شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hadilove - 2015-06-22 02:41 PM

(2015-06-22 08:57 AM)MohammadNavigator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند خریدی دوست گرامی

1600

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - key - 2015-06-22 06:16 PM

دوست عزیز خیلی حجم عکس ها بالاست . من که نتونستم ببینم Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-06-23 01:57 PM

با سلام خدمت دوستان دنبال اورینگ پاچر هستم هم اورینگ داخل لول هم دوتا اورینگ دور لول شیراز گیرم نیومد کسی از دوستان سراغ نداره
کجا گیر میاد؟؟؟؟
بدبختی اورینگاش خیلی کم گیر میاد

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - adak - 2015-06-23 03:28 PM

(2015-06-23 01:57 PM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان دنبال اورینگ پاچر هستم هم اورینگ داخل لول هم دوتا اورینگ دور لول شیراز گیرم نیومد کسی از دوستان سراغ نداره
کجا گیر میاد؟؟؟؟
بدبختی اورینگاش خیلی کم گیر میاد

درود
با شرکت الماس باختر که نمایندگی رسمیه تماس بگیرید حتما براتون ارسال میکنن.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-06-24 01:22 PM

میشه شماره شرکت الماس باختر اگه دارین بفرستید ممنون میشم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - AalirezaA - 2015-06-24 03:11 PM

شرکت الماس وارد کنده اصلی محصولات کرال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2015-06-24 06:10 PM

سلام دوستان
منم یه کرال پانچر اخیرا خریدم و چندتا آزمایش انجام دادم روش
من و برادرم سالهاست که انواع تنفگهای فنری رو امتحان کرده بودیم و الان که این تفنگ رو به عنوان اولین PCP خریدیم آخرین نسخه از فنری ها (به نظرم خودم) یعنی دیانا 470 تی اچ رو باهاش تو چند تا موضوع مقایسه کردم:
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اولین چیز قدرتشه
قدرتش تقریبا متناسب با ژولیه که برای هر دو تفنگ ذکر شده
برای دیانا 470 تی اچ 26 ژول و برای پانچر 48 ژول و نسبت نفوذش تو چوب تقریبا همین نسبت هستش، البته از فاصله 5 سانتیمتری از نازل لوله هر دوسلاح
عکسای تو چوبش که جالب نشد اما روی یه ورق آهنی تفاوت رو براتون گذاشتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ گیری هم کردیم اما با کمال تعجب گروپ 470 خیلی بهتر بود
حالا سوالم اینجاست که دلیلش چی بوده؟
ما از ساچمه رنجر مارشال 22 گرینی و گامو پرو مگنوم 15 گرینی استفاده کردیم که تو هر دو مورد دیانا تو 20 متر گروپای خیلی بهتری داشت، میتونه علتش استفاده از ساچمه نامناسب باشه؟
سوال دوم اینکه تو جعبش دفترچه یا کاتالوگ نبود، دوستان دیگه ای که خریدن همینطوریه؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - masih.hunter - 2015-06-24 06:54 PM

دوست عزیز اسلحه که شما تهیه کردن از سمس هستش اینا سری اول هستن و خشابهاشون ایراد داره و قطعا ساچمه هم متناسب با این اسلحه نبوده ,از جی اس بی 18.13 استفاده کنید در صورت عدم دقت به ایشون مراجعه کنید.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aminrx - 2015-06-24 07:02 PM

(2015-06-24 06:54 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اسلحه که شما تهیه کردن از سمس هستش اینا سری اول هستن و خشابهاشون ایراد داره و قطعا ساچمه هم متناسب با این اسلحه نبوده ,از جی اس بی 18.13 استفاده کنید در صورت عدم دقت به ایشون مراجعه کنید.

درسته
تشکر از راهنمایی شما
من قبل از خرید با ایشون صحبت کردم، ایشون گفتن خشابش رو اصلاح کردن و یه تغییرات کوچیک مشکل خشاب رو حل میکنه که اینکار روی خشاب این سلاح انجام شده
مشکل فقط از خود خشاب بوده یا تغییری تو خود سلاح های جدید هم ایجاد شده؟
منظور اینه که اگر خشاب جدید تهیه بشه، مشکل حله؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - masih.hunter - 2015-06-24 07:24 PM

اسلحه های ایشون به قطع رفع عیب نشده چون باید برای رفع عیب به ما مراجعه میکردن که نکردن ,مشگل فقط از خود خشاب هستش و دیگر ایراد سایز غیر استاندارد اورینگ دهانه هستش که اگر دوچار مشگل بشه گیر نمیاد البته در سری های که ما به دوستان دادیم و به همکارای عزیز این مشگل برطرف شده و سایزرو استاندارد کردیمKhansariha (8)