شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2015-10-02 11:39 PM

روی قبضه نوشته

sent from mobile

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - meysammousavi - 2015-10-03 04:09 PM

(2015-10-02 11:39 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روی قبضه نوشته

sent from mobile

رو کرال پانجر نوشته sent from mobile

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - saheb - 2015-10-03 05:49 PM

نخیر منظورشون اینه اسم تفنگ رو روی سلاح نوشتن devil یا puncher . جعبشون هم فرق داره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - meysammousavi - 2015-10-03 11:12 PM

آقا من یکی دیدم تو جعبه سیاه بود به نظرتون بخرم یا نه؟پانچر بود

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2015-10-03 11:27 PM

قبل از خرید سلاح باید خیلی مراقب باشید . فروشنده کیه قیمت چیه . سلاح چیه . جعبه مشکیا معمولا دویل هستن . مال من دویله جعبش مشکیه .

sent from mobile

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - afshen49 - 2015-10-04 12:06 PM

اقا من تفنگو تقریبا3یا4ماهی میشه گرفتم به نظر من خیلی خوبه چندتا کلیپ هم ازش گذاشتم تو قسمت کلیپ های سایت
واسه من داخل کارتن مشکی بود که به طرفش نوشته کرال دویل به طرفش هم نوشتهkral arms

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-10-04 07:17 PM

آقا افشین عکس از کارتن و نوشته های کپ تفنگتون بزارید .ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - meysammousavi - 2015-10-05 04:41 PM

تبریز من یه جایی هست 1400000 میفروشن کرال پانچر رو پس میگید بخرم دا تموم؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - taleb - 2015-10-07 03:39 PM

سلام وقت بخیر
من سلاح را ندارم و سوالات زیر را دارم
در مورد دقت و برد سلاح سوال اینجاست که چرا نه گروپ ۵۰ متری و نه فیلم هدف زنی بیش از ۵۰ متر وجود ندارد ؟!
فیلم هدفزنی تا ۵۰ متر با دقت بالا هست اما بیشتر نیست .
مورد دوم اینکه من جای اتصال بند روی سلاح برای حمل روی شانه ندیدم . اصلا نیست یا من ندیدم ؟ اگر نیست چرا و باید چه کرد ؟!
مورد سوم اینکه در یکی از سایت های فروش تعداد حداکثری شلیک را بسته به میزان قدرت بین ۴۵ تا ۱۵۰ شلیک اعلام کرده ! ایا درسته ؟!
مورد چهارم اینکه اگر به هر دلیلی ۲ ساچمه در لوله قرار گرفت ایا می توان شلیک دقیق به هدف یا هوایی برای خارج کردن از لوله انجام داد ؟! باعث اسیب جدی نمی شود ؟!
مهمترین دلیل موجود برای انصراف از خرید این سلاح در مقابل هم قیمت و هم تراز هاتسانی چیست ؟!
تشکر .

اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2015-10-07 03:53 PM

خشابهاشون خراب میشه و باید رفع عیب بشن .

sent from mobile