شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
كپسول يا تلمبه؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: كپسول يا تلمبه؟؟؟ (/showthread.php?tid=2068)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - ghavidel98 - 2017-07-05 07:20 PM

دوستان عزیز وقت بخیر.
من یه تلمبه کرال گرفتم. چیکار باید بکنم که کمترین میزان رطوبت وارد تفنگ بشه!!!!؟رطوبت گیر جای خاصی میشه از تلمبه نصب کرد!؟یا روش های دیگ.
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - AXA - 2017-07-05 09:27 PM

سلام،اول که از گرم شدن زیاد تلمبه جلوگیری کنید وبا حوصله وفاصله بین یک نوبت شارژ رطوبت کمتری ایجاد کنید،درضمن تفنگ را روی صندلی یا سکو بگذارید تا از تلمبه بالا تر باشد،بعداز شارژ چند تلمبه خالی بزنید تا هوای مرطوب داخل سیلندروشلنگ تلمبه خارج شود.وسعی کنید وقتی کولر ابی روشن است ویادرروزهای بارانی تفنگ روباتلمبه شارژ نکنید،موفق باشید

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - ghavidel98 - 2017-07-06 07:35 AM

(2017-07-05 09:27 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،اول که از گرم شدن زیاد تلمبه جلوگیری کنید وبا حوصله وفاصله بین یک نوبت شارژ رطوبت کمتری ایجاد کنید،درضمن تفنگ را روی صندلی یا سکو بگذارید تا از تلمبه بالا تر باشد،بعداز شارژ چند تلمبه خالی بزنید تا هوای مرطوب داخل سیلندروشلنگ تلمبه خارج شود.وسعی کنید وقتی کولر ابی روشن است ویادرروزهای بارانی تفنگ روباتلمبه شارژ نکنید،موفق باشید

اقا دست شما درد نکنه.
تلمبه کرال رطوبت گیر داره!؟ یا میشه تصب کرد!؟ کدوم قسمتش.

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - siavashpayam - 2017-07-07 10:44 AM

نه،رطوبت گیر نداره،اساسا رطوبت گیر تلنبه برای تفنگ کاربرد چندانی نداره چون هوا آنچنان سریع مکش و دمش میشه که فرصت رطوبت گیری با گرانول نیست،کاربرد رطوبت گیر بیشتر برای خود تلنبه است که اون هم با باز کردن و سرویس دوره ای تلنبه ازش بی نیازید،فقط حتما حتما توجه داشته باشید که تلنبه رو خیلی آروم بکشید بالا و آروم هم بدید پایین،هر ده تا دوازه تلنبه یه استراحت کوتاه به تلنبه بدید،در حد یکی دو دقیقه،زمانی هم که برای سرویس بازش کردید اورینگهای توی قطعات برنجی تلنبه رو با روغن یا گریس سیلیکون چرب کنید،تلنبه من بعد از دو سرویس آنچنان شده که بی اغراق با ده بار تلنبه زدن ۱۰ بار فشار رو میبره بالا،البته تمام موارد بالا رو رعایت میکنم،مخصوصا آروم تلنبه زدن و استراحت رو

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - mohammadmehdighasemi - 2021-07-15 01:29 PM

دوستان من یک سوال داشتم از خدمتتون ...
قصد خرید یک کپسول رو دارم اما نمیدونم چی بگیرم ( 3 لیتری و یا 2 لیتری )
دو مدل هست یکی فلزی یکی کامپوزیت
فرق این دو جنس با هم چیه ؟
کامپوزیت ظاهرا قیمتش بیشتره دلیلش چیه ؟
و در آخر یک سری توضیحات و نکات مهم در خرید کپسول بهم بدید تا حین معامله سرمو کلاه نزارن Khansariha (226)