شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2022-05-19 08:09 PM

سلام.
گروپ عالی گرفتید ؛ میبینم که بیژن تون هم از اون قدیمی هاش هسته ؛ متاسفانه بیژن مچ های جدید بد جور افت کیفیت داشتن.

فقط یه سوال ؛ این ساچمه شلیک شده رو چطوری شلیک کردی یا به چی شلیک کردی که پرس نشده ؟ Khansariha (172)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - mjs - 2022-05-19 08:38 PM

ممنون
چون ساچمه تاریخ انقضا نداره حدود شش هزار ازش خریده بودم
گروپ رو توی خونه گرفتم
و چند تا دستمال کهنه پشت کاغذ گذاشتم تا ساچمه به دیوار نخوره
این ساچمه بین پارچه ها گیر کرده بود

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2022-05-19 09:16 PM

(2022-05-19 08:38 PM)mjs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون ساچمه تاریخ انقضا نداره حدود شش هزار ازش خریدم

سلام.
اگه بازم میتونید برید بخرید و انبار کنید ؛ چون بیژن ها دیگه خوب نیستن.
باید دست ب دامن دیسکاوری بشید یا برید سراغ jsb.
( بحث ساچمه هم بهتره دیگه بیشتر از این توی این تاپیک ادامه ندیم. )

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aghashekar - 2022-06-01 11:16 AM

سلام دوستان
مدت زیادیه که قصد خرید پی سی پی دارم. منتها چون وایرخ 80 دارم دو دل بودم. کارم را راه میندازه. فقط در فواصل بالای 20 متر قدرت کم میاره. امروز قیمت ها را چک کردم. دیدم کرال بریکر و مگا 9500 هست. ای تی 44 هم 12 میلیون. اول نظرم روی بریکر بود ولی دیدم مگا بهتره. نهایت اگر خواستم بعدا قنداق تامبهول براش میسازم. مطمئنا قیمت ها بیشتر می شود. به نطر شما خرید مگا به صرفه است؟ من نهایت سالی 300 تا شلیک دارم.
ایا خرید ای تی 44 هاتسان با 2.5 میلیون گرانتر ارزش دارد؟
ممنون از راهنمایی شماKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2022-06-01 10:11 PM

سلام دوست عزیز.
ای تی ۴۴ بهتره ، تفنگ ای تی خان کشی بهتر و ساز و کار محکم تری داره.
به نظرم ارزش هزینه بیشتر رو داره.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aghashekar - 2022-06-04 12:16 AM

سلام
ممنون از راهنمایی شما
راستش گفتم با این اختلاف قیمت یک کم پول روش میذارم و کپسول هم میخرم.
لطفا دوستانی هم که کرال مگا دارند بفرمایند که با این قیمت ارزش خرید دارد(9500)؟
چون دلار گران شده و احتمال افزایش قیمت هست.
ممنونKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - samani - 2022-06-04 08:06 AM

(2022-06-04 12:16 AM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از راهنمایی شما
راستش گفتم با این اختلاف قیمت یک کم پول روش میذارم و کپسول هم میخرم.
ممنونKhansariha (8)

سلام برادر وقت بخیر
وللا من هاتسان نداشتم و نمیتونم نظری در موردش بدم ولی کرال بریکر دارم که خیلی راضیم از اون بهتر کرال امپایر ایکس هم تیرانداختم عالیه
تقریبا بیشتر دوستان کرال مگا دارند که اونها هم راضی هستند
به نظرم تردید نکنید و کرال بخرید فقط موقع خرید دقت کنید نو باشه از قسمت خشاب خور اسلحه میشه فهمید که نو هست یا استفاده شده مخزن تاریخ خورده میتونید چک کنید خط و خش روی مخزن نباشه و..
مزیتی که کرال ها دارند فروش بالایی هست که تو ایران داشتند الان دیگه فکر نکنم قطعه یا لوازمی باشه که گیر نیاد همه چی هست باز کردن و سرویس و همه مشکلاتش رو میتونید با جستجو پیدا کنید این خودش خیلی مفیده
تقریبا تمام تعمیرکاران راحت کرال رو باز و بست میکنند
شما بهترین سلاح رو داشته باشید و لنگ یک قطعه باشید به نظرم ارزش نداره

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2022-06-04 04:16 PM

(2022-06-04 12:16 AM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام‌.
هرچه زود تر بخرید بهتره ؛ قیمتا از اینم بالا تر میره خودم یه گامو ویسپر ایکس دو سه روز پیش خریدم ؛ دو هفته پیش قیمتش بود ۵۵۰۰ روزی که رفتم بخرم شد ۵۹۰۰.
هرچه سریع تر بخرید بهتره.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aghashekar - 2022-06-04 10:19 PM

سلام
ممنون از راهنمایی شما.
از اینکه تجربیات و دانش خود را با من به اشتراک گذاشتید سپاسگزارمKhansariha (8)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - aghashekar - 2022-06-17 09:54 AM

سلام. پریروز کرال مگا به دستم رسید. خوشبختانه سالم و نو هست. مخزن هم شارژ و روی 190 بار بود.
برای تست چند تیر شلیک کردم. اول روی قدرت مینیمم بعد متوسط و دیروز هم روی قدرت ماکسیمم دوربین را تنظیم کردم.
در گروه تلگرامی دوستان گفتند که به ولوم تنظیم قدرت دست نزن که خراب می شود. گفتند روی ماکسیمم بگذار و تغییر نده. آیا این گفته درست است؟ دلیل منطقی دارد؟
من به قدرت ماکسیمم نیاز ندارم. هم خیلی صدای تفنگ زیاد است و هم زود مخزن خالی می شود.
ممنون می شوم اگر راهنمایی کنیدKhansariha (8)