شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2015-08-08 08:48 PM

سلام
خیلی ممنون که اطلاعات دادین
خودمم متوجه شدم که فرق دارن این دو سلاح
تو عکس اولی که فرستادین نوشته دومدله، یکی طول لوله 48 سانتی متر و یکی 51 سانتی متر
حرفی از 54 سانتی متر نیست
الان سه تا سوال اصلی دارم
اولا این میزان ظرفیت کمتر مخزن، چقدر تو تعداد شات و یکنواختی اونا تاثیر داره؟
دوما طول لوله کمتر چقدر تو دقت یا قدرت تاثیر داره؟
سوما چرا کرال همچین کاری کرده؟ (چون سری ساخت سلاح من خیلی جدیدتر از سلاح قبلیمه، این 05/2015 است و به اسم سری جدید خریدم که مشکلاتش رفع شده)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - parandehabi - 2015-08-08 09:44 PM

(2015-08-08 08:48 PM)aminrx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خیلی ممنون که اطلاعات دادین
خودمم متوجه شدم که فرق دارن این دو سلاح
تو عکس اولی که فرستادین نوشته دومدله، یکی طول لوله 48 سانتی متر و یکی 51 سانتی متر
حرفی از 54 سانتی متر نیست
الان سه تا سوال اصلی دارم
اولا این میزان ظرفیت کمتر مخزن، چقدر تو تعداد شات و یکنواختی اونا تاثیر داره؟
دوما طول لوله کمتر چقدر تو دقت یا قدرت تاثیر داره؟
سوما چرا کرال همچین کاری کرده؟ (چون سری ساخت سلاح من خیلی جدیدتر از سلاح قبلیمه، این 05/2015 است و به اسم سری جدید خریدم که مشکلاتش رفع شده)
سلام
دوست عزیز این سوالاتون رو بهتره مدیران و اساتید گروه جواب بدن ولی من در حد اطلاعاتم که خیلیش از همین سایت هست جواب میدم
اول اینکه کل جواباتون تا دو مدل در شرایط برابر کرنو نشن داده نمیشه و باید حتما این کار انجام بشه ولی بعضی موارد از این قراره که در مورد تعداد شات حتما بیشتر میشه ولی مهم اینه که تو همون تعداد شات که میده تعداد شات یکنواخت زیاد داشته باشه
در مورد دقت اگه خانکشی هر دو لول یکی باشه حتما بلندتر شدن تو دقت تاثیر میذاره ولی تا چه حد معلوم نیست مگه کرنو انجام بشه شاید زیادم مهم نباشه
به طور کل در مورد پانچر چون ی سلاحی هست که بیشتر شکاری هستش نه تارگتینگ شاید در کل این موارد زیاد توی عمل تاثیر گذار نباشه و خوب با توجه به قیمت این سلاح هم زیاد نباید توی این مسائل ریز شد تازه این ی محصول جدیده شاید چند سری طول بکشه تا کل ایراداتش برطرف بشه
به نظر من توی تیر اندازی و داشتن اسلحه ی مسئله مهم در کنار سلاح و تجهیزات اینه که مهم نیست با چی تیراندازی میکنی مهم اینه که چقدر ازش لذت میبری
یا حق

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2015-08-11 09:29 PM

سلام
خودتون بین کرال پانچر و دویل مقایسه کنید!!
کوتاهتره پانچره، بزرگتره دویل

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

بخاطر مسائل جانبی عکس دوم حذف شد

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - m.movahed202 - 2015-08-12 07:50 AM

من كرال ديول رو توي نت سرچ كردم اسلحه pcp نيست
ولي عكسي كه شما گذاشتي به نظر pcp ميرسه
ميشه يه توضيحي در اين خصوص بدين
ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - saheb - 2015-08-12 11:23 AM

باید شخصا برم ترکیه از مدیر کرال بپرسم دارن چیکار میکنن :|

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-08-12 12:05 PM

(2015-08-12 11:23 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید شخصا برم ترکیه از مدیر کرال بپرسم دارن چیکار میکنن :|
Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehdigorji - 2015-08-12 12:14 PM

(2015-07-27 10:51 AM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فقط یک احتمال وجود داره سری کرال دیویل که با کارتون های سیاه تو بازار هست برای خاورمیانه تولید شده وبه کیفیت قطعات ومنتاژ توجهی نشده وسری کرال پانچر توپر با کارتون که عکس سلاح روش چاپ شده وآرم کرال هم روی کارتون درج شده وسریالشون بالای ۱۰۰۰ هست از کیفیت مطلوبی برخوردار هستنندوبرای اروپا تولید شده که تعداد محدودی وارد بازار ایران شده

با سلام بنده خودم کرال دویل دارم از کیفیت ساخت و تیپ تفنگ خیلی راضی هستم ، اما با حرف شما موافقم و البته شنیدم که اونهایی که پانچر نوشته قاچاق هست ، تمام این داستان هارو فروشنده ها و وارد کننده ها در آوردن تا جنس های قاچان جای جنسهای سفارشی رو نگیره ؛ به هرحال بعضی از دوستان که فرمایش میکنن بعضی از قطعاتشون فرق میکنه ، خوب باید هم فرق بکنه ! خیلی از اجناس و کالاهای یک نام و یک مدل در بازار و تولید شده از یک کارخونه هستن که بیشترشون در بعضی قطعات بکار رفته شده با هم تفاوت دارن ؛ به هرحال تفنگ خوبی هست دوستانی که خریدن شک نکنید به نسبت قیمتش راضی کننده هست ! یک دوربین خوب مثل لبو یا سنتر پوینت بذارید روش و با نرم افزار چایرگان بخوبی قدرت و نقطه زنی دقیق تفنگتون رو پیدا کنید و روی سیبل در مسافتهای مختلف تست کنید تا بهترین شکار و هدف زنی رو داشته باشید انشاا.. ، داخل خشاب و لوله رو اصلا روغن نزنید ! کسانی که خشابشون مشکل داره دو تا پیچ سمت بالای خشاب به سمت سرخشاب که نیم دایره هست رو خیلی کم شل کنید و مقدار خیلی کمی داخلش روغن بریزید ( از یک قطره کمتر ) در این صورت خشاب بخوبی عمل میکنه و مشکلی نخواهد داشت ، از ساچمه های با کیفیت مثل 18.13 گرین jbs exact استفاده کنید که از 200 بار تا 80 بار حدود 40 شات مناسب خواهید داشت با دقت عالی ،،،، والا با توجه به قیمت این تفنگ برای خیلی ها که توان بالایی برای خرید برندهای معروف اروپایی ندارن خیلی عالی و لذت بخش خواهد بود .. موفق باشید Khansariha (256)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-08-12 12:25 PM

(2015-08-12 12:14 PM)mehdigorji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-27 10:51 AM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فقط یک احتمال وجود داره سری کرال دیویل که با کارتون های سیاه تو بازار هست برای خاورمیانه تولید شده وبه کیفیت قطعات ومنتاژ توجهی نشده وسری کرال پانچر توپر با کارتون که عکس سلاح روش چاپ شده وآرم کرال هم روی کارتون درج شده وسریالشون بالای ۱۰۰۰ هست از کیفیت مطلوبی برخوردار هستنندوبرای اروپا تولید شده که تعداد محدودی وارد بازار ایران شده

با سلام بنده خودم کرال دویل دارم از کیفیت ساخت و تیپ تفنگ خیلی راضی هستم ، اما با حرف شما موافقم و البته شنیدم که اونهایی که پانچر نوشته قاچاق هست ، تمام این داستان هارو فروشنده ها و وارد کننده ها در آوردن تا جنس های قاچان جای جنسهای سفارشی رو نگیره ؛ به هرحال بعضی از دوستان که فرمایش میکنن بعضی از قطعاتشون فرق میکنه ، خوب باید هم فرق بکنه ! خیلی از اجناس و کالاهای یک نام و یک مدل در بازار و تولید شده از یک کارخونه هستن که بیشترشون در بعضی قطعات بکار رفته شده با هم تفاوت دارن ؛ به هرحال تفنگ خوبی هست دوستانی که خریدن شک نکنید به نسبت قیمتش راضی کننده هست ! یک دوربین خوب مثل لبو یا سنتر پوینت بذارید روش و با نرم افزار چایرگان بخوبی قدرت و نقطه زنی دقیق تفنگتون رو پیدا کنید و روی سیبل در مسافتهای مختلف تست کنید تا بهترین شکار و هدف زنی رو داشته باشید انشاا.. ، داخل خشاب و لوله رو اصلا روغن نزنید ! کسانی که خشابشون مشکل داره دو تا پیچ سمت بالای خشاب به سمت سرخشاب که نیم دایره هست رو خیلی کم شل کنید و مقدار خیلی کمی داخلش روغن بریزید ( از یک قطره کمتر ) در این صورت خشاب بخوبی عمل میکنه و مشکلی نخواهد داشت ، از ساچمه های با کیفیت مثل 18.13 گرین jbs exact استفاده کنید که از 200 بار تا 80 بار حدود 40 شات مناسب خواهید داشت با دقت عالی ،،،، والا با توجه به قیمت این تفنگ برای خیلی ها که توان بالایی برای خرید برندهای معروف اروپایی ندارن خیلی عالی و لذت بخش خواهد بود .. موفق باشید Khansariha (256)
دوست من حالا کدام نمونه خوب هست تهیه کنیم لطفا ازش عکس بزارید Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehdigorji - 2015-08-12 12:31 PM

(2015-07-30 01:16 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا با ساچمه کراسمن تست کنن بینم ایا دقت تفنگ تغییر میکنه یا نه چون من با جی اس بی صفر کردم بعد با کراسمن حدود 3 سانت کج میزنه البته تیرها همه یجا میخوره منتها کج نسبت به جی اس بی .

خوب با توجه به وزن و شکل ظاهری ساچمه ها معمولاً همینطور خواهد بود ! شما با هر ساچمه ای که تفنگ رو صفر کردید اگر با ساچمه ای با وزن کمتر از قبل دوباره تیر اندازی کنید مطمنئاً تغیرات در دقت هدف زنی و شات ها خواهید داشت ، سعی کنید همیشه از ساچمه هایی یک وزن با همون وزنی که تفنگ رو صفر کردید استفاده کنید ؛ مگر اینکه میزان قدرت مخزن از 100 بار کمتر شده باشه که در اینصورت مقداری سبک تر مشکلی نخواهد داشت مثلا از 200 بار تا 80 بار میشه از وزن ساچمه 18 گرین استفاده کرد و از زیر 80 به بعد از ساچمه های با وزن 15 گرین ، این نظر من بود .. یاعلی Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-08-12 12:35 PM

(2015-08-12 12:31 PM)mehdigorji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-30 01:16 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا با ساچمه کراسمن تست کنن بینم ایا دقت تفنگ تغییر میکنه یا نه چون من با جی اس بی صفر کردم بعد با کراسمن حدود 3 سانت کج میزنه البته تیرها همه یجا میخوره منتها کج نسبت به جی اس بی .

خوب با توجه به وزن و شکل ظاهری ساچمه ها معمولاً همینطور خواهد بود ! شما با هر ساچمه ای که تفنگ رو صفر کردید اگر با ساچمه ای با وزن کمتر از قبل دوباره تیر اندازی کنید مطمنئاً تغیرات در دقت هدف زنی و شات ها خواهید داشت ، سعی کنید همیشه از ساچمه هایی یک وزن با همون وزنی که تفنگ رو صفر کردید استفاده کنید ؛ مگر اینکه میزان قدرت مخزن از 100 بار کمتر شده باشه که در اینصورت مقداری سبک تر مشکلی نخواهد داشت مثلا از 200 بار تا 80 بار میشه از وزن ساچمه 18 گرین استفاده کرد و از زیر 80 به بعد از ساچمه های با وزن 15 گرین ، این نظر من بود .. یاعلی Khansariha (8)

دوست من سلاح شما از 200 بار تا 80 بار چند متر تلرانس داره Khansariha (8)