شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-03-23 10:15 PM

مرسیKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehti - 2015-03-24 12:36 AM

سلام.تشکر بابت فیلم
ی چیزی که من متوجه شدم گویا شخصی که داشت اسلحه رو معرفی کرد اشاره کرد به لول لوتار والتر سلاح که این حسن خوبیه برا این سلاح.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - pedramxxx - 2015-03-24 01:45 AM

دوست عزیز کاملا اشتباه متوجه شدید
به زبان ترکی چیزی رو که میبینه توضیح میده و نمیشه اسمشو ریویو گذاشت
انچه گفت اینه که : مگسک و شکاف درجه و رابط شارژ اینجا هست ، دوتا خشاب داره ، ولم تنظیم قدرتش شبیه ایرارمز هست ، حداکثر فشار ۲۰۰ بار روش زده و سیستم مسلح شدنش سایدلور هست ، مانومترشو اشاره کرد که شبیه مانومتر ای تی ۴۴ هست
در مورد لوله هم گفت لوتاروالتر من روش نمیبینم و همچین چیزی هم روش نزده و در اخر اشاره میکنه به رزوه سر لوله و سر مخزن
که باز میشه

بنده در مورد لوله اش اینو میدونم که ساخت خود کرال هست و گفته شده که احتمالا در اینده یک سری با لوله والتر هم تولید داشته باشه(دقیقا مثل شرکت هاتسان) من که بیصبرانه منتظر ریویو کامل و گروپاش هستم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehti - 2015-03-24 03:37 AM

(2015-03-24 01:45 AM)pedramxxx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کاملا اشتباه متوجه شدید
به زبان ترکی چیزی رو که میبینه توضیح میده و نمیشه اسمشو ریویو گذاشت
انچه گفت اینه که : مگسک و شکاف درجه و رابط شارژ اینجا هست ، دوتا خشاب داره ، ولم تنظیم قدرتش شبیه ایرارمز هست ، حداکثر فشار ۲۰۰ بار روش زده و سیستم مسلح شدنش سایدلور هست ، مانومترشو اشاره کرد که شبیه مانومتر ای تی ۴۴ هست
در مورد لوله هم گفت لوتاروالتر من روش نمیبینم و همچین چیزی هم روش نزده و در اخر اشاره میکنه به رزوه سر لوله و سر مخزن
که باز میشه

بنده در مورد لوله اش اینو میدونم که ساخت خود کرال هست و گفته شده که احتمالا در اینده یک سری با لوله والتر هم تولید داشته باشه(دقیقا مثل شرکت هاتسان) من که بیصبرانه منتظر ریویو کامل و گروپاش هستم

سلام ما هم نگفتیم ریویو گفتیم معرفی.در مورد توضیحات بله از روی تصویر در مورد همین موارد توضیحات بود که بنده به ی قسمتش اشاره کردم.اونم قبل از اشاره به مازل وقتی به لول سلاح رسید کلمه لوتار والتر و بکار برد.البته تا یکی از دوستان مثل اقا مسیح که همیشه لطف دارند و یاری کردن دوستان و تا ی ریویو کامل نگذارن به طور کامل نمیشه از رو فیلم و ظاهر و .... در مورد این اسلحه صحبت کرد.ایشالله ایشون زودتر این کارو انجام بدن.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - camel_60 - 2015-03-24 09:45 PM

به هرحال اولین فیلمی بود که تو نت از این اسلحه دیدیم ...
فکر کنم اولین ریویو این تفنگ هم از جانب دوستان ایرانی در مورد این اسلحه به زودی داده بشه ...
تا اونجایی که تو فیلم مشخص بود کیفیت زاج و متریال مثل هاتسان هست و خوب باز باید از نزدیک دید تا حدس ها به یقین تبدیل بشه Khansariha (8)
تو اون سایت ترکی صفحه اول همین تاپیک قیمتش رو زده 925 لیر و at44 رو زده 825 لیر ... حالا بد نیست یه قیمت سنجی هم بشه Khansariha (214)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-03-24 11:15 PM

دوستان منتظر ریوو هستیم .

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - esijoon - 2015-04-07 04:48 PM

عکس سلاح داخل کارتن
[تصویر: 07_151428412142131.jpg]

خارج از کارتن
[تصویر: 07_151428412142292.jpg]

اقلام داخل کارتن
[تصویر: 07_151428412142733.jpg]
البته سایلنسر مربوط به بسته بندی این سلاح نیست

خشاب اضافه و مگسک و روزنه دید
[تصویر: 07_1514284121282.jpg]

چهره سلاح با سایلنسر دستساز
[تصویر: 07_151428412115562.jpg]

سلاح با مگسک و روزنه دید نصب شده
[تصویر: 07_151428412115421.jpg]
[تصویر: 07_151428412128063.jpg]

سلاح زیبایی هست....فقط یه مشکل زشت داره...اگر مگسگ ببندید ذیگه سایلننسر روش نصب نمیشه...حیف

خوش دسته...طراحیش شبیه بوکانیر هست....مخزن با دو پیش مهار شده که برای باز کردن مخزن باید ابتدا این دو پیچ باز بشن...پیچ ها روی بست سر جلو نصب شدند

بالانس مناسبی داره...من که خوشم اومد

هموز دوربین و ساچمه نرسیده دشتم...برسه دستم حتما یه تست میگیرم

فعلا یا علیKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-04-07 06:55 PM

دست شما درد نکنه لطف کردین
مبارک باشه esijoon
اسلحه برا خودته؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - esijoon - 2015-04-07 08:22 PM

(2015-04-07 06:55 PM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دست شما درد نکنه لطف کردین
مبارک باشه esijoon
اسلحه برا خودته؟
سلام

خیر. ..برا دوستم خریدم

Sent from my ZP980+ using Tapatalk

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-04-07 08:49 PM

اسی جون مبارکه اگه میشه طول مخزن ولول رابگید ممنون ميشم ومنتظر گروپش هستیم