شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Intervention - 2015-06-09 08:50 AM

(2015-06-07 12:12 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-07 09:11 AM)Intervention نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان والو پانچر دقیقا مثل شیر گاز عمل میکنه یک توپی وسط هست که هرچه اون را میبندید مثل شیر های گاز خانگی مسیر هوا را مسدود میکنه و در حالت
low
کلا مسیر هوا بسته میشه و مقداری هوا از لای والو و بدنه رد میشه و بقیه به هر عنوان هدر میره
والو
s510
با دو سیلندر هوا را هم به صورت ظاهری چک کردم همین شکلی بودو به نظرم تفاوتی نداشت
سلام دوست عزیز
اگه اینطور که شما میفرمایید باشه باید تو تعداد شات هم تاثیر داشته باشه که نداره تعداد شات تو ولوم های مختلف یکسانه
دوست عزیز والو پانچر دقیقا به همین نحو که گفتم عمل میکنه و میتونید از نقشه های انفجاری اون هم این مطلب را دریابید البته من این قضیه را به چشم دیدم و مطمئن هستم
و در این طراحی عدم تغییر تعداد شات ان هم در تعداد بالا مشهوده و انتظار این مطلب هم میرفت
در کل این طراحی برای این استفاده میشه که شما بتونید بدون تغییر در فنر و فشار ان به صورت دم دستی و خیلی سریع قدرت تفنگ را تغییر بدهید
بدیش هم اینه که وقتی والو اصلی باز میشه و فشار چند ده باری خارج میشه به هر عنوان راهی برای ورود به هوای ازاد پیدا میکنه و در تعداد شات شما تغییری بوجود نمی یاره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - farzadks - 2015-06-10 08:55 AM

دوست عزیز میشه آدرس و شماره تلفن جای رو که در مورد خشاب که سوال پرسیدین رو بفرماید چون ظاهرا این مشکل رو چنتا از دوستان دارن ممنونKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - keivaan - 2015-06-10 12:47 PM

(2015-06-10 08:55 AM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میشه آدرس و شماره تلفن جای رو که در مورد خشاب که سوال پرسیدین رو بفرماید چون ظاهرا این مشکل رو چنتا از دوستان دارن ممنونKhansariha (8)
شرکت الماس وارد کنده اصلی محصولات کرال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MILADSOBHI - 2015-06-13 08:02 PM

سلام بر همه.امروز یکی از دوستانم این تفنگ رو خرید واقعا بلانس خوبی داره هم بادوربین و هم بدون دوربین زمانی که قدرت در حداقل هست صدای خیلی کمی داره وخشابش بعد از تموم شدن ساچمه قفل میشه فقط تنها ایراد که نمیشه گفت اینکه درجه بندی مانو مترش چهارتا عدد دار یه0-80-200-315که خوندنش سخته ولی تفنگ خوبی بود یه فرقی که داشت ولوم تغیر قدرتش سیاه رنگ بود نه طلایی.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amiralihunter - 2015-06-17 02:44 PM

سلام دوستان عزیز من تازه عضو شدم یه سوال برام پیش امد چرا روی بعضی از کرال پانچر ها نوشته کرال دویل و روی بعضی نوشته کرال پانچر کدومه اینا اصلیه
بعد قینت اصلی با فرعی فرق میکنه راهنمایی کنید میخوام یکی بخرمKhansariha (48)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - saheb - 2015-06-17 03:58 PM

(2015-06-17 02:44 PM)amiralihunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز من تازه عضو شدم یه سوال برام پیش امد چرا روی بعضی از کرال پانچر ها نوشته کرال دویل و روی بعضی نوشته کرال پانچر کدومه اینا اصلیه
بعد قینت اصلی با فرعی فرق میکنه راهنمایی کنید میخوام یکی بخرمKhansariha (48)

سلام خوش اومدی
اصلی و فرعی نداره ، حالا کرال چیه که از روش تقلبی بسازن!!
همه اصلی هستن ولی این نوشته ی Devil رو منم روی چندتا پانچر دیدم ولی یادم رفت بپرسم داستان چیه...
قیمتش هم ۱۵۵۰ تا ۱۶۰۰ البته بجز دهنادی شیراز که اونجا داستانش فرق میکنه!!!!!!!!
در کل اسلحه خوبیه
ولی عجب اسم های خوفناکی داره ها..puncher - Devil !! خخخخخخخخخخ....کرال رو چه به این چیزا !!!!!!Khansariha (13)Khansariha (13)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - farzadks - 2015-06-18 07:10 AM

دوستان میشه بگین شرکت الماس خشابهارو تعویض میکنه یا تعمیر ؟ اگه از جای دیگه خرید کرده باشی هم تعویض یا تعمیر میکنه؟Khansariha (226)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hadilove - 2015-06-21 06:42 PM

سلام به همه دوستان.من امروز یک قبضه از این تفنگو گرفتم کیفیتش خیلی خوبه چوب قنداقشم خیلی خوبه .هنوز باهاش تیر اندازی نکردم .من این تفنگو از آقا مسیح گرفتم خیلی کمکم کرد و خوب راهنمایم کرد.دستش درد نکنه.به نظر من اگه میخاین پی سی پی بخرین این گزینه خوبیه.من خیلی باهاش حال کردم.آقا مسیح گفتن خشابا هم رفع عیب شده.Khansariha (256)Khansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - MohammadNavigator - 2015-06-22 08:57 AM

چند خریدی دوست گرامی

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - masih.hunter - 2015-06-22 11:59 AM

سلام دوستان و عزیزان , نماینده فروش کرال پانچر در ایران فعلا ماهستیم ,قیمت واحد هستش 1.600 و خدمات پس ار فروش این اسلحه باماست دوستان مشگلی داشتن میتونن پیام خصوصی بدن تا براشون رفع عیب بشه. Khansariha (8)