شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amin.faraji - 2015-05-28 12:26 PM

دوست عزیز برای تیون دقت سر لوله اسلحه قسمت چوک همینطور قسمت ورودی ساچمه رو اصلاح میکنن حتی با اسلحه ای مثل وایراخ 100 هم برای دقت بیشتر این تیون ها روش انجام میشه مشکلی هم نیست اگه دست اهلش انجام بشه باعث افزایش دقت میشه.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hunter extreme - 2015-05-28 08:15 PM

سلام
مسیح جان
منظور بنده این بوده که تفنگ نباید همان اول که آوردیش مشکل داشته باشه چون خیلیها هستن زود دلسرد میشن و باید شرکت سازنده اش را درجریان موضوع قرار

داد تا رفع عیب شود در مورد مشکلات والا تو همین تاپیک گفتن خشاب مشکل داره یکی گفت سرلوله مشکل داره و تو سایت همسایه میگن بایدتمام اورینگا عوض

بشه و...... حالا نمیدونم تا چه حد صحت دارند و قابل رفع هستن امیدوام عزیزان ناراحت نشده باشن بنده و حرف بنده اینه که واحد کنترل کیفی این شرکت نمیبایست

جازه دهد تا تفنگ دارای مشکل به دست مصرف کننده برسد .Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - seywan - 2015-05-28 10:14 PM

(2015-05-28 12:26 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز برای تیون دقت سر لوله اسلحه قسمت چوک همینطور قسمت ورودی ساچمه رو اصلاح میکنن حتی با اسلحه ای مثل وایراخ 100 هم برای دقت بیشتر این تیون ها روش انجام میشه مشکلی هم نیست اگه دست اهلش انجام بشه باعث افزایش دقت میشه.

دوست عزیزمیشه برای ما مبتدیا بیشتر در مورد این اصلاحیه توضیح بدین تا متوجه بشیم چون من قصد خرید این سلاحو دارم و چون اولین تجربه pcp هست واسم نمیخوام تو ذوقم بخوره.اگه با عکس توضیح بدین ممنون میشم.مطمئنم سوال خیلی از اعضا هم هستKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - masih.hunter - 2015-05-28 11:00 PM

(2015-05-28 08:15 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مسیح جان
منظور بنده این بوده که تفنگ نباید همان اول که آوردیش مشکل داشته باشه چون خیلیها هستن زود دلسرد میشن و باید شرکت سازنده اش را درجریان موضوع قرار

داد تا رفع عیب شود در مورد مشکلات والا تو همین تاپیک گفتن خشاب مشکل داره یکی گفت سرلوله مشکل داره و تو سایت همسایه میگن بایدتمام اورینگا عوض

بشه و...... حالا نمیدونم تا چه حد صحت دارند و قابل رفع هستن امیدوام عزیزان ناراحت نشده باشن بنده و حرف بنده اینه که واحد کنترل کیفی این شرکت نمیبایست

جازه دهد تا تفنگ دارای مشکل به دست مصرف کننده برسد .Khansariha (8)
دوست عزیز بوشهری من هراسلحه یکسری محاسن و معایب داره ,خشابهای اوانیکس هم در دو ورژن ایراد,دارن یعنی فلزیهاش لبهای که با ایندکس برخورد داشت دوچار اسیب میشد که من 4 سال قبل براشون
خشاب با فولاد boz ساختم و خشابهای سری جدید این کمپانی هم زبونهای نکهدارنده میشکنه و خشاب از کارمیفته ,حتی ایراداتی در اسلحه های المانی گرون قیمت هم هست مثل بعضی از پی هزارهای دیانا ,که مشگل رد کردن خشاب دارن و.... پس بهتر نیست برندی رو بخاطر عیبی که قابل حل هست ناخواسته تخریب نکنیم؟ در پست قبلی هم عرض کردم تمامی گارانتی دارن و اگر کوچگترین ایرادی بود دوستان میتونند با من برای رفع عیب هماهنگ کنند , اورینگها این اسلحه هیچ ایرادی برش وارد نیست , و در خصوص لوله باید عرض کنم لوله به مراطب کیفیت خیلی بهتری نسبت به محصولات هاتسان داره و هیچ گونه مشگلی نداره.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-05-29 12:45 AM

مسیح جان فرصت کردی یه گروپ تو فاصله ۲۵ متر با ساچمه jsb 18;13 لطف کن بزار ببینیم بعد از راستو ریست شدن چه دقتی داره ممنونKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - afshen49 - 2015-05-29 08:28 AM

مسیح جان درست میگن. قرار نیست هیچ سلاحی شش دانگ باشه
نه لولش مشکلی داره نه خشابش من از زمانی که گرفتم حتی لولش رو یه بار هم تمیز نکردم و دقتش خوبه اورینگاشو هم همش نگاه کردم هیچ مشکلی نداره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-05-29 09:09 AM

با سلام خدمت تمامی دوستان اقا مسیح درست ببگن من خودم این سلاح با معرفی همکارم که از بچه های همین سایت هستن از اقا مسیح خریدم سلاح هیچ مشکلی نداشت نه اورنگ نه لول لولش که خیلی باکیفیته فقط تمیزش میخواد بکنی
تنها موردش خشاب بود که با پیگیری های ما با اقا مسیح توست کارانتی حل شد البته کمی زمان برد
ولی خدارو شکر حل شد
در کل من هم از خریدم هم از اسلاحه خیلی راضیم بخصوص دقتش من گروپ توی 40و50متری باهاش گرفتم که دوستم توی همین تایپینگ قرار دادن شکارم باهاش رفتم که عالی میزنه کبک و تیهو رو 50متری راحت زدم
بنظر این حقیر نسبت به قیمت ارزش خرید داره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - کوهنورد - 2015-05-29 11:01 AM

(2015-05-29 09:09 AM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در کل من هم از خریدم هم از اسلاحه خیلی راضیم بخصوص دقتش من گروپ توی 40و50متری باهاش گرفتم که دوستم توی همین تایپینگ قرار دادن شکارم باهاش رفتم که عالی میزنه کبک و تیهو رو 50متری راحت زدم
بنظر این حقیر نسبت به قیمت ارزش خرید داره
با سلام :
دوست عزیز ورودتون رو به سایت خوشامد میگم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خواهش کوچکی هم ازتون دارم ، اون هم اینکه در فصل بهار و تابستان که فصل زاد آوری حیوانات هست ، شکار نکنید . با کشته شدن هر کدوم از حیوانات والد ، جوجه ها هم ازبین میرن یعنی با یک شلیک 5-6 پرنده ازبین میرن . در حالی که با رعایت فصل مناسب ، اون جوجه ها هم برای فصل پاییز و زمستان پروار میشن ، یعنی خودمونی بگم : پس انداز میشن !!!!!خخخخخخخ
از اینکه رعایت میکنید ممنونم .
برای به انحراف نرفتن تاپیک ،یک سوال هم از دوستان دارم :
عزیزانی که تفنگ رو باز کردن یا آقا مسیح گل ( که خیلی هم کم پیداست ) ، میتونید بگین سیستم تغییر در قدرت تفنگ چطوری کار میکنه ؟ اگر عکسی یا نمای شماتیکی .......
یه جایی میخوندم با شلیکهای پیاپی ولوم قدرت یواش یواش میره روی مینیمم .شاید این مسئله یکی از اشکالاتی باشه که باعث میشه گروپها اینقدر متفاوت و باز باشه .سیستمش جوری نیست که بشه فیکسش کرد ؟
با تشکر

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aboolfazl - 2015-05-29 11:17 AM

دوست گرامی من هم میدونم توی این فصل نباید شکار کرد من فقط برای تست اسلحه رفتم اونم توی این فصل پرنده نر شکار میکنیم اونم نری که مست شده و از جفتش جدا میشه

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - dieselpower - 2015-05-29 03:09 PM

داداش همین که شما تو ۴۰_۵۰ متری تشخیص میدی کبک و تیهو نر مست شده هست ایول داره