شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - adak - 2015-07-05 10:30 PM

(2015-07-05 11:31 AM)hamdelan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1- 300 تا مثال بود دوست عزیز ..
2- بله جناب دانشور . به این دلیل که تلمبه زدن تفنگ با تلمبه زدن مثلا دوچرخه یا بادکنک متفاوته داداش ، علتش : تا زمانیکه درجه مانومتر تلمبه به حد درجه مانومتر تفنگ نرسه تفنگ عملا شارژ نمیشه یه تست بزنید متوجه میشید ...Khansariha (8)

دوست عزیز
احتمالا اشنایی شما با تلنبه زدن بادکنک و دوچرخه بیشتره که قطعا بنده تجربه ای تو این زمینه ندارم و این تو تخصص شماست،
و اما در خصوص تلنبه پی سی پی باید عرض کنم خیر اینطور که شما میفرمایید نیست، و بهتره با اطلاعات غلط دوستان رو به اشتباه نندازید،
متناسب با مدل تلنبه و فشار باقیمانده در کپسول با چند مرتبه تلنبه زدن فشار داخل کپسول با تلنبه یکی میشه و پس از اون شروع به شارژ میشه.
با این فرضیه شما احتمالا باید قوانین فیزیک رو بازنگری کنن.
چنانچه بر روی نظرتون پافشاری دارید لطفا همونطور که دوستان دیگه هم گفتند مستند و با منطق دلایل خود رو ارایه کنید.

موفق باشید

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - DariushZartosht - 2015-07-05 10:44 PM

(2015-07-04 09:34 PM)hamdelan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تغییر قدرت بالطبع تا حدودی تغییر صفر هم داره و البته در رگوله ها قضیه فرق داره ... در مورد تلمبه ، کپسول تفنگ خالی باشه یا فقط یک بار از 200 بار کم داشته باشه تاثیری روی تعداد نداره و تعداد تلمبه زدنش ثابته مثلا 300 تا یا بیشتر و یا کمتر
سلام / دوست عزیز/ من سه سال دارم مخزن اسلحه را با تلمبه پر میکنم اینطور نبوده /// کاربر adak(ببخشید اسم شریفتون را نمیدونم) خیلی دزست توضیح دادن.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - garshasb - 2015-07-05 11:08 PM

دوستان با بی احترامی و مسخره کردن شاید طرفتون یاد بگیره ولی با خاطره بد، این تاپیک مربوط به پانچره نه تلمبه، قبلا هم اقا صادق تذکر دادند،
بر فرض هم که چیزی بدونید حماقته که فکر کنید داناید، خیلی چیزها واسه یاد گیری هست، کسی که در مورد تلمبه ایجوری میگه معلومه در این مورد کم تجربست، طبق قوانین کسی حق بی احترامی و مسخره کردن نداره داداشام،
تلمبه وقتی که با مانومتر یکی شه عمله شارژ انجام میشه قبل از اون شما با چندتا تلمبه زدن در واقع شلنگ رابط را باد میکنید و وقتی هم فشار بشن تلمبه بعدی فشار را به مخزن وارد میکنه و فشاره خود شلنگ هم بالا میره، وقتی به ۲۰۰ بار میرسید شیره تخلیه شلنگ رابط را باز میکنید و فشار در شلنگ به صفر میرسه قابله جدا سازیه کوپل شارژ از مخزن تفنگ میشود،
لطفا پانچر سواران بگن از فشاره ۱۰۰ تا ۲۰۰bar به چند تلمبه احتیاجه با دامنه کامل، لطفا اسم تلمبه رو هم بگید مرسیKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-07-06 01:34 PM

با سلام
اقا من با تلمبه هاتسان از 100تا190بار حدود 40بار تلمبه زدن پر میشه فشار هم که از 150بالا میزنه تلمبه کمی سفت میشه البته نه زیاد
اولشم با زدن 8و7تلمبه فشار تلمبه با کپسول یکب میشه که خیلی هم نرم حرکت میکنه توی این 8و7 تا

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ALIANA-54-T06 - 2015-07-06 09:09 PM

دوستان و مخصوصا آقا محمد (garshasb ) لطفا در نوشتارهای خود دقت کنید .
متاسفانه ضعف نوشتاری ما غالبا اینگونه هست که سعی نمیکنیم لهن و عادت همیشگی خود را از آیین نگارش جدا کنیم لذا پیامها و نوشتار ما گاهی برای مخاطب با مشکل مواجه میشود بدون اینکه صاحب نوشتار خود متوجه مشکل آن باشد لذا باید نسبت به نوع و لهن خود در گفتارها بیشتر دقت کرد اینجا یک فروم ملی با مخاطبین بالای هست که رعایت و دقت دوستان را بیشتر میطلبد . متشکرم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - garshasb - 2015-07-06 09:21 PM

چشم علی اقا، خیلی سعی کردم جلویه خودمو بگیرم نشد خخخخخخ میبخشید جوابشو دادم Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hamdelan - 2015-07-06 10:57 PM

(2015-07-06 09:09 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان و مخصوصا آقا محمد (garshasb ) لطفا در نوشتارهای خود دقت کنید .
متاسفانه ضعف نوشتاری ما غالبا اینگونه هست که سعی نمیکنیم لهن و عادت همیشگی خود را از آیین نگارش جدا کنیم لذا پیامها و نوشتار ما گاهی برای مخاطب با مشکل مواجه میشود بدون اینکه صاحب نوشتار خود متوجه مشکل آن باشد لذا باید نسبت به نوع و لهن خود در گفتارها بیشتر دقت کرد اینجا یک فروم ملی با مخاطبین بالای هست که رعایت و دقت دوستان را بیشتر میطلبد . متشکرم

کاملا حق با شماست و برای خودم دعا میکنم با ادب بمیرم ...Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehdigorji - 2015-07-07 07:30 AM

جناب مدیر ارشد
با سلام
لطفاً پستهایی که ربطی به موضوع این بخش نداره رو حذف بفرمائید !
دوستان لطفاً به بحث و تبادل نظر و تجربیات در مورد کرال پانچر بپردازید تا بار علمی و عملی همه ما زیاد بشه ، بنده با 40 سال سن میام اینجا تا اطلاعاتم اضافه بشه و از لطف و معرفت همه عزیزان بهره مند بشیم نه اینکه .... ! متشکریم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-07-07 11:23 PM

باسلام خدمت دوستان پانچر سوار باتوجه به اینکه مدتی هست این تفنگ در دسترس دوستان هست ایا ارزش خرید داره مخصوصا نسبت به ای تی و بغیر از کیفیت قنداق چه برتری نسبت به ای تی داره از لحاظ دقت و قطعات فلزی چطور تفنگیه .ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Intervention - 2015-07-08 07:57 AM

کرال بدرد افرادی می خورد که فنی بوده و تجهیزاتی هم در اختیار داشته باشند
اما ای تی اسب زین کرده است و اماده به کار
کرال طراحی خوبی دارد و به راحتی قدرت ان قابل افزایش است اما ساخت ان مخصوصا در قسمت لوله ضعیف است
همینطور شاید بخاطر کپی برداری که در ان انجام شده و استفاده از تویست ریت مناسب دقت خوبی دارد
در کل خرید ای تی برای اغلب افراد مناسب تر ارزیابی می شود