شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mehrdadjan - 2015-06-04 10:43 PM

(2015-06-04 10:09 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان این سلاح روی مینیمم قدرت (16 ژول ) چند شات مفید میده؟

تعداد شات مثل اینکه تغییر نمیکنه و در تمام ولوم ها یکسان هست همون45شات را میده
و کمترین قدرت 14ژول هست
ارادتKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-06-04 11:58 PM

دوست عزیز غلاوه بر دوربین وساچمه کیس هم همراش زده ...

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-06-05 01:22 AM

چی بگم والا . اگه این وسایلی که داره ندن بی انصافیه میشه گران فروشیKhansariha (172)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - saheb - 2015-06-05 09:41 AM

(2015-06-04 10:43 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-04 10:09 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان این سلاح روی مینیمم قدرت (16 ژول ) چند شات مفید میده؟

تعداد شات مثل اینکه تغییر نمیکنه و در تمام ولوم ها یکسان هست همون45شات را میده
و کمترین قدرت 14ژول هست
ارادتKhansariha (8)

مگه میشه سیستم ولومش چطور کار میکنه ؟! یعنی روی همه ی قدرت ها یه مقدار ثابتی هوا خارج میشه و مقدار مورد نیاز میره توی لوله و بقیه از یه سوراخ دیگه خارج میشه ؟!؟! هوا به اندازه ی ۵۰ ژول بیرون میاد ولی ۱۴ ژول انرژی داریم؟؟؟ عجیبه......

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-06-05 09:52 AM

صاحب جان اینطور که میگن در ایر ارمز به همین شکل ولوم بهمین شکل کار میکنه و این هم از ایرارمز کپی برداری شدهKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - صادق قرنجیکی - 2015-06-05 09:57 AM

کاربر عزیز saheb , بهتر بود قبل از اظهار نظر و ارسال پستی, یک سرچ کوتاه در مورد سیستم بکار رفته مشابه (در واقع پانچر کپی از ایرارمز) در ایر ارمز S510 بکنید! بعد می تونستید با تعجب بیشتر این موضوع رو نقد کنید. خیلی از مواقع مطالعه بیشتر و البته استفاده از تجارب دیگر دوستان از ارسال یک پست با بار علمی فنی کم بهتره ,
موفق باشید Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - saheb - 2015-06-05 12:37 PM

(2015-06-05 09:57 AM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربر عزیز saheb , بهتر بود قبل از اظهار نظر و ارسال پستی, یک سرچ کوتاه در مورد سیستم بکار رفته مشابه (در واقع پانچر کپی از ایرارمز) در ایر ارمز S510 بکنید! بعد می تونستید با تعجب بیشتر این موضوع رو نقد کنید. خیلی از مواقع مطالعه بیشتر و البته استفاده از تجارب دیگر دوستان از ارسال یک پست با بار علمی فنی کم بهتره ,
موفق باشید Khansariha (8)

خوب صادق جان دیگه چرا مارو میزنی؟!
توی تاپیک ایرآرمز که چیز بدرد بخوری در این رابطه نوشته نشده
بجز پستی که خودت گذاشتی که s510 tc روی حداکثر قدرت ۶۰ و حداقل ۱۸۰ تا شات داره...که اون بدرد کار ما نمیخوره......
البته شاید بخوره..شاید 510 و 510 tc بجز کپسول تفاوت دیگه ای نداشته باشن
از طرفی میگین شبیه ایرآرمزه( کدوم؟!؟!)....... دوستان میگن شبیه ایرآرمزه تفاوت تعداد شات نداره!! خو آدم چه برداشتی کنه اصلا همین ایرآرمز هم معلوم نیست سیستمش چیه پانچر رو بزارید کنار ایرآرمز رو مشخص کنید!!
این سایت های خارجی هم که آدم میره درمورد همه چی نوشتن بجز این داستان
ما که مثل شما نیستیم از دور نگاه میکنیم !ماشالا هم پانچر دستت گرفتی هم ایرآرمز !!!
پستی هم که شما گذاشتی بیشتر منو گیج کردی نمیدونم راهنمایی بود یا میخوای منو بزنی؟!؟!Khansariha (272)Khansariha (272)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - صادق قرنجیکی - 2015-06-05 02:28 PM

دوست عزیز ما رو چه به زدن و چه کنایه , از باب توصیه بود برا افزایش ویفی پست هامون که شامل خودم و همه دوستان دیگه هم میشه!
حالا به هر صورت بیایید تو این مورد یه کوچولو مطالعه داشته باشیم. من هم یافته هامو در میون میذارم با دوستان. در ضمن چند تا از دوستان فنی در این مورد اطلاعات خوبی دارن که به وقتش احتمالا بیان پست تادیبی بذارن Khansariha (367) برا من.
منتظر نتایج مطالعاتت هستم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - farzadks - 2015-06-07 08:44 AM

سلام دوستان ، منم یه کچولو درمورد این pcp یه چیزای به صورت تجربی خودم میدونم که خدمت دوستان عزیزم عرض میکنم Khansariha (8) این pcpپانچر از نظر دقت نسبت به قیمتش خیلی خوبه من توی فاصله 40 متری با دو پایه گروپ 2.3 سانت گرفتم توی فضای باز با ساچمه 18.13 گرین جی اس بی . طبق پرسو جوی که از دوستان کردم با ساچمه 16 گرین دقت بهتری میده اولش که من این pcp رو گرفتم به صورت آک بعداز بستن دوربین میخواستم دوربین رو توی 40 متر صفر کنم که دیدم گلنگدنش رو باید بیش از حد فشار بدی که ساچمه داخل ورودی لوله بشه بعد از یه خشاب وقتی که خشاب رو بیرون آوردم دیدم که پریسه های ساچمه بین لوله و خشاب ریخته وبه این نتیجه رسیدم که خروجی خشاب باورودی لوله هم مرکز نیست بدون خشاب تست کردم خیلی عالی جواب دادKhansariha (219)Khansariha (219) هردو خشاب هم همینطوری بود البته وقتی خروجی خشاب رو نگاه کردم دیدم که اون قسمت حلقه زرد رنگ برنجی رو نداره که اینجوری که من فهمیدم اصلاح شده هاش اون حلقه رو دارن حالا دوستان فرمودن که خدمات پس از فروش داره اگه امکانش هست دوستانی که اطلاع دارن لطفا راهنمای کنید خشاب ها رو کجا ببرم برا تعویض ممنون میشم البته این موضوع رو هم عرض کنم که نمیدونم که چرا روش کلمه پانچر رو ننوشته مثل اون کلیپی که دوستمون زحمت کشیده بود تو سایت گذاشته بودنKhansariha (226)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Intervention - 2015-06-07 09:11 AM

دوستان والو پانچر دقیقا مثل شیر گاز عمل میکنه یک توپی وسط هست که هرچه اون را میبندید مثل شیر های گاز خانگی مسیر هوا را مسدود میکنه و در حالت
low
کلا مسیر هوا بسته میشه و مقداری هوا از لای والو و بدنه رد میشه و بقیه به هر عنوان هدر میره
والو
s510
با دو سیلندر هوا را هم به صورت ظاهری چک کردم همین شکلی بودو به نظرم تفاوتی نداشت