شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehrdadjan - 2015-06-28 07:15 PM

(2015-06-27 07:11 PM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لول پانچر باز کردم برا تعویض اورینگ اورینگ که گیر نیومد هنوز گرفتارشم دنبال اورینگم تو بازار گیر نمیاد
حالا لول نگاه کردم تاب داره روی شیشه هم گذاشتم تاب داشت ولی دقتش تا قبا از خرابی اورینگ عالی بود چنتا گروپشم تو همین جا گذاشتم حالا بنظرتون تاب لولش چکار کنم باز میگم دقتش توی پنجاه متر خوب بود ولی بالاتر امتحان نکردم

سلام دادا فقط با داداش مسیح تماس بگیر تا کمکت کنه
چنتا عکس از پانچر برا اینکه پست بی محتوا نباشه
[تصویر: 20150628-185135.jpg]
[تصویر: 20150628-185209.jpg]
[تصویر: 20150628-185223.jpg]
ارادتKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Intervention - 2015-06-29 10:51 AM

دوستان سایز اورینگ دهانه 7.5 در 1 و لوله 12 در 1 میباشد و در بازار یافت می شود تنها بایستی به اورینگ فروشی های بزرگ و تولید کننده مراجعه کنیدچیز خاصی نیست
در مورد تاب لوله احتمالا اقا مسیح بتوانند مشکل را رفع کنند

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - damoon_61 - 2015-06-29 11:04 PM

درود دوستان مدتیه که تو سایتها و گروههای مختل بحث پانچر و ای تی رو دنبال میکنم دنبال یه پی سی پی هستم که باهاش راحت باشم راستش یه 52 دارم که همش مواظب قنداق و قطعاتشم و همش مراقبش هستم تو کوه و جنگل و باغ
واسه همین دنبال یکی از این دوتا میگردم البته خودم واقعا از پی سی پی های انگلیسی خوشم میاد ولی میدونم اونا رو بخرم بازم این وسواس بیچارم میکنه
هنوزم درگیر خرید یکی از این دو محصول ترک هستم
دوستان پانچر ضامن اتومات نداره درسته؟
بعد از کشیدن گلنگدن میشه دیکاک کردش یا نه؟
شنیدم ماشه اش تا حدی سفت هست درسته؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - saheb - 2015-06-30 01:26 AM

اگر‌ یه فکری برای مانومترش بشه کرد بنظرم بالپاپ خورش ملس باشه.....نظرتون چیه دوستان میشه کاریش کرد؟؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-06-30 03:17 AM

(2015-06-29 10:51 AM)Intervention نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سایز اورینگ دهانه 7.5 در 1 و لوله 12 در 1 میباشد و در بازار یافت می شود تنها بایستی به اورینگ فروشی های بزرگ و تولید کننده مراجعه کنیدچیز خاصی نیست
در مورد تاب لوله احتمالا اقا مسیح بتوانند مشکل را رفع کنند
سلام دوست گرامی
اگه ادرس و شماره تلفن جایی که میفروشن بفرستی ممنون میشم
ما که کل شیراز زیر و رو کردم نبود اورینگ فروشی میگفت گیرت نمیاد !

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - foolad - 2015-07-03 03:40 PM

(2015-06-29 11:04 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پانچر ضامن اتومات نداره درسته؟
بعد از کشیدن گلنگدن میشه دیکاک کردش یا نه؟
شنیدم ماشه اش تا حدی سفت هست درسته؟

خیر ضامنش دستیه مثل اوانیکس
خیر نمیشه دیکوک کرد. حداقل من ترفندی بلد نیستم .
ماشه ش سفته و از لحاظ تنظیم ماشه ای تی بهتره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-07-03 09:11 PM

سلام
دوستان چی شد کسی نتونست اورینگ های پانچر پیدا کنه؟
من که پانچر خریدم ولی بنظرم به دردسراش نمیرزه هم خود اسلحه مشکل داره هم قطعاتش گیر نمیاد همش دردسر

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - keivaan - 2015-07-03 09:46 PM

(2015-07-03 09:11 PM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان چی شد کسی نتونست اورینگ های پانچر پیدا کنه؟
من که پانچر خریدم ولی بنظرم به دردسراش نمیرزه هم خود اسلحه مشکل داره هم قطعاتش گیر نمیاد همش دردسر

واسه مشکلتون با نماییندگی تماس گرفتین ؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - BARGOSTOVAN - 2015-07-03 09:55 PM

دوستان

وقتی دنبال یه اورینگ هستید حد اقل بایست شماره اونرو اعلان کنید همه میگن اورینگ پانچر گیر نمیاد ! مگر میشه!؟ خلاصه این اورینگ یه سایز عددی داره افرادی که از این pcp استفاده میکنند یه جدول از اورینگهای مورد نیاز تهیه کنند تا بتونند آسونتر پیداش کنن
من تو تاپیک at44 دیدم که دوستان خیلی زحمت کشیدند و نمره اورینگهای مورد نیاز رو تهیه کردن اینجا هم بتدریج همچین کاری صورت بگیره در حل مشکلات خیلی مفید واقع میشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-07-04 01:20 PM

1*7.5
1*12
اندازه اورینگ لول پانچر
گیر که نمیاد اگه کیس پیدا کرد به ما هم خبر بده ممنون میشم