شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - arashkian - 2015-05-18 01:53 PM

(2015-05-18 10:17 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان Khansariha (8)
سلاحی که از کارتون درش میاری با اچار پیجگوشتی باید بیفتی بجونش حیف پول که جاش بدی Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

سلام.دوست گرامی...اولا صحبت باید پشتش یک بررسی کامل و علمی باشه...حتی نه یک مورد(فقط یک سلاح)*در چند مورد مشابه(چند سلاح کرال پانچر) و چندین تست(شلیک با ساچمه های مختلف و دستچین و وزن شده) و ثبت نتیجه عملکرد(سرعت اولیه-قدرت-دقت-برد نهایی)+جمع بندی نتایج بدست آمده=بررسی و اظهار نظر علمی(چون ممکنه یک سلاح یا یک شلیک با توجه به شرایط محیطی=خراب باشه و نتیجه صحیح ندهد)...بخش دوم هم مقایسه نتایج آن مدل سلاح با نتایج مدل سلاحهای دیگر(که در محیط و شرایط و با ساچمه یکسان و به تعداد لازم گرفته شده اند).===ممنون میشم دوستانی که امکان و دسترسی لازم رو به پانچر و دیگر سلاحها دارن*زحمت تست و بررسی و مقایسه اش رو بکشنKhansariha (8)Khansariha (256)بحث دوم اینکه شما نباید انتظاری که از یک سلاح 4میلیونی یا حتی2/5میلیونی داری=از پانچر1/600داشته باشی.(باید کیفیت معقولی داشته باشه-که هنوز متاسفانه اساتید گرامی بررسی و تست علمی و جامعی نذاشتن*که بشه مقایسه و نتیجه گیری و برآورد کیفی کرد که داره یا نداره)...در مورد کرال پانچر نظرات و صحبتها تا الان فقط در حد مشاهدات و بررسیهای سطحی و موردی بوده(نه بررسی دقیق و علمی و جامع)-.در حالیکه at سلاح تقریبا شناخته شده است.(دیگه عیب و حسنش کاملا مشخص شده).پس قیاس نابجا و بدون پشتوانه علمی کافی*اصلا صحیح نیست...امیدوارم دلگیر نشید.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - esijoon - 2015-05-18 02:03 PM

(2015-05-18 12:49 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سوال من درمورد عدم دقت این تفنگ هست ایا دوستان به نتیجه ای برای بی دقتی این اسلحه رسیدن که دلیلش چیه ایا از لول تفنگه یا مکانیزم دیگه ای دخیل هست .بقول معروف علت بی دقتی بایستی از یه جایی باشه ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن.

سلام...من برا دوستم خریدم...از اولین نمونه های کارخانه هم خرید کردم....دقت خوبی داره...خوش دسته...کپ یک تکه و مقاومی داره...مخزن آلومینیومی نیست و استیله...بسیار مقاومه...بالانس خوبی داره....تنها و تنها مشکلش خشابه که باید توسط کارخانه اصلاح بشه....البته میشه دستی هم درستش کرد...یکم حوصله نیاز داره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - arashkian - 2015-05-18 02:13 PM

(2015-05-18 02:03 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-18 12:49 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سوال من درمورد عدم دقت این تفنگ هست ایا دوستان به نتیجه ای برای بی دقتی این اسلحه رسیدن که دلیلش چیه ایا از لول تفنگه یا مکانیزم دیگه ای دخیل هست .بقول معروف علت بی دقتی بایستی از یه جایی باشه ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن.

سلام...من برا دوستم خریدم...از اولین نمونه های کارخانه هم خرید کردم....دقت خوبی داره...خوش دسته...کپ یک تکه و مقاومی داره...مخزن آلومینیومی نیست و استیله...بسیار مقاومه...بالانس خوبی داره....تنها و تنها مشکلش خشابه که باید توسط کارخانه اصلاح بشه....البته میشه دستی هم درستش کرد...یکم حوصله نیاز داره

سلام.ممنون از توضیحتون.البته خشابهای سری جدید*ظاهرا اصلاح شده و بی عیب هستن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Amiraliv - 2015-05-18 02:17 PM

قيمت امروز اين تفنگ در مشهد : ٢ ميليون و پانصد هزار تومن !!!

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - arashkian - 2015-05-18 02:24 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا قیمت رو اینجا اینجور نوشته.من جان خودم تقصیر ندارم*باور کن آقا امیرعلی...همشهری گرامی.
این قیمت رو از کدام فروشگاه گرفتید؟.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Amiraliv - 2015-05-18 02:37 PM

(2015-05-18 02:24 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا قیمت رو اینجا اینجور نوشته.من جان خودم تقصیر ندارم*باور کن آقا امیرعلی...همشهری گرامی.
این قیمت رو از کدام فروشگاه گرفتید؟.

اتفاقا منم خيلي تعجب كردم ، قيمتش در تمام سايتها ١/٦٠٠ هست ، قيمتي كه عرض كردم مربوط به فروشگاه لوازم شكاري هست كه كنار هايپر ماركت پديده شانديزه ، اسمشو يادم نمياد ، كارتشو نگاه مي كنم و مينويسم

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - arashkian - 2015-05-18 02:51 PM

بی وجدان خیلی گران میگفته(شاید بخاطر مکان فروشگاهش باشه)...البته مشابهش رو توی مشهد هم داریم=توی خیابان خسروی(بین چهارطبقه و چهارراه خسروی=اسمش یادم نیست)...که اون هم بخاطر محل فروشگاهش(خسروی) است که قیمتهاش واقع عجیب و غریبه....واقعا جالبه که هیچ نظارتی نمیشه در مورد قیمت تجهیزات شکار مخصوصا سلاح.گرانی تقریبا 50% قیمت!!!!.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - Amiraliv - 2015-05-18 03:50 PM

(2015-05-18 02:51 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی وجدان خیلی گران میگفته(شاید بخاطر مکان فروشگاهش باشه)...البته مشابهش رو توی مشهد هم داریم=توی خیابان خسروی(بین چهارطبقه و چهارراه خسروی=اسمش یادم نیست)...که اون هم بخاطر محل فروشگاهش(خسروی) است که قیمتهاش واقع عجیب و غریبه....واقعا جالبه که هیچ نظارتی نمیشه در مورد قیمت تجهیزات شکار مخصوصا سلاح.گرانی تقریبا 50% قیمت!!!!.

آخه ٩٠٠ هزار تومن يه كم زيادي بالاست براي " سود " !!!
------------
اسم فروشگاه شوكا بود عزيزان ...

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - arashkian - 2015-05-18 08:40 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)همین رو عرض کردم*آقا امیرعلی...چه خبره آخه=900000تومان سود=یعنی بیش از 50% گرانتر از قیمت واقعیش.اونجور جاها بیشتر روی جهل و ناآگاهی خریدار حساب باز میکنند...حالا چقدر موفق هستن*نمیدونم.بهرحال قیمت وارد کننده اش(واقعی)=1600000تومان و قیمت بازار همین قیمت یا 100-200تومان بالاتر است.(تا 1750-1800 هم میفروشن)...واقعا به نسبت ظرافت ظاهرش و خوشدست بودنش*اگه کیفیت و پترن خوبی داشته باشه=واقعا تفنگ خوب و ارزشمندی برای خرید است(تا الان که در تیراندازی و تستهای غیر قابل استناد و موردی*خوب جواب داده=گمان نکنم سلاح بدی باشه*مخصوصا که ساخت کرال هم هست)*البته با قیمتی(1600) که داره و نباید توقع ما در سطح pcpهای 4-5-6میلیونی باشه*که متاسفانه بعضا هست!!!!!!!.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - esijoon - 2015-05-18 09:31 PM

(2015-05-18 02:13 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-18 02:03 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.ممنون از توضیحتون.البته خشابهای سری جدید*ظاهرا اصلاح شده و بی عیب هستن.Khansariha (8)Khansariha (256)
خیر دوست عزیز...هنوز خشاب توسط کارخانه اصلاح نشده...یه موقع گول نخورید
(2015-05-18 02:17 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قيمت امروز اين تفنگ در مشهد : ٢ ميليون و پانصد هزار تومن !!!
زرشک...دزد شرف داره به بعضی ها