شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2015-09-18 11:58 PM

(2015-09-15 09:05 AM)mehdigorji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت کرال دیوایل خیلی عالیه ، بنده در فاصله 25 متری دوربین رو صفر کردم که تیر روی تیر میزنه ! اونهم روی ساپورت سه پایه ماهیگیری ! بعد از این در فاصله 70 متری تونستم یک قوطی شیرخشک رو که روی لبه دیوار محافظ پشت بوم طبقه چهارم ساختمان گذاشته بودم با اولین شات تونستم بزنم ! من که از دقتش حتی در این فاصله خیلی حال کردم اونهم با ساپورت سه پایه لرزش دار ، البته مکان صحیح میلدات های دوربین در مسافت های بالاتر از نقطه صفر دوربین رو باید از طریق نرم افزار چایرگان بدست بیارید و یک رنج فایندر خوب هم داشته باشید تا بهترین دقت رو بدست بیارید ، و عدم دقت در تیر اندازی شخصی خودتون رو به گردن تفنگ نندازید !
البته کرال دیوایل که وارداتی و گمرکی هست و به سفارش تجار ایرانی هست برای همین به خاطر شناخت بهتر از اجناس قاچاق چاپ دیوایل خورده ، و اگر توسط آقا مسیح در این انجمن و دوستان تبریزی تابگیری لوله شده باشه ، دقت فوق العاده ای خواهد داشت ، ولی چاپ های pancher رو تضمین کمتری روی دقت وجود داره .Khansariha (8)
(2015-09-14 03:59 PM)aliahmadiaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
من دیروز از نزدیک به فروشگاه مراجعه کردم فروشنده میگفت برای مسافت 50 متر دقت لازم را نداره دوستان اگر ممکنه صلاح بدون اصلاح را تست دقت بکنن
و آقا مسیح هم که کم پیدان چند وقته
از دوستان پانچر سوار انتظار تلاش بیشتر برای دقت تو مسافت بالا

دوست من سلام
شما که اینقدر حساس هستید یک تفنگ at 44 بگیرید ، چون همه چیزش پیدا میشه و اسب زین شده هست ؛ ولی کرال تازه اومده و تا عیب و ایراداتش برطرف بشه زمان بر خواهد بود ، هرچند خودم کرال دیوایل دارم و توسط دوستان تبریز تابگیری لوله شده و از دقتش هم راضی هستم ، تابگیری صحیح لوله خیلی مهمه .
دوستان در مورد نرم شدن ماشه کرال پانچر چیزی به ذهنتون میرسه ؟

من هم پانچر هم دیول رو خریدم و تجربه کردم
دویل قدرتش کمی بیشتر بود اما بابت کیفیت قطعات و دقت صد در صد پانچر بهتره
راه شاختش به صورت آکبند اینه که پانچر تو کارتن با عکس خود تفنگ و شماره سریال ارائه میشه
دویل تو یه کارتن سیاه بدون هیچ عکس، آرم یا سریالی!!

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehdigorji - 2015-09-19 09:43 AM

فاصله 40 متری و 20 متری کرال پانچر : ویدئو آپارات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20متری رو بنده گرفتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان مشکل سفت بودن ماشه رو هم بنده حل کردم ، قنداق رو که بز میکنیم روی بدنه ماشه یک سوراخ ریز هست که داخلش پیچ آلن خور داره که با شل و سفت کردن اون ماشه تنظیم میشه .

بنده موردی رو که دیدم درمورد مکان قرارگرفتن والو هست که وقتی چکش ماشه عمل میکنه چکش دقیق روی والو سوار نمیشه و مقداری به گوشه والو ظربه وارد میشه که فکر میکنم در دراز مدت باعث تاب گرفت سون والو و گیر کردنش بشه یا شکستن . نظر دوستان هم مهمه چی باشه ؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - garshasb - 2015-09-19 07:59 PM

اقا گرجی ممنون بابت زحمتی که کشیدید.
تو فاصله بیست متر و در هوای ازاد و صدای باد نباید صدای گلنگدن تفنگ در فیلمی که از فاصله چهار متری کمتر از هدف گرفته شده شنیده بشه، از شواهد صدای شلیک و اثابت ساچمه و صدای گلن نباید فاصله شما دهمتر بیشتر باشه!
اگر اشتباه میکنم جلوتر عذر خواهی میکنم.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2015-09-19 09:32 PM

امروز یه گروپ گرفتم و اصلا یادم نبود که نگهش دارم . :)))) Khansariha (226)
با رد دات از فاصله 15 متری تیر روی تیر میزنه و نمیشه گفت فاصله ای بین تیرها هست . هنوز با دوربین و توی مسافت بلند گروپ نگرفتم . Khansariha (290)
از قدرت و دقتش تا اینجا راضی بودم باید دید توی مسافت بلند چطوره البته انتظاری نباید از یک اسلحه ارزان داشت Khansariha (172) ولی کلا نسبت به مدلهای توی بازار بی نهایت خوش دست و خوش فرمه . من واقعا از سبکی و خوش دستی این سلاح لذت میبرم . Khansariha (215)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - shat - 2015-09-19 09:39 PM

درود اقا مسیح گلKhansariha (8)
ببخشید اینجا onپیدات کردم که داغ داغ جواب بگیرم
البته نمیدونستم کجا بپرسم
نمایشگاه اسلحه کجا برگذار میشه و چه موقع

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - alienali - 2015-09-19 10:15 PM

(2015-09-19 09:32 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز یه گروپ گرفتم و اصلا یادم نبود که نگهش دارم . :)))) Khansariha (226)
با رد دات از فاصله 15 متری تیر روی تیر میزنه و نمیشه گفت فاصله ای بین تیرها هست . هنوز با دوربین و توی مسافت بلند گروپ نگرفتم . Khansariha (290)
از قدرت و دقتش تا اینجا راضی بودم باید دید توی مسافت بلند چطوره البته انتظاری نباید از یک اسلحه ارزان داشت Khansariha (172) ولی کلا نسبت به مدلهای توی بازار بی نهایت خوش دست و خوش فرمه . من واقعا از سبکی و خوش دستی این سلاح لذت میبرم . Khansariha (215)

البته جا داره اینجا از مسیح عزیز هم تشکر ویژه داشته باشم بابت زحماتشون . و مخصوصا بابت سایلنسر بسیار جالبشون که صدای تفنگ رو واقعا تا حد زیادی کم میکنه همچنین روی دقت هم تاثیر نمیذاره . Khansariha (215)Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aliahmadiaa - 2015-09-20 09:32 AM

با سلام
خیلی خیلی ممنون مهدی جان
ساچمه مورد استفادتون چی هست ؟
آیا تا به حال با قدرت های کم تر هم تست دقت از کرال گرفتین

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - meysammousavi - 2015-09-22 10:41 PM

سلام
از استادان سوال داشتم
کرال پانچر بهتره یا هاتسان at 44 چون دیگه واقعا گیج موندم
بعدشم دوستانی هستن میگفتن که سلاح تو بانه ی کردستان ارزونه آیا حقیقت داره؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - davoodheadari - 2015-09-22 11:21 PM

(2015-09-22 10:41 PM)meysammousavi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از استادان سوال داشتم
کرال پانچر بهتره یا هاتسان at 44 چون دیگه واقعا گیج موندم
بعدشم دوستانی هستن میگفتن که سلاح تو بانه ی کردستان ارزونه آیا حقیقت داره؟

دوست عزیز at44 امتحانش رو پس داده .اطلاعی از قیمت بانه ندارم .بنظرم قیمت نمایندگی هم مطمن وهم مناسب هست.یاحق خرید خوبی داشته باشید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - meysammousavi - 2015-10-02 10:37 PM

سلام
چطور میشه فهمید کرال پانچر هست یا کرال دویل به غیر از جعبه
و دوربین در چه حد واسه این صلاح جواب میده؟