شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-06-04 04:37 PM

دوستان بنظر میاد با وجود قیمت مناسبی که این سلاح داره دقت قابل قبولی هم داره افشین جان بابط گروپ سپاس گذارم . Khansariha (8)
اگر بتونی برای تمیز کردن لوله از ست تنظیف استفاده کنی دقت بالاتری از این سلاح بدست خواهی اورد .
یک سری اسپره هست بنام برنا که قدرت تمیز کردنش از اسپره ناهید ابی بیشتره یعنی اول اسپره ناهید بعد فرچه سیمی که بتونه برادهای ساچمه رو از لای خانها بکنه و بعد اسپره خشک که همان اسپره قرمز ناهید هست و بعد از نمد برای خوب خشک کردن انوقت از دقتش لذت ببر . البته هرچند که الان هم دقت خوبی داره Khansariha (8)
معذرت اصلاح میکنم اول اسپره برنا یا ناهید ابی

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - صادق قرنجیکی - 2015-06-04 04:59 PM

افشین جان گروپ خوبی داشته اید ، اما خواهشمندم در صورت امکان و اجازه دادن وقت عزیز شما ، یک تست گروپ به صورت 5 شات ، 5 شات و بر روی اهداف جدا (مهم نیست سیبل چاپی باشه ، ولی نقاط هدفگیری در یک خط باشند ) تا بتوان افت و یا خطاهای احتمالی دقت این سلاح بهتر سنجیده بشه! گروپ برای یکبار به این صورت رو با بیشتر سلاح های تو این رده میشه گرفت. (منظورم این هست که همگی در یک بازه زمانی و فشار مخزن می تواننند گروپ در این فاصله به این صورت رو داشته باشند -ای تی 44 ، بوکانییر ، حتی bt65 ) قصدم بیشتر تست این سلاح در حالت های مختلفی است، دوستان هم بهتره به جای گیر به قیمت و کاربردی بودن این مدل جدید از پی سی پی کمی روی تست های مختلف روی آن توجه کنند. در هر صورت اولین محصول کرال در زمینه پی سی پی بوده و مطمئنا عیوبی خواهد داشت و تا جایی که شنیدیم سازنده و نماینده توزیع کننده در ایران به دنبال رفع این ایرادات هست و این خود خبر خوبی است. به هر صورت یک PCP در رده هانتینگ بوده و نباید از آن در حد دیانا P1000 و یا سلاح های هانتینگ با دقت بالا انتظار داشت.
.ممنون و سپاس از تلاش شما ،

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - RezaEbrahim - 2015-06-04 06:32 PM

دوستان عزیز من تصمیم گرفتم این سلاح رو بخرم. اول اینکه از کجا و چه کسی میتونم بخرم که کاملا مطمین باشه و دوم اینکه آیا با این اسلحه میشه ساچمه های سنگین مثلا 32 گرین شلیک کرد؟
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-06-04 07:08 PM

با سلام خدمت دوستان
امروز با بچه ها رفتیم بیرون وقت شد با امکانات کمی که در دسترس بود گفتم یه گروپی برا دوستان بگیرم
اگر نت ایرانسل همکاری کنه عکساشو براتون میفرستم
البته وزش باد هم بود
ساچمه 18جی اس بی زوم دوربین روی 8 بود حالت درازکش کوله پشتیم هم زیر [تصویر: 5eca5cb67575e0814c4a37b0b5d268c6.jpg]اسلحه بود اسلحه لرزش نداشت

[تصویر: d2256c8d64eb3682642ece64a93a6a43.jpg]

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-06-04 07:33 PM

دوست عزیزگروپ خوبی گرفتید.. و این تفنگ با این گروپ اگر تکرار پذیر باشه عالیه.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - صادق قرنجیکی - 2015-06-04 08:03 PM

با تشکر از تلاشتون , دوربین و شرایط شارژ سلاح رو در زمان گروپ گیری رو هم می گفتید. تکراری روی گروپ ها داشتید. ؟
ممنون Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-06-04 08:26 PM

شارژ سلاح 190بود 8شلیک داشتم چهارتا 50متری چهارتا70متری
این سلاح از بعد ایام عید پیش منه تا حالا چنتا گروپ به همین صورت داشتم واقعا اسلحه خوبیه من که نسبت به قیمت خیلی خیلی ازش راضیم برا شکار به نظر من عالیه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - صادق قرنجیکی - 2015-06-04 09:38 PM

خوبه و آفرین,
قبلا به دوستمون افشین هم گفتم , برای منظور هانتر دقت قابل قبول و در خواست های ما بیشتر جنبه تحقیقی داره و تست دقت , از ماکزیمم شارژ تا بازه شات های مفید در قدرتی که بهتر میزنه گروپ های 5 شات بگیرید پشت سر هم البته با استراحت و بدون عجله در دو فاصله 25 و 50 متر . برای هر فاصله حدود 6 گروپ 5 شات خوبه و فشار مخزن جوابگو هست ولی اگر تا اخرین شات های مفید گروپ ها رو ادامه بدید مطمینا دقت سلاح و عملکرد اون در بازه های مختلف میاد دستتون.

با تشکر

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mik - 2015-06-04 10:09 PM

سلام
دوستان این سلاح روی مینیمم قدرت (16 ژول ) چند شات مفید میده؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - dezmaad - 2015-06-04 10:30 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام نمیدونم من اشتباه میکنم یانه ولی تواین سایت کرال پانچر به علاوه دوربین 3*9*32ویک بسته جی اس بی فروخته میشه حالا قیمتش بماندKhansariha (8)