شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - salaraboonasr - 2015-05-24 11:24 PM

اقا احسان عالیه گروپش

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-05-24 11:44 PM

دوستان سلاحی با این قیمت و این دقت فوق العاده ست
از دوستانی که زحمت کشیدن و راز این سلاحو کشف کردن جای قدر دانی داره ( افرین ) Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - flower - 2015-05-24 11:48 PM

(2015-05-24 11:44 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلاحی با این قیمت و این دقت فوق العاده ست
از دوستانی که زحمت کشیدن و راز این سلاحو کشف کردن جای قدر دانی داره ( افرین ) Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دوست عزیز سلام
والا میگن مشکل خشاب داشته و گروپی گه گذاشته شده سینگل شات بوده

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - ziaeianho - 2015-05-24 11:55 PM

انصافا گروپ خوبی داده من واقعا فکر نمیکردم این سلاح اینجور گروپ بده Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Intervention - 2015-05-26 04:15 PM

در مورد کرال پانچر با وجودی که اسلحه ایه که ایده های خوبی در اون بکار رفته اما در قسمت سر لوله ایرادات جزئی وجود دارد
در پی مراجعه یکی از دوستان که مشکل دقت با این اسلحه را داشت من به این مطلب شک کردم
در نتیجه در باری که برای یکی از دوستان رسیدمن حداقل چهار تا از اونها را بررسی کردم که سرلول سه تای اونها زدگی داشت
در نتیجه جهت رفع مشکل دوستمون لوله را باز کردیم و با مراجعه به یکی از رفقای تعمیر کار ازش خواستم که دو میلیمتر از سر لوله را بردارد
جالبه بدونید پس از برداشت این قسمت و رفع یکی دو مشکل کوچک که در مجموع 10 هزار تومان هم خرج نداشت تفنگ به یک دقت رویایی رسید
به نحوی که با شلیک چند ساچمه به یک اجر در فاصله 20 متری چنان ساچمه ها جای هم خوردند که یک سوراخ مثل اثر مته در اجر ایجاد شد
همچنین در فاصله 105 متر یک قوطی نوشابه خوانواده پر از اب را با دقت 100 درصد به راحتی مورد اصابت قرار دادم و پس از افتادن ان با چهارمین شلیک موفق روی زمین ته انرا هم به راحتی میزدم
در فاصله 15 متر هم ساچمه ها جای هم میخوردند
فرصت نشد عکس و گروپ تهیه کنم امادقت این اسلحه واقعا خوب بود و بنده یک قبضه از این اسلحه را که واقعا نسبت به قیمتش ارزش دارد را تهیه کردم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - esijoon - 2015-05-26 09:40 PM

(2015-05-26 04:15 PM)Intervention نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد کرال پانچر با وجودی که اسلحه ایه که ایده های خوبی در اون بکار رفته اما در قسمت سر لوله ایرادات جزئی وجود دارد
در پی مراجعه یکی از دوستان که مشکل دقت با این اسلحه را داشت من به این مطلب شک کردم
در نتیجه در باری که برای یکی از دوستان رسیدمن حداقل چهار تا از اونها را بررسی کردم که سرلول سه تای اونها زدگی داشت
در نتیجه جهت رفع مشکل دوستمون لوله را باز کردیم و با مراجعه به یکی از رفقای تعمیر کار ازش خواستم که دو میلیمتر از سر لوله را بردارد
جالبه بدونید پس از برداشت این قسمت و رفع یکی دو مشکل کوچک که در مجموع 10 هزار تومان هم خرج نداشت تفنگ به یک دقت رویایی رسید
به نحوی که با شلیک چند ساچمه به یک اجر در فاصله 20 متری چنان ساچمه ها جای هم خوردند که یک سوراخ مثل اثر مته در اجر ایجاد شد
همچنین در فاصله 105 متر یک قوطی نوشابه خوانواده پر از اب را با دقت 100 درصد به راحتی مورد اصابت قرار دادم و پس از افتادن ان با چهارمین شلیک موفق روی زمین ته انرا هم به راحتی میزدم
در فاصله 15 متر هم ساچمه ها جای هم میخوردند
فرصت نشد عکس و گروپ تهیه کنم امادقت این اسلحه واقعا خوب بود و بنده یک قبضه از این اسلحه را که واقعا نسبت به قیمتش ارزش دارد را تهیه کردم

داداش یه توضیح بده...دقیقا چه کردی؟؟

عکس هم باشه ممنون میشم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Intervention - 2015-05-27 08:08 PM

خیلی ساده اگر سر لوله را چک کنید در بیشتر این تفنگها یک مقدار زدگی و لهیدگی خفیف در انتهای لوله و محل خروج ساچمه وجود دارد
من خیلی ساده دو میلیمتر از سر لوله را برداشتم و راویه
Barrel Crown
را به صورت
round
یا همان تخت که راحتترین روشه تراشیدم و دقت اسلحه مثال زدنی شد

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - abdanan - 2015-05-27 08:17 PM

سلام دوست عزیز لطفا عکس از قسمت برش خورده بزارید چون من هم قصد خرید این تفنگ دارم ولی هنوز مرددم اگر واقعا مشکل حل شده نسبت به قیمتش گرینه خوبیه.ممنون

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - hunter extreme - 2015-05-27 08:28 PM

سلام
تفنگ اگه تفنگ باشه نیاز به بریدن سر لولش نیست . در کل مشخصه این سلاح با کوله باری از مشکلات روانه بازار شده.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mmeysam - 2015-05-27 08:37 PM

(2015-05-27 08:28 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تفنگ اگه تفنگ باشه نیاز به بریدن سر لولش نیست . در کل مشخصه این سلاح با کوله باری از مشکلات روانه بازار شده.
دوست عزیز میشه مشکلاتش رو بگین . اخه من هم دنبال همین تفنگم . به نظر گروپشتو صفحه اول قابل قبوله