شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین پی سی پی کرال (پانچر) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: اولین پی سی پی کرال (پانچر) (/showthread.php?tid=2086)

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2022-01-01 03:28 PM

سلام فریبز جان.
پایه دوربین رو تعویض کردید ؟ مبارکه.Khansariha (219)
این بوشنل تون از اونایی که من تو کرمان دیدم بهتره.
اما اگه با سنتر ۴-۱۶×۵۰ یا لیپیرز ۶-۲۴×۵۰ تعویض ش کنید فوق العاده میشه.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - fkh - 2022-01-01 07:50 PM

سلام دوستم.Khansariha (8)
نه هنوز تعویض نکردم چون فضایی برای تنظیمش ندارم میترسم بهش دس بزنم.ولی همین یکی دو روزه نصب میکنم.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - fkh - 2022-01-20 08:05 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
اگ همیشه وقتایی که تفنگ خونه هست تیر تو خشاب باشه برای خشاب ضرر نداره؟فنرش خسته یا ضعیف نمیشه؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2022-01-20 08:17 PM

سلام فریبرز جان.
خشاب رو پر نزاری بهتره. نمیدونم مشکلی پیش میاد یا نه اما خطر ناکه خشاب پر باشه.
هر وقت خواستی پرش کن بهتره.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2022-02-12 09:42 PM

سلام دوستان ؛ عرض ادب ویژه خدمت اقا فریبرز.
این دوست من یه چند تا عکس دیگه از این pcp کرال مگای خودش فرستاد که من اپلود میکنم شما هم ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوربینش لیپیرز ۴-۱۶×۴۰ هست.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - fkh - 2022-03-01 11:32 PM

تفنگم رو وقتی از سر لوله فوت میکنم تقریبا نشتی نداره.
اما وقتی مکش میکنم هوا میده.
این یعنی اورینگ ها نیاز به تعویض داره؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - fkh - 2022-03-19 12:26 AM

الان خواستم برای اولین بار ولوم قدرت تفنگ رو استفاده کنم ببینم چجوریه.
هرکاری کردم نتونستم بچرخونمش.Khansariha (226)
خیلی خیلی سفت بود.اصلا نچرخید.
چیکار کنم؟از شما هم همینچوری هست؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - fkh - 2022-03-30 06:01 PM

بالاخره سایلنسر هم واسه تفنگم خریدم.

مارک جم تک.به قیمت 400 هزار تومن.
الان دیگه تفنگم تکمیل شده.
با نصب سایلنسر صدا به شدت کاهش پیدا کرد.با کم شدن صدا که فکر میکنم قدرت هم کم شده.(البته از صدا تفنگ به این نتیجه رسیدم).Khansariha (226)
بنظرتون سایلنسر تاثیری هم در قدرت و دقت داره؟
وقتی خالی شلیک میکنم مشکلی برای سایلنسر پیش نمیاد؟

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - amn - 2022-03-30 07:25 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
به به ؛ فریبرز جان عالی شد ؛ مبارک باشه
خیر ؛ قدرت کم نمیشه , چون صدای تفنگ کم شده این حس به ادم القا میشه که قدرت هم کم شده اما اصلا اینطور نیست.
و واقعا هم کرال مگا صدای بلندی داره.
و سوال بعدی تون ؛ اصلا و ابدا خالی شلیک کردن با پی سی پی خطری برای سایلنسر و سلاح نداره Khansariha (214)
نکته بعدی ؛ اگه برای کاور سلاح از باند استتاری استفاده کنید خیلی قشنگ تر میشه ؛ یعنی قنداق رو باز کنید و باند رو دور سیلندر ببندید و بعدش ؛ قنداق رو ببندید اینجوری به زاج سیلندر اسیب نمیرسه و واقعا هم زیبا میشه.
و لطفاً یه عکس تمام قد هم از تفنگ تون با این سایلنسر بزارید که ببینیم کلا چطوری شد خخخخ.
و سایلنسر جمتک هم سایلنسر خوبیه.

RE: اولین پی سی پی کرال (پانچر) - fkh - 2022-03-30 09:28 PM

اینم عکس اقا صالح.