شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2015-06-24 08:36 PM

(2015-06-24 07:24 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه های ایشون به قطع رفع عیب نشده چون باید برای رفع عیب به ما مراجعه میکردن که نکردن ,مشگل فقط از خود خشاب هستش و دیگر ایراد سایز غیر استاندارد اورینگ دهانه هستش که اگر دوچار مشگل بشه گیر نمیاد البته در سری های که ما به دوستان دادیم و به همکارای عزیز این مشگل برطرف شده و سایزرو استاندارد کردیمKhansariha (8)

آقا بازم ممنون
الان برای این سلاح چیکار میشه کرد؟
خشاب اصلاح شدش قابل تهیه هست از طریق شما؟
قیمتش رو میشه بفرمائین؟
مشکل اورینگش چجوری قابل حله؟
اینا کاش تو پستای قبلی بود، من 22 صفحه این فروم رو خونده بودم
حالا هم حداقل بچه هایی که میخوان بخرن از این به بعد در جریان باشن!!

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2015-06-25 05:14 PM

من با شرکت الماس باختر تماس گرفتم، گفتن خشاب های جدید تو گمرکه و بزودی آزاد میشه
کسی میدونه که قیمتشون چنده؟
خشابای قدیمی رو کسی تعمیر کرده؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - flower - 2015-06-25 05:31 PM

(2015-06-25 05:14 PM)aminrx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با شرکت الماس باختر تماس گرفتم، گفتن خشاب های جدید تو گمرکه و بزودی آزاد میشه

سلام امین اقا . شما که بچه ی اصفهان هستید خشابو بدید اقا مسیح و براتون تعمیر میکنن . بهترین کار همینه دوست من Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - afshen49 - 2015-06-26 01:48 AM

سلام دوستان
چند روز پیش بالاخره فرصت شد تا در شرایط خوب با پانچر یه گروپ بگیرم
فاصله 50متر
دوربین سنترپوینت زوم رو16
ساچمه جی اس بی18
هوا خوب بود
حالت تیراندازی هم خوابیده
ساپورت هم کیسه شن و ماسه که به نظر من بهترین ساپورته
6شلیک بدون خشاب و ساچمه ها دست چین شده

[تصویر: tmp_18728_50mat1_1237366180.jpg]

[تصویر: tmp_18728_50mat2_128163908.jpg]

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2015-06-26 04:01 PM

(2015-06-25 05:31 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-25 05:14 PM)aminrx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام امین اقا . شما که بچه ی اصفهان هستید خشابو بدید اقا مسیح و براتون تعمیر میکنن . بهترین کار همینه دوست من Khansariha (8)

ممنون از راهنمایی شما
رو اسلحه دو تا خشابه
گذاشتم هردوش مشکل پیدا کنه بعد بفرستم برای آقا مسیح برای تعمیر
من اصفهان درس میخونم اما یزدی ام
الانم یزدم و تنفگ هم یزده
آقا مسیح اصفهان تشریف دارن؟
(2015-06-26 01:48 AM)afshen49 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
چند روز پیش بالاخره فرصت شد تا در شرایط خوب با پانچر یه گروپ بگیرم
فاصله 50متر
دوربین سنترپوینت زوم رو16
ساچمه جی اس بی18
هوا خوب بود
حالت تیراندازی هم خوابیده
ساپورت هم کیسه شن و ماسه که به نظر من بهترین ساپورته
6شلیک بدون خشاب و ساچمه ها دست چین شده

[تصویر: tmp_18728_50mat1_1237366180.jpg]

[تصویر: tmp_18728_50mat2_128163908.jpg]

دوست عزیز، آقا افشین
با خشاب خیلی فرق میکنه؟
چرا گروپای من اینقدر جمع نیست؟؟
برای 50 متر خیلی گروپ خوبیه!!!
از دوستان کسی از جنس آلیاژ لول این سلاح خبر داره؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - afshen49 - 2015-06-27 03:06 AM

با خشاب یکمی بازتر میشه
بهترین ساچمه واسه کرال جی اس بی 18هست داداش
شما در هوای خوب و از ساپورت خوب استفاده کن مطمعن باش گروپ خوبی میگیری
در ضمن دوستان به نظر من سلاح یک سلاح شکاری هست و واسه شکار عالی جواب میده تا گروپ گیری
فعلا که خداروشکر من ازش راضیم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - keivaan - 2015-06-27 01:18 PM

سلام دوستان بعد از کمی وب گردی کلیپ های جدیدی از پانچر دیدم که براتون داخل picofile آپلود کردم Khansariha (8)

گروپ 30 متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ 50 متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کرنو گرافی

تست حساسیت ماشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-06-27 07:11 PM

دوستان لول پانچر باز کردم برا تعویض اورینگ اورینگ که گیر نیومد هنوز گرفتارشم دنبال اورینگم تو بازار گیر نمیاد
حالا لول نگاه کردم تاب داره روی شیشه هم گذاشتم تاب داشت ولی دقتش تا قبا از خرابی اورینگ عالی بود چنتا گروپشم تو همین جا گذاشتم حالا بنظرتون تاب لولش چکار کنم باز میگم دقتش توی پنجاه متر خوب بود ولی بالاتر امتحان نکردم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-06-28 06:08 PM

کسی نیست راهنمایی کنه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-06-28 06:52 PM

(2015-06-28 06:08 PM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیست راهنمایی کنه
برای تابگیری لوله به اقا مسیح مراجعه کن مشکل اورینگ هم حل میکنه Khansariha (8)