شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - parandehabi - 2015-07-18 12:36 PM

(2015-07-14 12:57 PM)hamdelan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-13 10:35 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ورژن جدید پانچر با لول 5 سانت بلندتر وسفارشی وارد شده که من خریدم ولی منتظرم بدستم برسه که در فرصت مناسب گروپ قرار خواهم داد. طول لول شده 53 سانت

عرض ادب جناب علیزاده ..
این تغییرات فقط شامل لوله هست یا موارد دیگه ؟ Khansariha (8)

سلام دوستان
حقیقتش من خودم آی تی 44 دارم ولی به دلیل علاقه و برای بالا بردن اطلاعاتم مطالب این تاپیکم دنبال میکنم حقیقتش تو سایت کرال انگار دو مدل پانچر هست
البته کاتالوگهاش تو سایت کامل نبود شاید جدیده و تو صفحه انگلیسیش هم مشخصاتش کامل نبود ولی از توصفحه ترکیش ی چیزایی فهمیدم مثلا طول لولش انگاری 53.5 هست و....البته مثل اینکه هر دو مدل پانچر هست نه اینکه همون قبلی رو تغییر داده باشند
Puncher Maxi pcp
Puncher pcp
اینم لینکاش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی کلن ی چیز پانچرو خیلی باش حال میکنم اونم حجم مخزنشه خوش به حالتون
یا حق

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - DAGGER - 2015-07-18 12:55 PM

دوستان Khansariha (8)

لطفآ اگر نقشه شماتیک این تفنگ رو پیدا کردید در سایت قرار بدید ، چون تو سایت کرال نیست... کلآ هیچ نقشه ای ازش نیست !؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - saheb - 2015-07-18 12:55 PM

مورد باحال بعدیش هم سیستم هدر دادن باد (پیچ تنظیم قدرت) هست....Khansariha (60)Khansariha (60)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - parandehabi - 2015-07-18 04:03 PM

(2015-07-18 12:55 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورد باحال بعدیش هم سیستم هدر دادن باد (پیچ تنظیم قدرت) هست....Khansariha (60)Khansariha (60)
سلام
جدی باد هدر میده
خوب پس حتما واسه همین حجم مخزنش زیاده خخخخخخخ
من ی ایمیل به شرکتش توی ترکیه فرستادم و ازشون نقشه شماتیکو خواستم حالا ببینیم چی جواب میدن
یا حق

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - rezagh - 2015-07-18 07:59 PM

(2015-07-18 12:55 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از محل قرار گرفتن پیچ تنظیم میشه پی برد که در مسیر ورودی هوا به لوله هستش و به عبارتی مثل ایرارمز طراحی شده و در واقع درسته ،پیچ حدر دادن هوا هست تا تنظیم قدرت

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - DAGGER - 2015-07-18 09:19 PM

در اغلب تفنگهایی که از سیستم تغییر فلوی پورت هوا برای تغییر قدرت استفاده میکنن دلیلی برای هدر دادن هوا نیست چون به اتمسفر راهی نداره و آب بندی شده است و فقط با تغییر دبی تغییر قدرت صورت میگیره بهمین دلیل پرتی هوا مفهومی نداره
حالا چطور اینجا هوا هدر میره!؟... یعنی مسیر رلیف هوا براش در نظر گرفتن...دوستانی که از این تفنگ استفاده میکنن کالبد شکافی کنن

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - saheb - 2015-07-18 09:32 PM

وقتی که تعداد شلیک در حداکثر قدرت برابر با تعداد شلیک در حداقل قدرت باشه ، یعنی در قدرت پایین فقط مقداری از هوای خارج شده از کپسول میره داخل لوله ، بقیه پس کجا میره؟!؟؟Khansariha (226)
منم والا ندیدم از نزدیک دوستانی هم که این تفنگ رو دارند ، متاسفانه کم کاری میکنند!!

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-07-18 09:39 PM

تنظیم قدرت کپی برداری از ایر ارمز 510 هست که جهت تغییر قدرت دریچه ورود هوا به لول بازو بسته میشه و موقع تنظیم در قدرت پایین دریچه ورود هوا کوچکتر میشه که همین امر باعث کاهش قدرت و در هر حالت روی تعداد شات تاثیری نداره .

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - rezagh - 2015-07-18 10:21 PM

(2015-07-18 09:32 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی که تعداد شلیک در حداکثر قدرت برابر با تعداد شلیک در حداقل قدرت باشه ، یعنی در قدرت پایین فقط مقداری از هوای خارج شده از کپسول میره داخل لوله ، بقیه پس کجا میره؟!؟؟Khansariha (226)
منم والا ندیدم از نزدیک دوستانی هم که این تفنگ رو دارند ، متاسفانه کم کاری میکنند!!
کاملا درسته
من هم با شما موافق هستم وقتی که تعداد شات در حداقل و حداکثر قدرت یکی باشه دیگه نیازی به کالبد شکافی نیست با کمی تامل میشه به این مهم پی برد که در حداقل و حداکثر قدرت به مقدار برابر از مخزن تفنگ خالی میشه.
به نظر این بنده حقیر بهترین تنظیم قدرت اینه که مقدار باز شدن والو یا ضربه وارده به والو متغیر باشه.Khansariha (8)
فرماش آقا بهروزKhansariha (8)Khansariha (8) هم کاملا صحیح میباشد ،تفنگ آب بندی شده است.ولی اینو در نظر داشته باشید که قدرت فقط به مقدار هوایی که از مخزن خالی میشه بستگی نداره بلکه به زمان تخلیه هوا هم بستگی داره.به عبارتی هر چه زمان تخلیه هوا به پشت ساچمه کمتر باشه قدرت هم به همون نسبت بیشتر خواهد شد،و بالعکس
کاملاء مشخصه که هرچقدر قطر رابط مخزن به لوله بیشتر باشه هوا هم با سرعت بیشتری پشت ساچمه قرار میگیره.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-07-19 06:01 PM

سلام دوستان من میخوام مخزن پانچرو باز کنم
اگه کسی باز کرده ممنون میشم راهنمایی کنه