 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من متوجه نمیشم
آیا خشاب رو چرب کردید ؟

بله..ساچمه از اون سوراخ لود خشاب موقع شلیک میزنه بیرون
جی اس بی
خشاب نه چرب نکردم

اولین پی سی پی کرال (پانچر) - M.H.ABBASSI - 2016-01-17 10:09 AM

(2016-01-17 10:07 AM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-17 01:27 AM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من متوجه نمیشم
آیا خشاب رو چرب کردید ؟

بله..ساچمه از اون سوراخ لود خشاب موقع شلیک میزنه بیرون
جی اس بی
خشاب نه چرب نکردم

سلام
لوله گير نيست؟

[PISTOL]فشمي

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2016-01-17 01:32 PM

درود اقای صبحی اگر ساچمه توی لول گیر نکرده باشهو لول ازاد هست اورنگ لول مشکل داره وباید تعویضبشه من همین مورد داشتم از اورنگ لول بود

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MILADSOBHI - 2016-01-17 02:50 PM

نه تیر از داخل خشاب میفته موقع شلیک..هموم جایی که خشاب رو پر میکنیم
(2016-01-17 01:32 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود اقای صبحی اگر ساچمه توی لول گیر نکرده باشهو لول ازاد هست اورنگ لول مشکل داره وباید تعویضبشه من همین مورد داشتم از اورنگ لول بود

مشکلش فقط اینه که موقع شلیک نصف ساچمه از جایی که خشاب رو پر میکنیم میاد بیرون که باید برای شکلیک بعدی اونو فشار بدی داخلش بعد اسلحه رو لود کنی
سایز اورینگ دهنه لوله رو کسی میدونه...یجوری که خوب ابندی کنه